Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Na terapi odkryłem tylko jedno. To znaczy uświadomiłem sobie sobie po latach oszukiwania siebie, że nie mam żadnych życiowych sukcesów na koncie i jedyny mój punkt odniesienia jest taki, że dalsze tkwienie w wegetacji będzie pogłębiać beznadziejną sytłacje w jakiej jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, trzeba zmieniac cos na lepsze,ale trudno czasami.Ja bym chciala,zeby mi w glowce sie cos przestawilo jak w 2005 roku.Wtedy bylo bez lekow,bez nerwicy.Pamietam tak dobrze ten cudowny czas,najlepszy rok w przeciagu 11 lat:(((

Tak czytam to forum i odkrylam,ze bardzo malo osob jest uzaleznionych od lekow nasennych...Cos ze mna serio nie tak :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę do psychiatry. Trzymajcie kciuki. Jak się nie odezwę to znaczy, że jestem w szpitalu i (jak to ktoś mądry wczoraj powiedział) gram w ping ponga z Jezusem i palę fajki z Joanna d’Arc :mrgreen:

 

Kurczę, trochę się boję :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę do psychiatry. Trzymajcie kciuki. Jak się nie odezwę to znaczy, że jestem w szpitalu i (jak to ktoś mądry wczoraj powiedział) gram w ping ponga z Jezusem i palę fajki z Joanna d’Arc :mrgreen:

 

Kurczę, trochę się boję :zonk:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, a teraz porównaj moje wypowiedzi do dyskusji o braniu do buzi, połykaniu nasienia, kaloryczności nasienia czy seksie analnym. W tym wątku konkretnie sprawy-damsko-m-skie-t24108-14.html Które wypowiedzi są bardziej nacechowane erotycznie? Które są bardziej "obleśne" czy niesmaczne? Moim zdaniem przykłady, które podałaś są zwyczajnie śmieszne w porównaniu do tych, które ja przedstawiłem. Czepiasz się tylko dlatego, żeby mi dokopać i przedstawić swoją rację jako bardziejszą od mojej. Nie widzę innego uzasadnienia.

 

Ale ten temat właśnie po to jest... W przeciwieństwie do tematy np. "Mój dzisiejszy dzień" czy "Nocne Darki". Jak Panna_Modliszka słusznie zauważyła... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, biorę w południe 10mg cloranxenu. w awaryjnych przypadkach mogę wziąć jeszcze 10mg lub xanax. nie chcę, aby tych awaryjnych przypadków było za wiele..... jednakże trzyma mnie cały czas i telepie. świat wiruje. chyba się schowam u szefa w gabinecie, tam jest wygodna kanapa i cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, bralam kiedys cloranxen.Jest dobry na stany lekowe,natomiast mi kazali brac oczywiscie na spane i dupa:)Mialam kiedys podobnie jak i Ty,ale stlumialam w sobie leki,wmawiajac przyjemne rzeczy i ta jedyna mysl pocieszajaca,ze to tylko nerwica.Tylko to pier....spanie.Reszte zniose juz.Caly dzien przezywam czy dzis zasne,a na widok sypialni poca mi sie rece :mrgreen:

Widzieliscie to? podaje link nizej

+18 Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę pochwalić.

Dziadzio jest coraz silniejszy, po ostatniej operacji nie było już powikłań, zdrowieje w oczach, ma coraz więcej uśmiechu na buzi i już nawet sam wstaje z łóżka. Jestem przeszczęśliwa dzisiaj :yeah::yeah::yeah:

Dziękuję wszystkim, którzy powtarzali mi, że będzie dobrze :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

 

Bo trzeba wierzyc w swoja szczesliwa gwiazde :)

 

Pozdrowienia dla Dziadzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×