Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jacas podobno potrzebuje jak ...piz....

 

fobia ja też się przemogłam...a wspomniałam dzisiaj bo mi teraz nie wolno :( przez rok nie wolno mi na basen...ani na słońce...ani na solarium....masakra!

 

 

ale za to lifting mam podobno super i za darmo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to gratuluje... na pewno pomoze... :) ja myslalem ze na forum szuka sie zrozumienia, wsparcia ew. pomocy a tu patrze masochizmy sie uprawia.

bamvalo, Wiem, że nie każdy rozumie takie radzenie sobie z lękiem, no ale cóż :bezradny: Szukam zrozumienia i wsparcia, próbuje coś z tym zrobić, chcę coś zmienić... staram się, ale efekty nie będą od razu widoczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to gratuluje... na pewno pomoze... :) ja myslalem ze na forum szuka sie zrozumienia, wsparcia ew. pomocy a tu patrze masochizmy sie uprawia.

bamvalo, Wiem, że nie każdy rozumie takie radzenie sobie z lękiem, no ale cóż :bezradny: Szukam zrozumienia i wsparcia, próbuje coś z tym zrobić, chcę coś zmienić... staram się, ale efekty nie będą od razu widoczne ;)

No, ale nie rob se kuku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam takiego ataku paniko-deralizacyjnego, jakby mnie ktoś w głowę łopatą walnął. Niezbyt fajny dzień, zamiast cieszyć się możliwością rozrywki ja cały czas myślę o sprawach bardzo depresyjnych. Ale przynajmniej udało mi się opanować pomniejszy atak paniki (chociaż dwa ataki paniki na dzień to nie jest dobry wynik)... a było już tak dobrze :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, jasne, że tak... ale denerwuje mnie to, że przez nerwicę przepadają mi najlepsze lata życia, które inni wykorzystują na nawiązywanie ciekawych znajomości, podróże, podbijanie świata... ale może odbiję sobie na emeryturze za ten starocny czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bamvalo, mam całe nogi pochlastane, mam blizny, i szczerze mówiąc to się wstydzę :roll: chyba do końca życia się nie przełamię ;)

 

chyba, że sobie takie gacie włożę zasłaniające całe nogi :mrgreen:

 

skarbie, ja wczoraj poszłam z bliznami i co prawda mało nie zdechłam, ale byłam i na pewno jeszcze pójdę, może nawet dziś

 

Ja od rana niepokój, ale wzięłam leki, kawsko, fajki i heja do przodu. Wczoraj drugi wieczór wzięłam ćwiartkę xanaxu, co znaczy, że od dwóch dni zżeram tylko 0.75mg. Zaburzenia widzenia, napięcie mięśniowe, lęki... eh.

 

Czwartą noc z rzędu budzę się zlana potem - dzisiaj obudziłam się nad ranem taka byłam mokrusieńka, mimo że miałam na sobie tylko majtki i bluzkę na ramiączka. Jakieś pomysły? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam.Czuje sie fatalnie zaziebienie pelna para,wszytsko mnie boli:( Katar,zatoki glowe mi rozsadzaja:( Dzis wyspalam sie jako tako jesli mozna mowic o tym po wzieciu prawie 1 tabl zolpicu.W sumie bralam na raty,dzele sobie:)Po polowce wzietej przed 1 w nocy zasnelam i spalam do prawie 9:))

Mam nadzieje,ze te dawki wkrotce zmniejsze ,a ten epizod jest z powodu zaziebienia.Jednak Tata mi wysyla z Pl leki i to bedzie albo pramolan,bellergot lub zwykla hydroxizyne,wiec wspomoge sie nimi zamiast zolpidemu.Mam nadzieje,zebedzie ok.

Korba mi malych dawek pozazdroscila i wyszlo :mrgreen: Swoja droga ciekawe jk Ona dzis spala po Estazolamie:)Odezwij sie jak bedziesz:) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×