Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

@brokenwing

 

rozczaruje cie nikt powazny na "swiecie" ktorego ogarniacie nawet nie odnotowal tego faktu poza kilkoma dziennikami konserwatywnymi w stanach i nazwaly to bydlo co szczalo na te staruszki ...bydlem. To tyle ale michnik brat ludobojcy sandowego ukrywajacego sie w szwecji (o czym cisza w mediach) wam tego lemingi nie przedrukuje.

 

Tu jest różnica ,Ty o mediach ja o ludziach.

W UK przed domem wynajmowanym przez czworo polaków ( w tym mojego kolegę) angole w nocy dla żarty ustawili krzyż .

Koleżanka jadąca na urlop z Holandii do polski ,została zapytana przez superwizora ,czy pojedzie do Warszawy bronić krzyża ( nie muszę wspominać ,że ironicznie )

 

szybkirys, Smutne jest to ,że zamiast na forum o tematyce katolickiej lub politycznej . Wypowiadasz się w tak kąśliwy sposób na tym forum ..Co więcej ,szczerze mówiąc to dla mnie nie wypowiedzi -tylko sykliwe lekko jadowite ukąszenia innych . Czy ten krzyż jest dla Ciebie aż tak ważny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brokenwing

 

rozczaruje cie nikt powazny na "swiecie" ktorego ogarniacie nawet nie odnotowal tego faktu poza kilkoma dziennikami konserwatywnymi w stanach i nazwaly to bydlo co szczalo na te staruszki ...bydlem. To tyle ale michnik brat ludobojcy sandowego ukrywajacego sie w szwecji (o czym cisza w mediach) wam tego lemingi nie przedrukuje.

 

Pewnie z przyjemnością wypróżnię się na tego ''badyla''. Wywala truchło pani prezydentowej i dojdę w niej parę razy.

 

typowy wyborca PO nekrofil, bandyta i co jeszcze ?

 

@Nortt

 

skoro cie tak bawi szczanie po grobach innych to daj prawo naszczac innym na twoja matke po smierci - o co ci chodzi ? swiete to truchlo twojej matki bedzie czy co ? daj sie wysikac innym bo choc mnie to NIE bawi to marzacych o szczaniu na groby innych takich jak TY jest z pewnoscia (i jak widac po postach) wiecej. Wiec jak ty masz prawo szczac a inni nie ? jakim praeem ?

 

 

Co ty masz z tym szczaniem, olał cię kiedyś ktoś?

Poza tym piszesz totalnie bzdury, gdzie ja napisałem że szczam komuś na groby?

Wyładowujesz swoją frustracje na forum, obrażasz użytkowników i ich rodziny, co z ciebie za dewiant?

Mocherek uciska, żonka nie daje?

 

[Dodane po edycji:]

 

Chrześcijaństwo to zaraza, zniszczyło naszą kulturę słowiańską, pozostawiając nam tylko żydowskie rzygi.

 

Dlatego nienawidzę krzyża i nie rozumiem dlaczego dalej katolickie psy pchają swoje tłuste palce we władze, widzimy to na przykładzie wspomnianej walki o krzyż pod pałacem prezydenckim, pałacem państwom, państwa Świeckiego nie wyznaniowego~!!!

 

PAL KRZYŻ!

SŁAWA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale hardkor, mamy tu pogańskiego mochera :lol: .

 

Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca

 

dajcie znac jak "zdechna" wasze matki.

Ból tyłka wykryty.

 

Tak czy siak, Twój argument nie ma sensu. Żeby sytuacja była porównywalna najpierw musiałyby wystawić im duży amatorski pomnik przed pałacem prezydenckim albo na jakimkolwiek innej własności państwowej nie mającej nic wspólnego z ich śmiercią a potem robić wszystko by uniemożliwić jego przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chciałam się Was zapytać co sądzicie o tej całej sytuacji z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim. Czy wg Was jest to szopka elektoratu PIS czy potrzebne demonstracje? Jakie macie zdanie w tej sprawie? Czy wg Was krzyż powinien zostać przeniesiony czy macie to gdzieś? Podzielcie się opinią.

 

Wg mnie to szopka i żenada :pirate:

A tu, ku pokrzepieniu serc, impreza pod krzyżem, są panie ok 70tki i pan z boom boxem:

http://w646.wrzuta.pl/film/8tKCMMbu1ye/impreza_pod_palacem_prezydenckim

 

 

to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza. W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.

Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

 

Tym rozsądnym radzę wyjechać z polski póki się da, póki nie ma szlabanu. Stan otwartych granic nie będzie wieczny, europa już się zastanawia nad sensem bycia w tzw unii. Niektóre kraje chcą się wycofać, przyszłość jest bardzo niepewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza.

Parę milionów w 30+ milionowym kraju to mniejszość.

 

W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.

Ból tyłka wykryty.

 

Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

No, ci straszni palakatolicy, którzy karzą kobietom ukrywać twarz za ścierką, kamieniują zgwałcone kobiety, wysadzają się w powietrze w pociągach/autobusach, mordują ludzi którzy ich krytykują, dokonują "honorowych morderstw", praktykują obrzezanie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza.

