Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, wiem.Moja ambicja pewnie znów mnie wykończy.Zawsze stawiam sobie "wysoko poprzeczkę"jak moja terapeutka mówi. :-|

 

-- 22 paź 2011, 22:33 --

 

dune, dziś jestem już zmęczona i może masz rację.Chyba nici dzisiaj z moich planów. :(

Poproszę mamę ,żeby mi plecy nasmarowała bo potwornie boli mnie kręgosłup i wezmę się za papierosy.

Im więcej zrobię dziś tym mniej będę zmęczona jutro i może lepiej mi pójdzie z nauką i rysowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leci ten czas co? przy dzieciach się to niby nie odczuwa bo wieczne zajęcie, ale ani się człowiek nie spostrzeże, a dzieciaki już duże.

to w brzuszku - Zuza - pierwsze. jestem przerażona... :roll:

moja siostra ma 5tkę - pamiętam jak się pierwsze urodziło początkiem 7 miesiąca - był mały jak moja dłoń, miał kiepskie rokowania - a teraz ma 13 lat i jest krzepki jak nikt ;) kiedy to zleciało :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och masz rację, mi się wydaje że moja Niunia to jeszcze maleństwo, a tu już sama pod blokiem na plac zabaw lata, do koleżanek chodzi, one do niej, i czytać powoli ksiażki zaczyna..... ja za to nadal się czuje jakbym miała z 20-22 lata :)

oj w 7 m-cu to na prawdę wcześnie, dobrze że wszystko jest ok

Moja za to urodziła się początkiem 38tyg. i też nie za duza była - 2670 kg :) w sklepach ubranek takich malych znależć nie mogłam. Ale też wszysciutko oki :)

Nie bądź przerażona :) jak już zobaczysz te maleńskie oczyska Zuzi jak się pierwszy raz na Ciebie spojrzy ..... och to jest takie piękne.... całkowite zaufanie w tych oczyskach kochanych bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak, byłam z siostrą zaraz po jednym z jej porodów - wiem o czym mówisz, chociaż jeszcze osobiście nie doświadczyłam. ale wyobrażam sobie, że dokładnie tak będzie jak piszesz :D w chwili obecnej mam wiele lęków ale to jest związane nie z tym, że boję się dziecka - bynajmniej, gdyby nie ono... :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz wczoraj moja Niunia miałą urodziny u koleżanki i tam bylo takie 2miesięczne maleństwo. Oczywiście bawiłam ją na rączkach - tęsknię już za tym :) i właśnie to daje mi poczucie zę jakoś poradzę sobie w ciąży :) no dobra uciekam bo córa już przy mnie, i gada, gada.... :)

Trzymaj się ciepluto Proof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, zajęcia medytacji to też chciałabym mieć.

Jak byłam w szpitalu sanatoryjnym to był tylko trening autogenny i muzykoterapia,

ale na szczęście gimnastyki nie było :mrgreen:

 

 

Sabaidee, dobry u Ciebie?

U mnie mam nadzieję,że też będzie dobry.Zaczął się spokojnie,oby tak do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się już pytałam, ale przepraszam nie pamiętam :roll: co Ty się tyle uczysz???? ciągle w książkach jak widzę piszesz, że siedzisz.

 

być może uda mi się zdrzemnąć po południu. chociaż jestem już tak zmęczona, że tylko w łóżku leżę... to już parę dni - mam nadzieję, że minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×