Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 13:39
Perplessa, Indifference1,

jak facet powie, że rolą baby jest siedzieć przy garach, to zabrzmi to jak narzucanie czegoś nie?
a jak powie, że chce taką, która będzie siedziała przy garach, to już będzie ok, tak samo gdybyście wy napisały, że nie podobają wam się nieśmiali, czy tacy co nie zagadują pierwsi byłoby ok, ale jak stawiacie sprawe w taki narzucający sposób - facet nie ma prawa być nieśmiały, czy jego rolą jest..., napotykacie na sprzeciw.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 04 kwi 2014, 13:46
facet nie ma prawa być nieśmiały,

jak typaś jest nieśmiały , to niech cos z tym zrobi i zacznie ćwiczyć sie w nabywaniu Odwagi . Niesmialośc to jest wada charakteru i trzeba sie jej pozbywac . Nikt tu nie mówi o jakiś wielkich wyczynach , ale bardziej tych zwyklych codziennych ,a w sumie do siebie podobnych . W tym życiu nie wolno byc nieśmiałym ( kobiety czy mężczyżni , jeden czort ) , utrudnia to życie , rozwijanie jego możliwości i władzy ,,,ba poczucia szczęścia . Zadal bym inne pytanie , do czego nieśmiały lub kogo ? No bo nieśmialośc nie jest monolitem i ta sama ma wiele zdarzen . Ktoś może być nieśmiały w stosunku do kobiet , ale może byc wielce śmiały w kontakcie w kontakcie z ludżmi jak dyrektor w firmie , czy zwykły pracownik . Sytuacji antonimicznych może być dużo ,,,dobrze czaję ? :?:
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 13:51
Kalebx3, nieśmiały w związku. mnie to tam rybka czy ktoś jest nieśmiały czy nie, każdy ma takie prawo uważam, a że jest to cecha utrudniająca życie - wiadomka - ale mojego życia czyjaś nieśmiałość nie utrudnia.
Ostatnio edytowano 04 kwi 2014, 13:56 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 04 kwi 2014, 13:55
mnie to tam rybka czy ktoś jest nieśmiały czy nie,

, i mnie rybka ;) . ,,,i jak tó mowią o kobietach >>>przez uszko do łożka>>> ,,, i bara bara do końca nocy ;)
>>>

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 14:00
:D a jak ktoś jest niemową? :smile:

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 04 kwi 2014, 14:01
a jak ktoś jest niemową?

jak ktoś jest niemową to szuka szmuli w Polskim Związku Głuchych . :lol: ;)
>>>

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 14:12
Kalebx3, znałem jednego niemowę i miał całkowicie sprawną kobietę, w dodatku bardzo atrakcyjną, historia autentyk, choć nie wiem czy są jeszcze ze sobą.

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 04 kwi 2014, 14:28
Jetodik , niektórzy mężczyżni ( pewnie z dobrą bajerą i poukladaną osobowością ) trafiają na zdrowe , chodzące kobiety i tworzą razem udane związki . Coś w tym musi być.
Powiem Ci szczerze ,że jakbym był sam ( beż żony ) a potrzebował do życia kobiety ,to zainwestowałbym( mówie poważnie ) w feromony seksualne , ale nie te za 50 zł tylko te za około 1000zł . Podobnież dziewczynki lecą wtedy na Ciebie jak pszczoły do miodu ,,, i wcale nie musisz byc piękny ani krasomówczy . Odpowiedni zapach to z 70 % sukcesu .
>>>

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 15:13
Kalebx3, no nie wiem czy ten cały rozgłos wokół feromonów nie został wywołany jedynie w celach biznesowych :) może pomaga w jakimś tam stopniu tak jak ładny ubiór, ale zastrzegam, że nie znam się na tym, wiem, że są takie dla kobiet i jak się popsika nieładna to zacznie się podobać nagle facetom?

Samotność

przez deader 04 kwi 2014, 15:21
jetodik napisał(a):Kalebx3, no nie wiem czy ten cały rozgłos wokół feromonów nie został wywołany jedynie w celach biznesowych :)

NA BANK. Jakby to było naprawdę skuteczne to całe tematy "Samotność" czy "Prawiczki" od dawna zionęłyby pustką i chyba tylko amfce by tam czasem wpadał.

Chyba jedyne co mi przychodzi do głowy pod kątem skuteczności feromonów za tysiąc złotych to to, że kobieta mogłaby sobie pomyśleć: "Hmm, stać go na perfumy za tysiaka = biere póki wolny!!" :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 04 kwi 2014, 15:55
Jakby to było naprawdę skuteczne to całe tematy "Samotność" czy "Prawiczki" od dawna zionęłyby pustką i chyba tylko amfce by tam czasem wpadał.

I tu się mylisz kolego Deader ;) . Mianowicie nie każdy zainteresowany zainwestuje w ciemno 1000zł . Każdy się tłumaczy ,że mógłby kupic kota w worku , przewalic tyle kasy ( argumenty zawsze sie znajdą ) ,,, ale nikt ( niewielu ) sie zdecyduje , zaryzykuje i wie przynajmniej. Ja w to wierzę , duzo o tym słyszałem , wywiad z Typem w telewizji , nawet Tu jeden Kolo o tym pisał . Ja bym w to wszedł , poważnie, jakbym byl sam . Myslę ,że to nie jest przekręt . I nie pachnie to zaraz perfumami , bo ma to tyle wspólnego z perfumami i ich zapachem co kot domowy z Lwem .
>>>

Samotność

przez annisokay 04 kwi 2014, 16:22
http://zenonzabawny.wordpress.com/2014/ ... eministka/

dobry tekst odnośnie dyskusji która toczyła się na paru poprzednich stronach, jak żyć ja się pytam ? :D (Tylko proszę potraktujmy to humorystycznie)
5w4
a place where I would never have wanted to be

Samotność

przez bittersweet 05 kwi 2014, 11:54
annisokay, nie za bardzo widze zwiazek miedzy równouprawnieniem a brakiem kultury osobistej. Sytuacje opisane przez Krystynę Jandę dobrze znam, bo sama wiele podrózuje, najcześciej objuczona wielka walizką. Normalka, ze za granica 10 facetów się rzuca żeby mi pomóc, a autobus specjalnie podjeżdża tak, żeby łatwiej było wsiaść. W Polsce ni chvja, stratuja Cie na chodniku albo przepychajac się do wolnego miejsca. A tłumaczenie tego równouprawnieniem jest żenujące, to po prostu zwykłe zwykłe hamstwo i brak uprzejmości. Nie oczekuję od mężczyzny pomocy bo jest meżczyzną, tylko z prostego faktu, że jest silniejszy ode mnie fizycznie. Tak samo jak ja pomagam dziecku czy osobie starszej lub chorej.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez elo 05 kwi 2014, 15:17
Kestrel napisał(a):
macieywwa napisał(a):
elo napisał(a):poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej
fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

No własnie, w czym problem jesli mieszka w USA to wiza 160usd, bilet lotniczy mozesz wyrwac po promocji za jakies 2000PLN, 11h w samolocie i juz mówisz wybrankowi co chcesz prosto w oczy :D

Problem solved.
Przy okazji miałbym żywy kanał przerzutowy noży z USA i możliwość omijania cła + vatu,do biletu mógłbym się dorzucić.
Tyle wygrać.

Co do tematu,nie doskwiera,dobre jest.

no super mi to zawsze wiatr w oczy okazalo sie ze w tej calej pensylwanii to tylko dorabial i na stale mieszka w meksyku :great:

f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY