Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

schlac się - iść spać - obudzic rano - nie miec kaca - wrócić do domu - znów się schlać..

 

 

moje marzenie :,( to realne..

bo to drugie, nie jest możliwe..

pies jak zawsze ważniejszy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pijè sobiè margaritè,facet tnie w Assassin's. W przerwach sex :twisted: .... i zaglaàdanie na Freda(szczura) w piwnicy..na pewno jest chlopakiem,bo widzialam jàderka :mrgreen: i baaardzo lubi ser :smile: .Chyba zostanie u nas na zimè. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez parę miesięcy :) a nie wiedziałem. Mnie wtedy uratowała wenlafaksyna, która już spełniła swoją misję. Teraz to Anafranilek albo sertralina.... Bo dopiero 6 dni mineło od kuracji... Ale, aż łezka mi się woku zakręciła jak wstałem rano, nie patrzę na wszystko na czarno, chęć działania, pójścia do ludzi. Masakra:) Jestrem ultra zadowolony z kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie przywalić 150 mg :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Wujek_Dobra_Rada, pozazdroscic. Ja nic nie biore, bo to co brałam.....to wielkie gówno. Jeszcze gorzej się czułam. U mnie to problemy chyba głębiej leżą.

Umarłemu kadzidło nie pomoże :cry: jeśli o leki chodzi.

 

 

Zyczę Ci chociaż połowy mojego samopoczucia. Miód Malina poprostu.Alle smuutne to jes, bo normalni ludzie mają tak stan na codzienn .My musiumy leki żrec,spychterapieitd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×