Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez paramparam 23 lis 2017, 21:17
Hej :)

Nastrój mi się polepszył - w końcu. Mam mały przestój w pracy, ale za to w weekend robię sobie wycieczkę do znajomej. :yeah:
escitalopram 15mg | kwetiapina SR 200mg
F 41.2 | F 60.3

"(...)And walked upon the edge of no escape
And laughed: I've lost control
I could live a little better with the myths and the lies,
When the darkness broke in, I just broke down and cried.(...)"
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lis 2017, 21:25
tosia_j, nie płacz, już po krzyku... teraz :mhm: i meliska.

kosmostrada, kurczę, piszesz jak budowlaniec :lol: ;)

paramparam, no nareszcie jesteś w lepszym nastroju i oby się utrzymał! Dobre wiadomości na weekend. :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lis 2017, 21:49
mirunia, :lol: Czasami sobie wiercimy w domu. :smile:

paramparam, Ojej ojej co za dobre wiadomości. :great: I niech się to utrzyma! To czekamy na soczystą relację weekendową. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez niecały 23 lis 2017, 23:26
kosmostrada,
niecały, A może ta bazylia cieszy się, że jest użyteczna ?

No to już jest perfidia do kwadratu :evil: Przypomniała mi się scena z filmu "Wściekłe psy", bandyta obciął facetowi ucho i śmieszkował w stylu "gdzie twoje ucho?".
Ty obcinasz roślince listki i się zastanawiasz czy ona się cieszy z tego, ona się nie cieszy, ale nie może Ci nawet zakomunikować sprzeciwu :-|

Bierzecie lepiej przykład ze mnie, żywię się światłem i każdemu też polecam taką dietę 8)
niecały

Spamowa wyspa

przez Reghum 24 lis 2017, 00:06
Obudziłem się i nie mogę spać... Zalety próbowania pójścia w sen jak najbardziej wcześnie jak się da, to nie działa.
No i hydroksyzyna wyeliminowała prawie wszystkie szczątkowe objawy schizofrenii, ale za to dała depresję. Nawet w tym momencie się uśmiałem, bo to w sumie jest trochę śmieszne. Taki paradoks leczenia.

Dobrej nocy, mam nadzieję że u was też jakoś "h*jowo, ale stabilnie" albo i lepiej. Trzymajcie się.
Wszystko co daje koniec jednemu daje też początek czemuś nowemu.

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 24 lis 2017, 01:01
niecały napisał(a):ierzecie lepiej przykład ze mnie, żywię się światłem i każdemu też polecam taką dietę 8)

no żryjmy wszyscy światło będziemy fit. Paramparam super, że jest lepiej :uklon: :uklon: :uklon:

Ale męczący dzień lubię swoją terapię ale te dojazdy .... szok ciemno zimno do dodmu daleko żuli wszędzie jak grzybów po deszczu bleee strach chodzić
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".

Spamowa wyspa

przez niecały 24 lis 2017, 02:38
@Zupka to zależy, jak pójdziesz na plaże latem i się objesz tego światła zbyt dużo to później możesz być gruba :)
A czemu tak daleko musisz dojeżdżać? Kobieta nie powinna wieczorami samotnie podróżować komunikacją miejską - niech terapeuta się troche wykaże i przyjeżdża po Ciebie autem, dasz mu najwyżej 10zł więcej za paliwo, tyle samo prawie co bilety.
niecały

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 24 lis 2017, 09:48
Bo lubie to miejsce a to nie jest prywatna terapia tylko centrum pomocy rodzinie grupa wsparcia dla kobiet, ja muszę zdać [prawko to będę sama jeździć. swiete miejsce lubię tam być - bielany ale to coś za coś. Latem ok ale jesienią zimą to tego tałatajstwa na żerań fso jest cała masa. Nigdy nie lubiłam tego miejsca a już nocą tym bardziej. Z Legionowa dojeżdzam i czuję sie tam super. Naprawdę nie mogłam lepiej trafić.
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 lis 2017, 13:51
Dzisiaj mamy piękną słoneczną pogodę, u mnie jest teraz 11* :105:

Tak mogło by być przez całą zimę.

Miłego dnia wszystkim życzę ;)
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2017, 14:42
Dzień dobry!

Ale znów dziś czarno... No wariactwo pogodowe, obudził mnie potworny ból łba. Ale procha łyknęłam i daję radę.
Czy mój żołądek wytrzyma ten najazd przeciwbólowych, zobaczymy...

Wróciłam właśnie ze spaceru z przyjaciółką. Ale licho się czuję. I nie ja jedna dzisiaj.
Wypiję kawkę, odsapnę i porobię domkowe rzeczy, upiekę kokosanki ( fajne mi wyszły ostatnio, to powtóreczka :smile: ), wieczorem goście.

I tyle u mnie.

Miłego piąteczku!

zupa z rzodkiewek, To super, że masz takie miejsce, warto się telepać tyle czasu.

niecały, Życzę więc smacznego, aczkolwiek nie wiem, czy to nie prosta droga do ogłoszenia się nowym Mesjaszem... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2017, 14:45
JERZY62, No popacz przeczytałam Twój post i słońce u mnie wyszło. :smile:
Widzę promyki i do duszy dotarły, cieszę się, że masz lepszy dzionek!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 24 lis 2017, 14:46
kosmostrada, też lubię piątki ... ale zazwyczaj nie mam co ze sobą zrobić z weekend ... taki spaprany los.... :why:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 lis 2017, 15:13
kosmostrada, jutro u mnie też ma być ładna pogoda a u Ciebie już trochę gorzej chyba :-|

zupa z rzodkiewek, weekend szybko minie ;)
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lis 2017, 16:07
JERZY62, No trudno, tak mieszkam, bliżej Skandynawii, niż Włoch... :bezradny: Ale jest tyle plusów, a poza tym ja po prostu muszę być nad morzem, czuję dyskomfort będąc w głebi lądu. :smile:

zupa z rzodkiewek, Zupko może jednak coś znajdziesz przyjemnego dla siebie do porobienia...

No dobra, robię te kokosanki, bo czas dziś śmiga, że ani się obejrzałam, a już ciemno.
S. Beckett

Sortuj wg