Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ulltimate

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. a w czym jesteś nowa? pytam o tytuł postu. czy tytuł jest jakoś związany z resztą, czy należy go traktować na zasadzie domysłu?
 2. ulltimate

  Mam nadzieje na pomoc

  ojciec ci przywalił i stąd panika? są 2 wyjścia, możesz mu oddać, co jest ryzykowne, gdy jest silniejszy albo możesz odbierać ciosy dokąd nie staniesz na swoim na tyle daleko, żeby mu się nie chciało przyjeżdżać i cię okładać. Pamiętaj, że twoje starzenie się, nie oznacza, że ojciec cię nie będzie chciał lać. Jak jesteś słaby fizycznie, to popracuj na siłowni, poznaj ludzi, wtedy zdobędziesz tężyznę fizyczną, bez problemu sobie z nim poradzisz, najlepiej jak go upokorzysz przy innych, jak nie dasz rady sam, to przy pomocy kolegów, których poznasz może na siłowni.
 3. ulltimate

  Neurotycy

  zapłacisz 10.000 zł to mogę współpracować, drugie 10.000 zł w trakcie współpracy. Co za free, to nic nie warte, pamiętaj.
 4. ulltimate

  Walka o krzyż

  Parę milionów w 30+ milionowym kraju to mniejszość. Ból tyłka wykryty. No, ci straszni palakatolicy, którzy karzą kobietom ukrywać twarz za ścierką, kamieniują zgwałcone kobiety, wysadzają się w powietrze w pociągach/autobusach, mordują ludzi którzy ich krytykują, dokonują "honorowych morderstw", praktykują obrzezanie, itd. polecam paracetamol w dawce 10 gram, nic innego ci chyba nie jest w stanie pomóc, poza tym nawet nie współczuję.
 5. strzel sobie parę piw dla rozluźnienia spięcia po wizycie.
 6. ulltimate

  Zmęczenie konfliktami

  nie używaj internetu, odetnij kabel, komputer możesz mi dać, żeby cię nie korciło.
 7. jak ja to widzę? masz zerowe szanse powodzenia, bo nie wierzę w takie rzeczy, wiem że inni też nie. Masz jakieś inne rewelacje z którymi obudziłeś się rano, jako pomysł na zbawienie świata?
 8. zalecam separacje natychmiastową od bliskich, zmianę otoczenia /czytaj miasta/, wyjazd na dobre wakacje i nie podawanie adresu nowego miejsca pobytu nikomu, absolutnie nikomu.
 9. ulltimate

  Kosmita Wita! ;)

  prawdopodobnie większość lokatorów polski ma podobne objawy/choroby do twoich, więc nie martw się, nie jesteś sam. zalecam odseparowanie się od tego kraju, jako terapię podstawową.
 10. ulltimate

  Witam proszę o radę

  wizyta u psychiatry konieczna.
 11. ulltimate

  witam

  smirnoff jest dobry, polecam.
 12. ulltimate

  Pewność siebie

  brawo, proponuję naraz wszystko: karate, judo, boks, co tylko się da, no i nie zapomnij o margarynie.
 13. jedni rodzą się z rozumem, inni go nie mają i fundują sobie problemy na własne życzenie, pomimo, że obydwie grupy należą do nieletnich i teoretycznie mogą nie rozróżniać dobra od zła.
 14. to jest głupota-to moja odpowiedź na twoje pytanie, a nie żadna anoreksja bulimiczna.
 15. to się rozejdź z mężem, najwięcej rozwodów i kłótni jest o kasę, tak, to normalne.
×