Parę milionów w 30+ milionowym kraju to mniejszość.

 

W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.

Ból tyłka wykryty.

 

Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

No, ci straszni palakatolicy, którzy karzą kobietom ukrywać twarz za ścierką, kamieniują zgwałcone kobiety, wysadzają się w powietrze w pociągach/autobusach, mordują ludzi którzy ich krytykują, dokonują "honorowych morderstw", praktykują obrzezanie, itd.

 

 

polecam paracetamol w dawce 10 gram, nic innego ci chyba nie jest w stanie pomóc, poza tym nawet nie współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca

 

dajcie znac jak "zdechna" wasze matki.

 

Człowieku poje bało Cię????????????

Idź się ku.rwa leczyć!!!!!!!!!

 

Pojebbało to mało powiedziane.

 

[Dodane po edycji:]

 

;)

1ec893f8b8bfc3a80e28ebb55f83ff32.thumb.jpg.5c7211477c5e1aba5ba734b41f5cce05.jpg

e06fc8447afebef174915dd792e36a86.jpg.0e19d2476ca82deae64f948bf96983b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

to oszołomy, takich w polsce jest parę milionów, nigdy nie wiadomo, czy nie macie takich sąsiadów za ścianą. Ja walę polskę, mieszkam od lat za granicą i tylko patrzę, jak ten kraj odchodzi w epokę średniowiecza. W sumie nie miałbym nic przeciwko, jakby tych ludzi wyrżnąć, nie wiem, spalić, rozstrzelać, ale ponieważ nie latam do polski, to i mam dystans do jej spraw i czasem niezły ubaw z tych widoków /patrzę na tvn itp/.

Polska to kraj dla mnie skończony, bo tacy ludzie będą tam zawsze żyli, starzy się starzeją, a młode oszołomy rosną, chodzą na opowiadania klech do kościołów, angażują się w działalność partyjną, są zawzięci, żądni krwi, zemsty za swoje niepowodzenia w życiu, frustracje, jednym słowem ci ludzie chcą się odegrać na innych, na reszcie, za swoje życiowe porażki z różańcem i krzyżem w ręce.

 

Tym rozsądnym radzę wyjechać z polski póki się da, póki nie ma szlabanu. Stan otwartych granic nie będzie wieczny, europa już się zastanawia nad sensem bycia w tzw unii. Niektóre kraje chcą się wycofać, przyszłość jest bardzo niepewna.

 

 

Jak taka "elita" za granicę wyjechała to ja zostanę z tymi oszołomami . Mimo wszystko ich wolę.

A tak w ogóle to poziom tej dyskusji jest żenujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca dajcie znac jak "zdechna" wasze matki.

 

Ciężkie dzieciństwo miałeś? Rodzice cię nie lubili? Na główkę z łóżeczka wypadłeś?

 

Miałam ci pisać, żebyś dał znać jak zdechnie ci mózg ale jak widać już skonał. Za ten tekst nagroda przyznana.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim ( wiodącym siła politycznym) awantura jest na rękę .

PO z łatwością ,bez protestów społecznych podnosi podatki ,akcyzę na paliwo .

PIS za pośrednictwem ,łatwo sterowalnych oszołomów walczy o elektorat w przyszłych wyborach .

A Polacy zamiast na warunkach życia w kraju koncentrują się na kawałku drewna .

 

 

Apel do harcerzy

 

Drodzy harcerze ,postawiliście krzyż ,zaangażowaliście w to pewne siły i środki -wiec krzyż jest waszą własnością .Wystawcie go na aukcji internetowej .Ktoś go może kupi i zatrudni firmę do zabrania z ww miejsca.Bo rząd ,policja i inne organy są tak niedorozwinięte ,że nie potrafią tego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj po raz pierwszy w ten temat tak z ciekawości,ale takiej jazdy to się nie spodziewałem :mrgreen: .

Wogóle cała ta akcja z krzyżem to wstyd na skalę światową a postawa tej armii moherów potwierdza tylko w jak zacofanym kraju żyjemy.Ręce opadają.

 

 

Chrześcijaństwo to zaraza, zniszczyło naszą kulturę słowiańską, pozostawiając nam tylko żydowskie rzygi.

 

Dlatego nienawidzę krzyża i nie rozumiem dlaczego dalej katolickie psy pchają swoje tłuste palce we władze, widzimy to na przykładzie wspomnianej walki o krzyż pod pałacem prezydenckim, pałacem państwom, państwa Świeckiego nie wyznaniowego~!!!

 

PAL KRZYŻ!

SŁAWA!

 

 

Nic dodać,nic ująć :brawo:

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że wszyscy wojujący ateiści się przejmują jakimś charcerskim krzyżem a ignorują fakt że w sali sejmowej jest wielki krzyż na ścianie.

 

Zajrzałem dzisiaj po raz pierwszy w ten temat tak z ciekawości,ale takiej jazdy to się nie spodziewałem :mrgreen: .

