Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zawitałam do wątku by napisać o "Grze w klasy" i zostałam wyprzedzona :)

Lektura z kategorii "pięknych" książek.

Może i gruba, ale autor pozostawia czytelnikowi opcje wyboru: można skończyć czytać wraz z końcem pierwszej części, albo kontynuować - a wówczas zaczyna się prawdziwa zabawa, gra w klasy :)

 

Obecnie absorbuje mnie Foucault i Hemingway.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kryminalna trylogie Stiega Larrsona. Szczegolnie 1 czesc- "Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet" robi wrazenie. Nie da sie oderwac od tej ksiazki, czyta sie ja jednym tchem, a i jest co czytac, bo kazda czesc to ponad 600 stron.

 

"Gry w klasy" rowniez nie jestem w stanie przeczytac, jakos mnie to nie wciaga, od paru lat stoi na polce. Za to inna ksiazka z tego kregu kulturowego bardzo mi sie podoba: "O bohaterach i grobach" E .Sabato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja jeszcze nie czytałam chyba nic jego...wydaje mi się że bardzo bardzo dawno temu jakaś jego książka trafiła w moje ręce..i teraz nie mogę się zabrać za tę Comę bo boję się że słownictwo medyczne mnie przytłoczy, a mam jakieś natręctwa i muszę sprawdzać każde jedno nieznane słowo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×