Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia osobowości (cz.II)


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, ty zaniedbujesz?

Mój koń powinien zaliczyć wizytę kowala - powinien mieć już dawno zrobione kopyta. Nie mam pieniędzy. Chomik wcina sam słonecznik bo Puszka (pies) zeżarła normalne chomicze jedzonko. Z samą Puszką natomiast trzeba iść na szczepienie - nie mam kasy. Z Kajtkiem - moim drugim psem - również na szczepienie plus na antybiotyk - nie mam kasy. Żaby głodują - nie mam kasy.

Jedynie pajączek zadowolony z życia - sam sobie głodówkę zrobił więc mam z głowy.

Jestem do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę ze szpitala ...

mam nowego psychoterapeute, długo o niego walczyłem ale jest :)

dziś już była 3 rozmowa. Narazie nie wyjdę stąd, bo psychoterapeuta martwi się o moje stany psychotyczne i o raporty dzienne. Powiedział mi wprost, że średnio wykształcony klinicysta, polska klinika mało kiedy stawia dobrą diagnoze w przypadku osób z borderline. Powiedział, że moje emocje są bardzo rozchwiane, następuje rozszczepienie osobowości i dlatego popadam w psychozę.

A co tam u Was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, Aniu, dziekuję,że pytasz.Co u mnie? Ech....dużo w pracy się dzieje, no i w końcu ruszam coś z moim przyszlłym mieszkaniem.

Gdy przychodzę do domu po pracy......to nie mam na nic siły. Czuję się jak śnięta ryba.

A roboty tyle,że ho ho ho.

Chcę schudnąć 5 kg. Tylko jak to zrobić? :mrgreen:

Nie zmieszczę sie w ubrania z zeszłego roku na wiosnę.

POza tym byłam u gina, wyszło mi PAP I, więc jestem z tego powodu zadowolona.

Acha...co jeszcze.....zmobilizowałam się do codziennego 15-minutowego masażu. Mam taką maszynę Kettlera. Ale niestety.....prawda jest jedna. ŻP......to jest dieta dla Każdego. Znasz ją? ;)

 

-- 02 mar 2011, 20:46 --

 

milano3, Radziu achoj! :D Trzymaj się tam maleńki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, :( ja nie jestem lepsza. moje szczury już chyba nie biegały od miesiąca, królik tak samo.w większości to P. pamięta żeby dać im jeść, sprzątam raz na ruski rok...

a z psem chodzę na 10 min...to mnie najbardziej dobija..powinna się wybiegać ale ma taką chujową panią która się boi nawet iść do parku który ma za blokiem, która nie da rady się zmobilizować żeby pies się pobawił z innymi psami albo chociaż piłką :why: wyrośnie mi pies, który będzie się bał miasta, ludzi i psów, a potem się dziwię że mi rozrabia w domu.... :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ja też chcę zrzucić 5kg..ale nie wychodzi mi. nie wiem jak się za to zabrać, głoduję cały dzień, albo jem same parówki ,a nażeram się jak P. wróci z pracy, bo sama nie pójdę do sklepu..:( koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, siostra też nie rozumie? Ja mam wrażenie jakbym była z innej planety momentami, dosłownie. I przykro mi, że nie umiem być inna, lepsza. Boisz się czegoś konkretnego kochanie?

 

Siostra niczego nie rozumie... i nie chce. Odkąd mam wystawioną diagnozę temat mojego stanu zdrowia i samopoczucia jest tematem tabu. Ona o nic nie pyta, ja nic nie mówię.... Ona nawet nie wie, że staram się o dostanie do 7F i że mogę zniknąć na pół roku.

Aniu, ja też chciałabym być inna. Lepsza. Tak dokładnie. Tzn. chciałabym, a jednocześnie nie chciałabym - i to jest właśnie pokręcone.

Boję się swoich urodzin i tego, co mogę zrobić. Lub co będę musiała zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, co Krzysiek napisał, że się z niego naśmiewali? (to ważne, bo się o niego martwię...)

 

Czy ktoś z Was wie, gdzie się podziewa Asia? Ostatni post napisała dosyć skrótowy i dramatyczny, mam nadzieję, że nic jej się nie stało...

 

Zmartwiłam się o te dwie osoby i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na pytania :). Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu, facet ma pamiętać o kobiecie nie tylko w urodziny!

A jak nie zadzwoni? To będziesz z tego powodu miała pretensje?

Może Kasiu go zaproś na Twoje urodziny. Wtedy już będziesz wszystko wiedziała.

Ja oczywiście chciałabym i życzyłabym Tobie,żeby Wam się ułożyło. Ale , jeśli on nadal nic nie wie i się niczego nie domyśla? To skąd ma niby wiedzieć.

To,że pamięta czy nie pamięta o urodzinach ma byc wyznacznikiem wszystkiego? Kasiu! Nie stawiaj proszę w tym przypadku wszystkiego na jedną kartę.

Jeśli powiedziałabyś mu o uczuciach.....to co takiego by się stało?Wtedy poznasz prawdę , skonfrontujesz się.

Mogłabyś go zaprosic na swoje urodziny?

 

Śliczny avatar!

 

Moniko..... ale my nie jesteśmy razem. On nie ma obowiązku o mnie pamiętać. Jeśli jednak zadzwoni w moje urodziny, a ostatnio wspominał o nich, to będzie sygnał, że jestem dla niego ważna.

Jak nie zadzwoni będę rozżalona i napiszę mu wprost, że go kocham. Ale przecież jak już mu to dawałam to zrozumienia. Między nami było sporo sygnałów. Umniejszałabym jego inteligencję mówiąc, że on się tego nie domyśla. Może jedynie niedowierzać, zupełnie tak jak ja. No ale ktoś tu musi być mężczyzną, a ja wierzę, że on nim jest. Po naszym ostatnim spotkaniu wysłałam mój swój kiedyś opublikowany reportaż, bo mu obieciałam. Na razie nie mam odpowiedzi. Może się urządza w nowej pracy, nie myślę o tym jeszcze. Czekam.

Ja nie umiem stawiać rzeczy na pół karty. Jestem samotna. spragniona uczucia, czułości, bezpieczeństwa. Nie dam sobie rady z kolejnym odrzuceniem.

 

Avatar też mi się podoba, dziękuję. Zawsze się staram, żeby avatarki odzwierciedlały mój aktualany stan bycia.

 

Dziękuję, że mogę się tu wygadać.

 

PS byłam na jodze. Moje ciało jest mi wdzieczne poprzez ból ;) Seri było bardzo dobrze. Chciałabym chodzić regularnie.

 

-- 02 mar 2011, 22:07 --

 

Też się martwię o Krzyśka i Asię..... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×