Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

coma, a co to za przyjemnosc -kupic?? :mrgreen: tez upiecz-jak chcesz przesle ci przepis.

Panna_Modliszka, a juz lepiej slonce..niestety tèsknie caly czas i bèdè.Jakos to przetrwam,zawsze siè udawalo,wièc teraz tez siè uda.Dzièki,ze pytasz,ostatnio jestem jakas przewrazliwiona i czasem siè czujè niepotrzebna troszkè. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, fobia, dzièkujè:*:*:*,a jesien kocham,tylko slonca u nas za malo osttanio!chyba zapiszè siè znowu na swiatloterapiè-kilka strzalow i moze pomoze 8)fobia, nasz temat "przepisy"zdechl...moze masz jakis ciekawy przepis i cos wrzucisz??pomysly mi siè konczà.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, przestań dyskutować i ogarnij się, to nie jest forum erotyczne a jeśli tylko to masz od powiedzenia to zastanów się nad tym ażeby znaleźć miejsce i dać temu upust gdzie indziej. Obrzydzają mnie twoje teksty które nie mają już dawno absolutnie nic wspólnego z żartami. Są pozbawione dobrego smaku, gustu, już pomijam fakt że są kompletnymi offtopami. Owszem pożartować z seksu można ...ale u ciebie to przybiera już obleśną formę, nie myślisz o niczym innym? Nie masz nic innego do powiedzenia? Zdajesz sobie sprawę że mało kogo interesują twoje fantazje erotyczne?, jak chcesz komuś powiedzieć, ze cię podnieca to rób to na privie. Ładnie cię upominam bo mi też zaczęło już to przeszkadzać....poza tym wiesz, czas sobie uświadomić, ze na tym forum są też kobiety skrzywdzone seksualnie przez facetów i takie teksty są nie na miejscu...... więc skończ z tym!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, to pogadaj sobie z nim o tym na gg....easy......

niemądry, to co piszesz jest niestosowna i tak jak napisała wova, to nie czas i miejsce na opisywanie swoich fantazji.......chyba coś w tym jest skoro nie tylko ja to zauważyłam...wybacz...... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zachwalać zbyt wcześnie. Jeśli rodzinka nie zafunduje mi jakiś rewelacji, wpędzających w nerwice, to powinien się ten stan jakoś utrzymać :)

 

 

 

PhilosophyOfLife, Nawet nie mam zolpidemu w domu i nie wybieram się po niego. :)

Z tego co widzę, jeśli miałbym, to tak jakby akoholik trzymał flaszkę w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×