Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

moj dzien bardzo pozytywnie-dziecko mam kolo siebie-wlasnie robi kolacjè..takie drobne rzeczy a tak cieszà.Dzisiaj mam nastroj refleksyjny..a wy jak spèdzacie wieczor?? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, no wiesz, ale ja tego od maja zeszlego roku nie mialam. A tu juz 2x podobna jazda. Raz w nocy po naprawde upiornym snie i jeszcze dzis. Jedno jest pewne - lepiej sie czuje jak wezme tego procha, bo kompletnie nie mam lęków. Ale 1 taka akcja i juz sie boje, ze to zakrzep, zator albo cos i DOSLOWNIE czekam az mi sie rozkreci i strace przytomnosc... Wiem, ze to glupie, ale takie mi mysli przychodza do glowy w takim momencie. Teraz sie juz troche uspokoilo, wiec zjem sobie tego mlecznego starta, ktorego sobie zalalam i lykam mojego procha... W poludnie tez mnie telepalo na spacerze z psem, wiec w domu zaraz byla cwiarteczka. A zaraz bedzie poloweczka.

 

Madzia, przepisik? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- zator, objawy:

większość zatorów rozpoczyna się nagle. Typowe objawy zatoru tętnic kończyn górnych lub dolnych to: bardzo silny ból na obwodzie kończyny nie ustępując)' po środkach przeciw bólowych, brak tętna obwodowo od miejsca usadowienia zatoru, zaburzenia czucia, drętwienie, mrowienie kończyny, zmiany zabarwienia skóry (skóra blada, marmurkowa, oziębienie skóry, zapadnięcie żył powierzchownych, osłabienie siły mięśniowej). Późne objawy to: obrzęk obwodu kończyny, stężenie i przykurcze mięśni, zmiany martwicze na obwodzie.

 

Masz takie objawy? Jeśli nie to znaczy, że to tylko nerwica :smile: A po przepis dzwoniłam już dziś po południu, właśnie miałam Ci pisać. Mama powiedziała że musi poszukać bo gdzieś go wcisnęła i że jutro mi przedzwoni i go poda :smile: Więc do jutra musisz jeszcze się uzbroić w cierpliwość :yeah::P

 

Wovka- fajnie że jesteś szczęśliwa :D Do kiedy córka zostaje u Ciebie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, nie lubie alkoholu :roll: Tzn lubie, ale nie lubie sie nim rozluzniac. Ojciec byl alkoholikiem i mam co do tego uraz. Dziekuje z gory za przepisik. Dodalam troche jeszcze do tematu z nimi. A lek... no coz... naprawde lepiej sie czuje jak wezme i dziala niz jak nie wezme. Zwlaszcza, ze na terapii nie bylam od 3 miesiecy i mnie sciska w dolku - nie moge sie doczekac 19 kwietnia!

esprit, no ma to, ze ja z tej najgorszej fazy wyszlam bez lekow, choc bylo naprawde ciezko (lazilam na kolanach, bo nie mialam sily inaczej. Do wstania zmuszalam sie, a w zasadzie zmuszal mnie pies jak wolal na dwor, a bylam sama przez tydzien w domu i musialam z nia wychodzic). Zaczelam brac jak wrocilam na studia, bo znow dostawalam telepki...

magdalenabmw, tak, wiem. Zyly to mi raczej wystaja niz sie zapadaja, a bol jest taki, ze sie pojawi i minie. Jakby... nie wiem... sciegno, miesien? Dzis meczylam sie z otwarciem sloika i moze cos sobie naciagnelam + baaaaaaardzo zle ustawienie myszki. A, ze nadgarstki mam oba w stanie nieciekawym, w tym lewy w stanie bardzo zlym i grozi mi to cos z ciesniami... to sobie tlumacze, ze to normalne.

 

Lykniete. Wcinam kaszke, o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Madziu,bèdzei tydzien-wraca 7-go poniewaz szkola i proba w teatrze(ostatnio jest aktorkà :roll: )ok uciekam na kolacjè.milego wieczorku wszystkim :D:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, a ja mam zawsze i spamilan i validol i na tym opieram moje zaufanie i jeszcze dlugo tak bede robic :P Moja terapeutka i moja psychiatra uwazaja, ze robie dobrze, bo mam przy sobie cos, czego wcale wziac nie musze, ale sama swiadomosc posiadania tego mnie uspokaja. Ze jakby mialo mnie cos zlapac to biore sobie nawet placebo - cwiartke validola pod jezyk (co na mnie osobiscie DZIALA :P ) i jade dalej, hehe.

