Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, tyle tam bid było. Wcześniej nie miałam okazji bywać w takich miejscach, wczoraj to był dla mnie szok. Chyba odzywa mi się stara nerwica natęctw :/. Gdy byłam dzieckiem obsesyjnie myłam ręce, potem był spokój jakiś czas. Potem wszędzie widziałam HIV, bałam się nawet klamek dotykać, koszmar (HIV nie mam, robiłam nawet test). Męczyłam się z tym około roku. Potem rok był spokój, a teraz sobie znów coś ubzdurałam, teraz jest to związane ze zwierzakami. No nie mogę!!! To jest strasznie męczące. Jeszcze 2 tyg temu bałam się, że zejdę "na serce", a teraz zupełnie się tego nie boję, ale za to czegoś innego... Czy ja już zawsze z roczną przerwą będę mieć takie jazdy?...

 

Hm... czyli spokojnie, bez obaw mogę sobie na bosaka latać po mieszkaniu i mieć wszystko w... ?

I nie myśleć już o tym? Nie bać ani tych butów (którymi chodziłam po tej ześlinionej podłodze, ani torebki, przy której kombinował mi jakis pies, nie wiem czy tylko obwąchał, czy polizał; pociągnął go właściciel, bo pies się zatrzymał, a właśnie wychodzili ;-) )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam paznokcie grafitowe.

Jutro na imprę robię ciemny makijaż oczu, a usta jasne, naturalne.

Jeansowe rurki, które zawsze były mi opięte, teraz robią się luźne :yeah:

Mam zajebiste buty na 10 cm obcasach, ale nie wiem czy moja kontuzjowana noga to wytrzyma....

 

Zauważyłam pozytyw... Znowu zakręciła mnie moja praca. Przez ostatnie dni przygotowałam dość poważne dokumenty do przetargu dwujęzycznie. Tak. Jestem zadowolona. Aż piję drinka z tego....

 

Z W. nic nie posunęłam się do przodu..., ale nic to. 10 cm obcasy ubiorę w poniedziałek do pracy....

Tęsknię za nim. Cholernie. To jest Ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzis nienawidze wszelakich imprez!!!! wkurwilam sie na maxa, prawie cala noc nieprzespana, w koncu wstalam, bo juz mnie szlag trafial od tej glosnej muzyki w bloku. Jak chca sobie imprezowac tak glosno to niech ida do klubu!!!!!!!!!!!!!!! A teraz oni poszli spac podczas gdy ja juz nie zasne, wiec po nieprzespanej nocy mam zje*any nadchodzacy dzien. Ale jestem wscieklaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Co by tu porobic, chyba jakies notatki na uczelnie poczytam. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×