Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

PhilosophyOfLife, Załatwić jakikolwiek lek to żaden problem, nawet nie mając takich znajomości. Ale to droga do nikąd. Może spróbuj chloroprotixen który w minimalnych dawkach działa silnie nasennie i nie uzależnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, to neuroleptyk?ja sie boje brac troche.Zle na mnie dzialaja.Kiedys po pernazynie prawie nie wyladowalam na pogotowiu.Kazdy lek odczuwam bardzo mocno.Moze dlatego,ze jestem drobna i niska,niewiem.Poki co chce sprawdzone leki typu lekka hydro,bellergot czy pramolan.Mam nadzieje,ze Tato mi wysle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, to neuroleptyk?ja sie boje brac troche.Zle na mnie dzialaja.Kiedys po pernazynie prawie nie wyladowalam na pogotowiu.Kazdy lek odczuwam bardzo mocno.Moze dlatego,ze jestem drobna i niska,niewiem.Poki co chce sprawdzone leki typu lekka hydro,bellergot czy pramolan.Mam nadzieje,ze Tato mi wysle:)

 

Nie sądzę, żeby masa ciała, czy wzrost miały znaczenie. Ja np wenlafaksynę brałem w dawce 75 mg, przy masie 100 kg i działala na mnie ostro speedująco. Natomiast na niektóre panienki po 50 kg, dawka 225 mg działa lekko pobudzająco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunka, bo wszystko to zalezy od sily nastawienia:)chcesz,zeby uspil to tez tak bedzie.Sami sterujemy Naszym umyslem i byc moze to latwiejsze niz nam sie wydaje.Jednak poki sie tego nauczymy to musimy sie niezle natrudzic.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wujek_Dobra_Rada, bralam Effectin kilka lat temu:)Moja psycha kazala mi zaczac brac od jednej calej tabletki.Mialam takie ataki,ze chcialam umrzec.Do tego zaburzenia widzenia,w sumie nic nie widzialam.Bylam na haju przez bite 2 tyg.Zrazilam sie,boje.Dopiero wtedy widac jak silny jest lek i jak mocno wplywa na organizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, mam nadzieje,ze jesli chodzi o zolpidem jestem niebywale wrazliwa na substancje :mrgreen:

Ahh,tutaj sie posmiejemy,ale bym bardzo chciala zeby bylo tak jak kiedys....zycie bez lekow:( co zrobic by te czasy wrocily?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, mam nadzieje,ze jesli chodzi o zolpidem jestem niebywale wrazliwa na substancje :mrgreen:

Ahh,tutaj sie posmiejemy,ale bym bardzo chciala zeby bylo tak jak kiedys....zycie bez lekow:( co zrobic by te czasy wrocily?

 

 

Nic już nie będzie tak jak kiedyś... Chciałbym grubą kreską odciąć się od tego co było i zacząć wszystko od nowa. Ten rok, był jednym z gorszych w moim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, byle by nie bylo gorzej:)

Agnieszka_1988, to straszne:(( :cry:

Korba, co bierzesz w dzien przeciwlekowego?Pociesze Cie,ze kiedy juz bedziesz w domku po 17 ja bede w pracy sie pocic:( Do 22-giej:( Mam lekka goraczke,zapchany nos,zatoki itd.Wieczorem bedzie mnie telepac;(Jednak nie moge wziac wolnego.Za to wzielam 3 dni offa z rannej pracy.Nie dalabym rady sie zwlec z lozka w tym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×