 

No, 20minutek minelo i juz czuje jak mnie rozluznia :) Noga mi juz nie lata, mam banan na twarzy... :mrgreen: Moze zrobie sobie jeszcze buleczke z dzemem, hmm.

 

Co do czatu: nieprawidlowe haslo lub nazwa uzytkownika...

edit: dziala :yeah: dla chetnych - wpisujecie tylko nick, hasla nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo pijcie przy bólach głowy. już to pisałam ale warto powtórzyć, naprawdę pomaga! :D

Wczoraj musiałam wydać trochę kasy na dziecko, na obiecany prezent ale okazja była więc niech ma :mrgreen:

Dziś jadim do innego miasta, no nie dam rady posprzątać przed Świętami.

A co tam, pies to.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszekokruszek, no ja wczoraj chyba ze 3 litry wody wypiłam. :P I potwierdzam, że pomaga przy bólach głowy. Ale dziś wstałam z koszmarną migreną, jakaś cała jakbym była opuchnięta (obrzęki twarzy), jakbym się przeziębiła, chyba nawet picie mi nie pomoże, a muszę znowu jechać do Wawy, bez ibuprofenu się nie obędzie. :roll::evil: W nocy spać nie mogłam, obudziłam się o 4.30 i już nie zasnęłam. :evil: Ogólnie mój dzień zaczął się kiepsko. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, ja nie moglam zasnac do okolo 3 czy 4am. Przewracalam sie z boku na bok.

 

Boli mnie szczeka, wiec w nocy niezle sie nazgrzytalam zebami w nocy. Zlapal mnie tez katar... Czuje jak scieka mi gardlem :evil: Musze sie ogarnac, zjesc chociaz prowizorycze sniadanie i ide na to przeklete kolokwium z zamiarem zdania go.

 

Z tym piciem wody to uwazajcie. 3l pije sie tylko w przypadku upalow (3 - 5 nawet). Normalny, zdrowy czlowiek, w taka pogode jak dzis to 1,5 do 2l max. Woda wyplukuje z organizmu rozne skladniki mineralne, w tym magnez, sod i potas, wiec duzymi ilosciami wody mozna sobie bardziej zaszkodzic niz pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, ja nie moglam zasnac do okolo 3 czy 4am. Przewracalam sie z boku na bok.

 

Boli mnie szczeka, wiec w nocy niezle sie nazgrzytalam zebami w nocy. Zlapal mnie tez katar... Czuje jak scieka mi gardlem :evil: Musze sie ogarnac, zjesc chociaz prowizorycze sniadanie i ide na to przeklete kolokwium z zamiarem zdania go.

 

Z tym piciem wody to uwazajcie. 3l pije sie tylko w przypadku upalow (3 - 5 nawet). Normalny, zdrowy czlowiek, w taka pogode jak dzis to 1,5 do 2l max. Woda wyplukuje z organizmu rozne skladniki mineralne, w tym magnez, sod i potas, wiec duzymi ilosciami wody mozna sobie bardziej zaszkodzic niz pomoc.

 

Będziemy trzymać kciuki za Twojego kolosa, dasz radę! Zjedz pożywne śniadanie, żebyś miała siłę!

Co do picia to mnie się ciągle wiosną chce pić, kiedy się robi cieplej, jest zmiana temperatury, non stop mam pragnienie, piecze mnie skóra i jest sucha jak papier ścierny, a w gardle aż mnie pali, mam strasznie wysuszone wszystkie śluzówki, dlatego tyle piję. :roll:

 

 

mój dzisiejszy dzień : zaliczyłam semestr ! WSZYSTKO! zamierzam pół dnia spać i oglądać on, ona i dzieciaki na comedy central :)

 

Super, gratulacje!!!! :great::brawo: Ja też uwielbiam "On, on i dzieciaki". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam glupie pytanie: którą macie teraz godzinę?

 

[Dodane po edycji:]

 

No wlasnie - zdaje sie ze forum chodzi jeszcze na starym zegarku :mrgreen::mrgreen:

 

Dokładnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, congratulations! :brawo:

Joaśka, thanks, but no thanks (zeby nie zapeszyc!) :P

Majster, u mnie chodzi na obecnym, ale to dlatego, ze ja nie zmienialam wczesniej czasu na zimowy... Nigdy tego nie robie, heh. Zmien sobie w profilu na GMT+1.

 

Wcinam wlasnie bulke z kabanosem, na popitke rooibosik. Jak wyjde, to pewnie valcia pod jezyk wsadze. Tymczasem mam jeszcze godzinke i +/-5min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×