Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, dominika przepraszam, ale inne próby motywowania ciebie juz podejmowałam...równiez bezskutecznie...

a tak przeciez nie mozna, sama mam gigantyczne zaburzenia i gigantyczna depresje, ale mi nie ma kto isc do sklepu...i tez tu naokrągło jecze i potrzebuje wsparcia ale tez staram sie cos robic...Nie mozesz uzywac takich argumentów...zastanów sie...ty tez ranisz innych...przeciez nie jestem twoim wrogiem...

Sama widziałas jak mnie przed chwila zj... pewna uzytkowniczka...juz ryczałam sobie w kibelku :(

 

dune, wiem że to z troski kochana...wiem, też że niestety niewiele możecie bo zależy to wszystko ode mnie..czasem po prostu trzeba się wygadać ..czuję się bezsilna ale nikt oprócz mnie tego nie zmieni, nie oczekuję od nikogo pomocy tak naprawdę bo pomóc mogę tylko ja sobie sama. jak pisałam już, wiadomo że może nie wytrzymać, kiedyś, zdaję sobie sprawę z tego ryzyka, ale w tym wypadku wolę myśleć pozytywnie i mieć nadzieję że tak się nie stanie. że uda mi się wyzdrowieć i będziemy szczęśliwi. wiem że nie jesteś wrogiem, Tobie nie mam nic za złe. a kicikici się nie przejmuj kochana..nie warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Pull up ! Pull up ! Wyją przyrządy nawigacyjne* Paradoksy całe szczęście bo groziłoby to kontaktem z ziemią, uffff - Widać nie wiele masz do powiedzenia.

 

I cały czar prysł. A myślałem chwilowo, że może będzie jakiś ciekawy rozmówca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, przeklinać nie będę (Tu raczej jest pole do popisu dla Pani moderator), powodu też nie dałem by sądzić, że jestem zalogowany tu pod dwoma tudzież więcej nickami. Dlatego Twoje zarzuty puszczam mimo uszu, poza tym mało rycerskim jest oczernianie, ech... znajomość kilku cytatów z "Pana Wołodyjowskiego" nie czyni na szczęście rycerzem, (byś zrozumiał i nie zarzucał staroświeckości sprostuje - w tym wypadku dżentelmenem (tak współcześnie nazywając).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, po co to roztrząsasz po innym wątku??? jak chcesz coś napisac do dune to masz od tego PW.

 

 

Ja??????? to DUNe wlasnie rostrzasa bo napisala to tutaj aja odpowiedzialam!

 

teraz juz jestem pewna co do tego kuleczka wspolnej adoracji..

 

widze ze jak sie uwiezmiecie na kogos to juz do konca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicikici, boże nie pasuje Ci to usuń konto, tyle razy już obiecywałaś, na siłę Cię nikt nie trzyma, nikt nie będzie w okół Ciebie skakał gdy ty wszystkich po kolei obrażasz...:(

dune ma prawo pisać gdzie chce i co chce, Ty też, każdy ma, dopóki się nie obraża innych..

 

-- 23 paź 2011, 20:53 --

 

a zresztą nie ważne bo zaraz znowu się nasłucham nie wiadomo czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×