Wogóle cała ta akcja z krzyżem to wstyd na skalę światową a postawa tej armii moherów potwierdza tylko w jak zacofanym kraju żyjemy.Ręce opadają.

Raczej jak skretyniała i nieudolna jest Wiejska.

 

Sorrow, Zadałeś bardzo trudne pytanie ...nie wiem kto -MY???

Zła odpowiedź :P . Wśród polaczków jest interpretowana jako objaw braku dziewczyny, niewystarczającego poziomu alkoholu we krwii :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, Zdekonspirowałeś mnie :P

Wracając do tematu . Kanada- tam, o ile się nie mylę ,pewne formy publicznego manifestowania wiary -są prawnie uregulowane .

Za happening lub agitacje płaci ,poza świątynią ,płaci się kary .Notoryczne oszołomy trafiają do aresztu.Czy to oznacza ,że Kanada jest krajem komuchów i antychrystów .Osobiste oceniam ten kraj i ich separacje państwa od kościoła(łów) za wzorcową .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jak skretyniała i nieudolna jest Wiejska.

 

Potwierdzam, do tego Prezydent Warszawy, który nawet nie odniósł się publicznie do sprawy, mam wrażenie, że to posłużyło tylko do nagłośnienia, skompromitowania, i odsunięcia debaty publicznej od problemów istotnych w naszym kraju. Czyli jednym słowem wpadka.

 

Nortt nasza religia - katole - to jedna z najbardziej luzackich, nie chciałabym osobiście muzułmańskiego przymusu do modlitwy czy judaistycznego patriarchatu, serio masz mylne pojęcie, odnoś się do tego co jest teraz, a nie do wieków średnich, inkwizycji itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, Zdekonspirowałeś mnie :P

Wracając do tematu . Kanada- tam, o ile się nie mylę ,pewne formy publicznego manifestowania wiary -są prawnie uregulowane .

Za happening lub agitacje płaci ,poza świątynią ,płaci się kary .Notoryczne oszołomy trafiają do aresztu.Czy to oznacza ,że Kanada jest krajem komuchów i antychrystów .Osobiste oceniam ten kraj i ich separacje państwa od kościoła(łów) za wzorcową .

no tak ale takie regulacje nie biora sie znikad - powstaja na skutek jakiegos tam kompromisu spoleczenstwa ktore jest zdaje sie o wiele bardziej zroznicowane wyznaniowo niz Polska

u nas jak dotad zdecydowana wiekszosc stanowia katolicy a skoro mamy demokracje - sa takie a nie inne skutki takiego stanu rzeczy (abstrahujac juz od historii i tradycji)

no wiec jesli spoleczenstwo polskie sie zmieni moze pojawia sie i takie regulacje ;) pytanie czy to tylko naprawde dobre rozwiazanie

 

btw mi to przypomina stosunek co poniektorych do homoseksualistow - moga robic sobie co chca ale 'w swoim domu'

ja to widze w ten sposob: tak jak niektorym z was przeszkadzaja krzyze w miejscach publicznych tak niektorzy nie moga zniesc np chlopcow calujacych sie na ulicach

na tej zasadzie parada rownosci (jako skrajny przejaw kultu innosci ;P) powinna byc zwalczana w takim samym stopniu co zgromadzenia obroncow krzyza :mrgreen:

krzyze do kosciola - homoseksualisci do domow? a moze jestesmy troche wybiorczy (zeby nie powiedziec hipokrytyczni) w swoim swiatopogladzie? :P

 

a tak w ogole to bedzie niezla beka jak znowu odblokuja krzyz dla krzyzowcow zamiast go przeniesc przy okazji dziesiejszego swieta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bunny_wrrr,

 

Tak wlasnie wyglada pluralizm i pseudorownouprawnienie. Hipokryzja do szescianiu. Dobrze to ujelas.

Jedno wolno gnoic ile wlezie, ale jak sie nie idzie w zgodzie z poprawnoscia jedynie slusznej polityki spoleczno-politycznej to bedzie sie zlinczowanym przez pewne potezne media.

 

Nasunela mi sie historia pewnego czlowiek, ktore keidys czytalem - nie pamietam doklanie , ale mniej wiecej chodzilo o to, ze pewien starszy juz pan prowadzil jakis niewielki zaklad (cukiernie czy cos w ten desen) w pewnym europejskim miescie. Raz sie zdarzylo, ze cos nieopatrznie powiedzial czy zrobil jakis gest przeciwko homoseksualistom. Zostal bezwglednie zniszczony....

 

Zreszta kazdy kto zna jakiegos normalnego, niefanatycznego geja- wie, ze najbardziej NIEtolerancyjnym srodowiskiem wzgledem homoseksualistow jest wlasnie ich srodowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie jestem na bierząco w tej arcyważnej dla naszego kraju sprawie ;) .

Bokami mi to wychodzi i mdli mnie na samą myśl o tym,co Ci fanatycy tam wyprawiają.

 

Nie byłoby sprawy,gdyby na samym początku rozpędzili te mohery i siłą usunęli krzyż ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×