Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

U nas w łosicach już jest , tylko brak na to u mnie funduszy :why:

 

-- 01 lip 2011, 19:00 --

 

Znacie Lata ryżu i soli Kim Stanley Robinson :?::mrgreen:

 

-- 02 lip 2011, 20:09 --

 

A fajna jest też książka Emily Giffin Coś niebieskiego , to fajna historia 30 letniej Darcy , zdradzonej przez chłopaka , z drugim zachodzi w ciążę i kiedy ten z nią zrywa wyjeżdża do Londynu . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeczytałam 'PS. Kocham Cię'. na początku nie byłam zachwycona, ale teraz bardzo mi się podoba. czasem się łezka w oku kręci, a mnie trudno 'rozpłakać' książką czy filmem. Zakończenie trochę.. no, nie podobało mi się. Ale ogólnie - na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeczytałam 'PS. Kocham Cię'. na początku nie byłam zachwycona, ale teraz bardzo mi się podoba. czasem się łezka w oku kręci, a mnie trudno 'rozpłakać' książką czy filmem. Zakończenie trochę.. no, nie podobało mi się. Ale ogólnie - na plus.

I ja to też czytałem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eduardo Mendoza 'Przygody fryzjera damskiego' - podobało mi się :great:, jest to chyba książka, przy której najbardziej się śmiałam.

Sięgnęłam też po 'I że cię nie opuszczę...' Elizabeth Gilbert, ale nie podobało mi się i przestałam czytać. Zamiast jakiejś porywającej historii ona tam opisuje przez większość tego, co zdołałam przeczytac, jak to sie rzecz miała z małżeństwem na przestrzeni wieków... eee... ale daje dużo do myślenia, to fakt.

A teraz czytam "Dynastia z Ravenscar" - Barbara Taylor Bradford. Póki co jawi mi się to jako klimatyczna powieść w takim hmm 'dworskim' nastroju (wiecie co mam na myśli), chociaż akcja rozgrywa się na poczatku XX w. bodajże. Trochę sztywniacka (na pewno taki wrażenie wzmogło się po przeczytaniu Mendozy 8) ), ale od czasu do czasu też lubię sobie takie coś poczytać.

 

-- 13 lip 2011, 14:22 --

 

detektywmonk, Ty kupujesz książki, czy wypożyczasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na oddział(o ile dotrę;p) zabieram 'ekspedycja jerozolima'. dostałam od ojca tomka w nagrodę za zasługi(

- ale fajna, widziałam ją na stronie

- tak? to masz)

jest to relacja z tej wyprawy moich znajomych:

[videoyoutube=bJdPHJC37Zo][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×