Skocz do zawartości
Nerwica.com

Objawy nerwicy, wszystko o objawach!!!


Gość PACO

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra

nie straszę :D

jesteśmy takimi znawcami :D i z kazdym bólem wysyłamy do lekarza

i jest w tym racja.

Janku idż do lekarza, przyczyn może być wiele.

 

przeszło juz ale byłem u dentysty. nie mam paradontozy, sa zdrowe... nie wiadomo skąd był ten ból :) może coś mi tam przewiało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra

nie straszę :D

jesteśmy takimi znawcami :D i z kazdym bólem wysyłamy do lekarza

i jest w tym racja.

Janku idż do lekarza, przyczyn może być wiele.

 

przeszło juz ale byłem u dentysty. nie mam paradontozy, sa zdrowe... nie wiadomo skąd był ten ból :) może coś mi tam przewiało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze, niestety:

 

-jakies elementy samodestrukcji:

--potrafie drapac sie,

--wbijac paznokcie,

--czy gryzc wargi...

i zupelnie tego nie czuje... dopiero jak widze zakrwawione rece albo smak krwi, i dociera to do mozgu... przychodzi opamietanie :?

 

 

 

(chyba sobie zele sprawie na paznokcie...hehhehehheh) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze, niestety:

 

-jakies elementy samodestrukcji:

--potrafie drapac sie,

--wbijac paznokcie,

--czy gryzc wargi...

i zupelnie tego nie czuje... dopiero jak widze zakrwawione rece albo smak krwi, i dociera to do mozgu... przychodzi opamietanie :?

 

 

 

(chyba sobie zele sprawie na paznokcie...hehhehehheh) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe - nie wiem jak to napisać - drapanie, skrobanie paznokciem o paznokieć, szczególnie w miejscu w którym kończy się ...ta część paznokcia, która wystaje i którą zwykle się przycina. To może być jedna ręka, albo dwie naraz, w zależności czy są wolne czy zajęte. Krew mi z tego powodu nie leciała (może raz czy dwa), ale dłonie ciągle tak sobie pracują, praktycznie nieświadomie.

Mrc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe - nie wiem jak to napisać - drapanie, skrobanie paznokciem o paznokieć, szczególnie w miejscu w którym kończy się ...ta część paznokcia, która wystaje i którą zwykle się przycina. To może być jedna ręka, albo dwie naraz, w zależności czy są wolne czy zajęte. Krew mi z tego powodu nie leciała (może raz czy dwa), ale dłonie ciągle tak sobie pracują, praktycznie nieświadomie.

Mrc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie cos jeszcze:

 

-zgrzytanie zebami w nocy

-szczekoscisk nocny

-.....

 

Też to mam...ja jeszcze dołożę od siebie gadanie przez sen. A szczękościsk mam też w dzień.

 

 

Yesooo.. Notorycznie zgrzytam zębami,kiedy śpię! Udało mi się wystraszyć tym niewtajemniczone osoby,które miały okazję spać ze mną w jednym pomieszczeniu.. Nie wiem,jak to wygląda a sama mysl o tym powoduje u mnie gęsią skórkę.

 

Szczękościsk czuję np.przy zasypianiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo mam podniesiony poziom cholesterolu tego złego

 

mój lekarz mówi,że dużo zjawisk z dzieciństwa może mieć wpływ na to co mi dzisiaj dolega czyli nerwica

 

bibi czemu się zadręczasz tym że to twoja wina to nie jest tak do końca duży wpływ mają czynniki zewnętrzne niezależne od ciebie, twojej winy jest na pewno bardzo mało

 

3 posty pod rzad to troche za duzo, to nie chat. Jesli chcemy cos dodac do swojej wypowiedzi uzywamy poprostu funkcji 'Zmień'. Pozdrawiam, Lith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele mogę tłumaczyć ....co mogę napisać....miałam wiele dróg wyboru, ale szłam na łatwizne. byle wygodniej , byle przyjemniej, byle bardziej odlotowo :D a teraz za to płacę .

Normalka.

Wszyscy podawali mi rękę , kazdy tłumaczył...., nieraz dostałam reprymendę.

Ale spływało to po mnie.

Wiedziałam, że mnie kochają, że mi nic nie zrobią,czułam sie bezpiecznie.

Konsekwencje musze ponieść sama.

 

Pitia :) dzięki za wiarę. , ale mam tyle lat ze zdązyłam już wiele rzeczy przerobić, i wiem gdzie popełniłam błędy:D

co możecie zrobić?

Nie powtarzajcie ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-zanik pamieci

-czeste swedzenie ciala

-niechec do wspolzycia

-stany zapalne podniebienia,bole dziasel

-placzliwosc

 

A reszta jak wyzej i jeszcze masa innych,niestety...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami mam wrazenie ze na moich r,ekach mam nie swoją skórę,jakby twardszą.bóle reumatyczne w nogach.zawroty głowy.często ziemia pod n

ogami mi sie zapada.straszna skleroza.

 

myslę,że super jest ta ankieta.zanim weszłam na forum myślałam ,że mam tyle chorób a nie że to wszystko od nerwicy.oczywiscie o bólach w klatce piersiowej nie bede pisać i tych podstawowych dolegliwościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ciebie Bibi.Co mialas na mysli piszac o uczuciu parzenia w twarz?

witaj moniko :D

to takie uczucie jak pieką uszy ....powiedzmy jakby były odmrożone..lub jakby nas ktioś obgadywał... :D....tak samo piecze mnie twarz (czasami) mimo że nie jest czerwona, piecze mnie tak silnie że wwołuje to mój niepokój, jest mi goraco w nią.....nie wiem co mam napisac więcej.

pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci Bibi! Pzeczytalam prawie wszystkie Twoje linki i mam pewne wyobrazenie o Tobie. Jedno Ci powiem- jestes dobrym czlowiekiem i zawsze mozna na ciebie liczyc,odpowiadasz kazdemu kto o to poprosi za co chyle czola.Mam 33 lata i malo bylo ludzi w moim zyciu ktorzy przejmowali sie druga osoba tak jak robia to tutaj. CIESZE sie ze znalazlam to FORUM. Kurde chyba sie rozklejam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również i Tobie dziękuję Nonenow :D

Jeżeli juz sobie mówimy dobre słowa : ) to chiałabym podziękować Dzasti, jej posty są bardzo budujące i pozytywne.

pisze duzo i z sensem , dla kazdego ma czas i zrozumienie, świetnie że jest na naszym forum i troszczy się o nas

Dzasti w moim imieniu DZIĘKUJĘ CI :D :D

52.jpg.ce25a2e9abfc9c171e7a1ce3e2a69ccc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocenie się. To moja zmora. No i odruchy bezwarunkowe (jak mam cos w łapach np. długopis na zajeciach to musze go wsadzić do gęby, zupełnie nad tym nie panuje). :evil:

Ps. A co do twojej córy Bibi to się jej nie dziwie. Ja też uwielbiam fantazjować, a do pisania książki zbierałam się już kilka ray. Tylko, że mnie nie starczało cierpliwości (kolejny objaw mojej nerwicy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×