Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwala mnie pisanie listów motywacyjnych. Jak mam napisać dobry list motywacyjny, skoro nie mam żadnej motywacji :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Shadowmere, opcja nr 1 to zawsze jakiś mały kroczek ku "normalności" :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak mnie wkurw lapie jak patrze na ludzi w moim wieku, ktorzy palaja szczesciem, chodza na imprezy i sie swietnie bawia, maja wszystko w dupie. Normalnie rozsadza mnie od srodka... dol lapie :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Zaraz zaczna mi nachodzic pytania typu: dlaczego ja ?! co takiego zrobilem ?! wrrrrrrrrrrrrrrrr :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeszcze moj zajebisty ziomal wyjechal do mnie z tekstem: STARY JAKI JA SZCZESLIWY JESTEM !! MAM ZAJEBISTA DZIEWCZYNE !! BLA BLA BLA...

 

Az powiedzialem mu zeby zamilkl na chwile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylam na uczelni, rozmawialam z wykladowca o moim zaliczeniu, ustalilismy wszystko, potem zahaczylam o biblioteke, wypozyczylam ksiazki, nie dawno dotarlam do domu i teraz jem obiad, bo wrocilam glodna jak wilk. zrobilam sobie swieto - wcinam miesko, raz w tygodniu w koncu mi wolno, od razu nabralam sil, bo jakas dzis klapnieta jestem. :mrgreen: musze sie jeszcze wybrac na zakupy zywnosciowe, jakos mi sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, ochota jest, ale na tym się skończy, bo z racji braku roboty i kasy teraz pewnie wyjdę ze znajomymi za miesiąc albo i lepiej :roll:

 

bamvalo wiem wiem :? ostatnio tak miałam, że już myślałam, że wychodzę na prostą, a potem jak mnie trzasnęło to 2 razy mocniej :why: Staram się za bardzo nie nakręcać moim dobrym stanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wf po echu serca i ... biegałem jak oszalały, i nic, ku*wa nic ! :mrgreen::mrgreen: ! Zyję, nie myśle o tym, 3/4 objawów mineła !

 

Sory za off top, ale znalazłem ciekawy lek, może już słyszeliście :

 

http://www.witaminy-zdrowie.pl/roslinne/Rhodiolin.html

 

Podobno obniża poziom hormonów stresu we krwi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×