Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, moze ty zacznij od siebie i przestan idiotow robic i podjudzac chlopw z foro pani ogarnieta :twisted::twisted::twisted:

 

-- 28 lut 2015, 11:53 --

 

ps ja zem wiecej w zyciu fizycznie przerobil niz ty twoje dzieci i wnuki w calym life :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, o udawaniu kogoś, kim w rzeczywistości nie jesteś wiesz lepiej niż ja (patrz: pw), a co do dwulicowości, to zapytaj swego wirtualnego koleżkę, który naodpierdalał cudów na kiju, a teraz szuka winnych i wplątuje w to osoby trzecie szukając adwokatów. Ale czekaj, czekaj, ponoć Ty nie wtrącasz się w cudze sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, o udawaniu kogoś, kim w rzeczywistości nie jesteś wiesz lepiej niż ja (patrz: pw), a co do dwulicowości, to zapytaj swego wirtualnego koleżkę, który naodpierdalał cudów na kiju, a teraz szuka winnych i wplątuje w to osoby trzecie szukając adwokatów. Ale czekaj, czekaj, ponoć Ty nie wtrącasz się w cudze sprawy

Z Michałem spotkaliśmy si w real life i było Ok :-)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wtracam !

tylko na zygi mnie bierze jak widze jak sie modzi nabijaja z zaburzonych albo "wielko miastowa ogarnieta laska" kreci chlopow a potem z nich idiotow robi, dwa skoro co dzien piszesz ze idziesz na randewu z LEKARZEM to chcac nie chcac czlowiek jest na biezaco twoich spraw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, żal Ci dupę ściska ze zgryzoty. Nie będę tu podawać tego przykładów, bo wyjdziesz na dwulicowego dupka. Z tego typu pretensjami to nie do mnie, a do Administracji. "Wielko miastowa ogarnięta laska"???? :lol: Czy ty aby mnie nie przeceniasz? :lol:

Ilu forumowym dziewczynom nawinąłeś makaron na uszy, co? Sorry, ale w bajerze ludzi z forum nie jestem tak dobra jak Ty i nie interesują mnie forumowe "romanse", co widać komuś nie na rączkę.

Co ma moje spotkanie z jakims chłopakiem do tego co tu wypisujesz?

I owszem, wtrącasz się w nie swoje sprawy. Jeżeli ktoś coś do mnie ma, to niech pisze samodzielnie, a nie wysługuje się pożal się boże obrońcami, którzy sami mają za uszami to i tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

,,Nawijanie makaronu na uszy,, podchwyciłaś ode mnie bo to moje hasło:-) no i chciałaś wykorzystać Michała w tej śmiesznej historii,żeby była ona bardziej autentyczna.

wiedziałaś że gadam z Hobbim przez kom i że jesteśmy kumplami>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, w jaki sposób chciałam go wykorzystać? Napisałam mu tylko, że zaczynasz szaleć i chciałam, żeby Cię uspokoił. W przeciwieństwie do Ciebie nie wikłałam w tą historię połowy forum i nie żaliłam się nikomu. Ty wprost przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, wymyślone? :mrgreen: Tak sobie powtarzaj. Zasypywałeś mnie codziennie pw o konkretnej treści (jak zresztą inne użytkowniczki), a teraz piszesz mi, że kłamię. Masz tupet, nie ma co :mrgreen: Nie wiem co Khaleesi ma do tego.

Jezu, ta urażona męska duma jest cudowna. So much drama :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×