Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Wiolus..zawsze chodzi o to,ze nie jestem z nià :? zawsze..powiedz ,ze mnie nie potèpiasz ...

 

[Dodane po edycji:]

 

Agnieszka_1988, jestes widzialna na pewno-ja mam chwilowy kryzys i akurat tak trafilas;wybacz mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Myślałam, że może chociaż tu z kimś pogadam, bo wydaje mi się, że nikt tak nerwicowca nie zrozumie jak drugi nerwicowiec... Pisałam wcześniej kilka razy, ale nigdy nikt nie reagował, więc po prostu GŁUPIO MI znów się tu żalić, a chciałabym wyrzucić z siebie to co boli i spotkać się ze zrozumieniem.

 

No cóż. Pozostaje czekanie na piątkową terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, Oczywiście ,że Cię nie potępiam . Pisałam już Ci kiedyś że wcale nie fizyczna obecność świadczy o więzi z dzieckiem. Czasem mimo odległości można być lepszym rodzicem i mieć lepszy kontakt niż mieszkając w ciasnym mieszkanku.

 

 

Agnieszka_1988,

Może dlatego ,że to taki temat i wszyscy już się trochę znają, jak chcesz się wyżalić i o konkretnym problemie napisać, załóż nowy temat , tam wszyscy będą tylko dla Ciebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Myślałam, że może chociaż tu z kimś pogadam, bo wydaje mi się, że nikt tak nerwicowca nie zrozumie jak drugi nerwicowiec... Pisałam wcześniej kilka razy, ale nigdy nikt nie reagował, więc po prostu GŁUPIO MI znów się tu żalić, a chciałabym wyrzucić z siebie to co boli i spotkać się ze zrozumieniem.

 

No cóż. Pozostaje czekanie na piątkową terapię.

 

Agnieszko, niestety jest tu chyba cos takiego, jak grupa wzajemnej adoracji, ale nie tyczy sie to wszystkich :) Akurat nie widzialam nigdy, zebys pisala cos w tym watku, ale moze to dlatego, ze ja tu codziennie nie zagladam ;) W kazdym razie, jak cos napiszesz, a ja akurat bede na forum, to na pewno odpisze;)

 

[Dodane po edycji:]

 

wovacuum, Oczywiście ,że Cię nie potępiam . Pisałam już Ci kiedyś że wcale nie fizyczna obecność świadczy o więzi z dzieckiem. Czasem mimo odległości można być lepszym rodzicem i mieć lepszy kontakt niż mieszkając w ciasnym mieszkanku.

 

DOKLADNIE tak :) A ile lat ma Twoja mala? Znaczy Wovacuum pytam, a nie Ciebie Wiolu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, wierz mi, że niejednokrotnie czułam się niewidzialna, jak to określiła Wovka. to nie kwestia ilości postów, tak się czasem po prostu składa, dużo osób pisze, część z nas jest zaabsorbowana czymś, postów jest dużo, czasem nasz ginie wśród nich, czujemy się odrzuceni, ale to naprawdę nie jest niczyja zła intencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niektórzy z Was pewnie mają ciężej niż ja, więc aż tak źle mi nie jest, że ktoś nie odpowie.

Ja mam nerwice już 12 lat, więc znam ją na doskonale i przez to chyba jest mi odrobinę łatwiej, bo już niewiele lęków mnie zaskakuje - boję się wszystkiego prawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, Korba, wiola173, tak siè dzisiaj rozlozylam na lopatki,a to dlatego,ze zawsze z mychà mojà widzimy sie w pazdzierniku-niestety ma tyle zajèc w szkole,ze nie moglysmy siè spotkac.Chooj;Oby do swiàt.moja corenka gra w teatrze Monitoring- wlasnie byl w moim miescie X festiwal sztuk roznorodnych..czy jakos tak.I tam wlasnie grala moja gwiazda; :D niestety nie moglam tam byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, masz racjè..zadnej wladzy :D ale grupka adoracji jest i bèdzie-a to calkiem mile jest powiem CI;jak masz smutka to napisz,i ktos na pewno napisze cos milego,cos pocieszajàcego..moze nie od razu :mrgreen:8):twisted: ale odpiszà.

 

 

Hehhe:) Moze i tak :)

Ale to nie ja sie zale na nieodpisywanie, tylko Agnieszka :) Ja akurat jestem aktualnie w dosc dobrym nastroju i nie mam zbytnio na co narzekac :) A jakby co to wole chyba ponarzekac w 4 oczy, a nie na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×