Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

To już zaczyna się robić dziwne z tymi radami : D.

Nie wytrzymałem, TAK, moje biurko dorobiło się 2 głębokich sznyt wyglądających jak "X",to nadaje meblom charakteru :pirate: .

 

A tak na poważnie,powodzenia wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś na temat programu rozmowy w toku o okaleczeniach był odcinek. Bardzo dawno i chodzi mi o to jak chyba osoba która z tego wyszła opowiadała. Bo odcinek Moje dziecko się okalecza to śmiech więc szukam tamtego kolejnego. Jak coś wiecie to napiszcie. Dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno się cięłam... ale można by powiedzieć, że to paradoksalnie był lepszy czas

to znaczy lepszy niż teraz, kiedy nie mam siły wstać z łóżka, brak mi siły by podnieść choćby ten głupi nóż

nawet gdybym bardzo chciała

 

choć nie, bardzo - to słowo, którego brakuje ostatnio w moim słowniku

nic nie jest... bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, na pewnym etapie było już lepiej, gdy po przeczytaniu książek na ten temat lepiej zrozumiałam, dlaczego to robię i dlaczego nie chcę z tego zrezygnować. Boje się iść do psychologa, by bardziej mi nie zaszkodził niż pomógł... Poza tym nikomu tak do końca nie ufam... no, może z wyjątkiem mojego spowiednika i męża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, sęk w tym, że ja wiem, kiedy to robię, kiedy rośnie prawdopodobieństwo, że to zrobię i nawet wiem, co mogę robić zamiast tego (np. tworzyć), ale często nie chcę korzystać z innych metod, bo nic nie jest równie intensywne i nie daje mi tak wysokiego poziomu hmmm... ukojenia. No i inne środki nie spełniają aż tylu funkcji, ile samookaleczanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×