Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

be_strong

jak pilam to najlepiej mi pomagaly zimna woda z ogorkow kiszonych, pozniej zimny prysznic a potem jakies fizyczne zajecie. Po 3-4 godzinach kac mijal. Wiem ze przy kacach gigantach praca tudziez fizyczny wysilek to ostatnia rzecz jaka chcielibysmy robic jednakze pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kaca jest najlepsza praca (fizyczna), bezapelacyjnie. Chociaż najgorsza do wykonania w takowym stanie. Wielu środków probowałam, ale nic nie działa tak dobrze.

Nie polecam katować swojego organizmu kawą z ibupromem, co niebezpiecznie zwiększa ciśnienie krwi i wpływa na wątrobę. Lepiej dobrze się wyspać, dużo pić, zjeść porządne sniadanie, wziąć witaminę C, ok. 3 tabletek, to przyspiesza eliminację alkoholu (szczerze polecam po dobrym przepiciu, a przed pójściem spać łyknąć kilka rutinoscorbinów, czy wit. c i rano człowiek wstaje o niebo sprawniejszy!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle spalam w nocy, wstalam o 8 rano nieprzytomna. 9 godzin w pracy, bolalo mnie serce, mala derealizacja, klienci mnie wkurzyli smiecac pustymi puszkami po sklepie, potknelam sie o pudlo i rozwalilam noge, za kolacje zjadlam frytki i warzywa z sosem i grzybami, teraz mi mdlo.

 

Czuje sie nieogarnieta i jakas taka wyjeta z innej beczki. Ugh :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×