Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

bamvalo, czy walenie głową o ścianę też kwalifikuje się do wysiłku fizycznego? Szczerze mówiąc ja w takim stanie mało co mogę zrobić, na pewno nic mądrego :? ale będę musiała się zastanowić nad radzeniem sobie z tym bo to nie może tak wyglądać, mam nadzieje że leki od psychiatry pomogą mi troszeczkę - na szczęście na razie biorę je zgodnie z zaleceniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, poczatki tez miales ciezkie jezeli chodzi o nerwice ? teraz jak se radzisz z tym, na treningu cos czujesz ? trening pozwala zapomniec ?

 

[Dodane po edycji:]

 

coma, nie to w zupelnosci sie nie kwalifikuje ! to jest wrecz destrukcyjne ! pamietaj, ze problem jest wewnatrz i nie rozwiazesz go robiac sobie krzywde... :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry:)Wlasnie nieadawno wstalam.Nie moge wylezec w lozku;/ Niechce budzic moimsmarkaniem i kaszlem mojego Chopa.Czuje sie makabrycznie,ale wirus rusza powoli ku koncowi.Boli mnie wszystko :roll: Kazdy oddech...

Spalam po 1/2 zolpidemu,powoli wbijam sie w male dawki znowu.Ehhh....

Nie wstalabym o 6 do pracy za nic w Swiecie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mięśnie mi się owijają wokół kości i chyba kręcz nadchodzi... mamo :-|

Na basenie byłam i wczoraj i dziś zapewne też pójdę - wczoraj zjadłam batona i co najlepsze (a może najgorsze) go nie zwróciłam.

 

Staram się wmówić sobie, że wszystko jest lepiej. Ciekawe jak długo dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estazolam w końcu podziałał, wyspałam się. Ale też bardzo wcześnie się położyłam. Zdecydowanie powinnam się wcześniej kłaść spać.

Ostatnio zaczynam znowu czuć, że dobrze wyglądam. Poprawia mi to nastrój. Tak chcę się zakochać szczęśliwie, a obiekt jest tak blisko. Tzn. dzisiaj go nie ma, ale jutro chyba będzie :) Chcę być szczęśliwa. Chcę czuć się bezpiecznie.

 

jest 6,502,867 osób na świecie. mniej więcej. ale teraz potrzebuję tylko jednej

 

‎You're waiting for a train, a train that will take you far away. You know where you hope this train will take you, but you can't be sure. But it doesn't matter - because we'll be together.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kochani:) u mnie dziisaj pièkna pogoda i dobry nastroj-wybiorè siè na dlugi spacer. :D:D

PhilosophyOfLife, nie masz potem problemow w pracy,ze siè nie zjawiasz? chojrakowa, plywanie uwalnia masè endorfin-mam to sprawdzone-zaczekaj na efekt.

Panna_Modliszka, zaloz sobie sluchawki i olej wiertarkè.

Korba, do zakochania jeden krok... :great:

No ale mam dzisiaj dobry dzien:) zeby wszystkie dni takie byly.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum, czytałam dziś od rana nt. benzodiazepin, gdyż właśnie przechodzę odwyk od tego leku

tak więc migreny mdłości pokrzywka na twarzy i straszny niepokój wewnętrzny - aż płakać się chce :(

siedzę i nic nie robię od kilku dni - mogę się patrzeć za okno na spadające liście

 

najzabawniejsze jest, że pierwszą tabletkę Afobam`u zapisał mi lekarz na ostrym dyżurze 10 lat temu, kiedy miałam ostry napad paniki - no i już tak zostało, a teraz nadszedł czas by go rzucić - jak będę żyć nie wiem, poki co jestem jak roślinka wycofana z zycia spolecznego, boję się ludzi - siedze w domu jak w więzieniu - jak zombi ... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum, czytałam dziś od rana nt. benzodiazepin, gdyż właśnie przechodzę odwyk od tego leku

tak więc migreny mdłości pokrzywka na twarzy i straszny niepokój wewnętrzny - aż płakać się chce :(

siedzę i nic nie robię od kilku dni - mogę się patrzeć za okno na spadające liście

 

najzabawniejsze jest, że pierwszą tabletkę Afobam`u zapisał mi lekarz na ostrym dyżurze 10 lat temu, kiedy miałam ostry napad paniki - no i już tak zostało, a teraz nadszedł czas by go rzucić - jak będę żyć nie wiem, poki co jestem jak roślinka wycofana z zycia spolecznego, boję się ludzi - siedze w domu jak w więzieniu - jak zombi ... :cry:

 

Nie ty jedyna jesteś wycofana z życia społecznego. U mnie bardzo podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez ten niewytłumaczalny "lęk" nie wiadomo przed kim i przed czym :cry:

oglądam życie przez okno - jak film, wszystko mi ucieka, czas mija bezpowrotnie, młodość ucieka - tylko śmierć może przynieść ukojenie i spokój :cry:

inni robią kariery, udzielają się towarzysko, mają hobby i duże grono znajomych - a ja samotna i odizolowana od świata, brzydki i nieudany genetycznie człowiek muszę cierpieć :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez ten niewytłumaczalny "lęk" nie wiadomo przed kim i przed czym :cry:

oglądam życie przez okno - jak film, wszystko mi ucieka, czas mija bezpowrotnie, młodość ucieka - tylko śmierć może przynieść ukojenie i spokój :cry:

inni robią kariery, udzielają się towarzysko, mają hobby i duże grono znajomych - a ja samotna i odizolowana od świata, brzydki i nieudany genetycznie człowiek muszę cierpieć :(:(

 

Uczucia ktore opisujesz towarzysza chyba wiekszosci ludziom na tym fotum. Nie jestes odosobniona ale faktem jest ze jestem z tym sama poki cos nie zaczniesz z tym robic. Jezeli masz tego typu proglemy to nalezaloby pojsc do psychologa i zaczac jakas terapie. Jedynie poznanie 'prawdy' poprzez leczenie moze Cie wyciagnac z takiego dolka przed lękiem. Faktem jest ze niewiadomo na pierwszy rzut oka od czego sa lęki wiec wez zycie w swoje rece. Glowa do goryyyyyyyyyyyy !! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×