Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, mówisz, że wszystko po kolei ? Tylko ja mam do ogarnięcia 6 pokoi, kuchnię i dwie łazienki do tego hektar ogrodu bo ogrodnikowi musiałam wypowiedzieć :/ cos jednak czuję że dziś ogarnę tylko jedną sypialnie i finito, nienawidzę sprzątać ! Niech mnie ktoś wyręczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, wolalam poprzedni, ale to moja humble opinion ;)

 

no fatalnie, dziś spałam do 16... teraz próbuje sie rozbudzić, a chciałam isc na lodowisko, na obiad, na koncerty... zawaliłam cały dzień. Znając życie już dziś nic nie zrobię, tylko znów walnę się w kimę... A że jestem wkurzona, to i nie zmuszę się do pisania ;/

 

anonus, no ananasie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, chwila, to coś mi nie wyszło z nickiem. Anonus to miało być bardziej skojarzenie do anonimowy, ale ananas? Hmm, nie myślałem nawet o takim skojarzeniu hah :D .

To skoro tak lipnie ze wszystkim, to może mały spacerek?

 

-- 13 sty 2013, 17:39 --

 

omeeena, haha, to już niesmaczne xD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, ja też wolałam poprzedni, ale jeszcze do niego nie wrócę :mrgreen:

nieźle, to o ktorej poszłaś spać? ja tez dzis długo spałam i pewnie szybko nie zasnę i jutro wstawanie na 8 będzie apokalipsą :roll: jej lodowisko :105: i jakie koncerty?? :D nie bądź wkurzona, jutro też jest dzień :D

 

-- 13 sty 2013, 16:41 --

 

omeeena, lubie Twoje poczucie humoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dobrze, że nie ANUSIE :D

 

hehehe, aż tak podła nie jestem ;)

 

-- 13 sty 2013, 17:45 --

 

anonus, wiem, droczę się z tym ananasem :)

 

spacer tak, byłby wskazany, ale jakoś czuję, że będzie ciężko się zmusic. Rozum mówi tak, dupsko mówi nie :roll:

 

Snejana, gdzieś po 7... Koncerty takie lokalne,w ramach WOŚPu, dzieci ze szkoły muzycznej, chór, lokalne nastoletnie żuliki, cieszyłam się nawet na to. No to nie 1 raz jak coś mi nie wychodzi, bo przesypiam.

 

ale ok, dośc marudzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×