Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

a ja teraz Henning Mankell Comedia infantil :) książką Mankella spoza cyklu kryminalnego.

 

"Mankell opowiada historie dzieci, które aby przetrwać w kraju ogarniętym wojną domową, musiały bardzo szybko wydorośleć. Piękna, poruszająca, wielowarstwowa powieść. Najważniejsza i najczęściej tłumaczona książka Mankella spoza cyklu kryminalnego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie znam, lecz mogę polecić też coś mocnego to Daniel Silva Angielski zabójca . ;)

 

-- 03 wrz 2011, 10:50 --

 

Teraz czytam przypadek Adolfa H .

 

-- 09 wrz 2011, 09:40 --

 

...a ja wracam do lektur (dziwna tęskność), biorę się za "Mistrza i Małgorzatę" Bułhakowa :)

Czytałem , rewelacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księga bez tytułu - Anonim

Polecam! Napisana lekkim językiem, bardzo wciągająca lektura na długie, jesienne wieczory. Jak mów opis na okładce, Quentin Tarantino spotyka się tu ze Stephenem Kingiem.

"Ci, którzy przeczytają tę książkę, mogą nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego..." - ostrzega autor w szalonej powieści sensacyjno-przygodowej, łączącej thriller, akcję, czarną komedię i... bardzo soczysty język. :mrgreen::mrgreen:

Oraz jej kontynuacja - Oko Księżyca.

Polecam obie, wyciągają z dołka, ubarwiają szarość dnia i poprawiają nawet najpodlejszy humor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Rzeczywiście fabuła jest, delikatnie mówiąc, oryginalna :mrgreen: Ja uwielbiam twórczość Quentina, więc czytanie tych książek było dla mnie niezwykłym przeżyciem :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×