GRUPY SAMOPOMOCY,STOWARZYSZENIA- OGŁOSZENIA

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Grupy Samopomocy - ogłoszenia

przez White Rabbit 28 mar 2014, 02:59
Fajna inicjatywa. Kibicuje.

przez PantaRhei 28 mar 2014, 03:12
Dzięki Króliczku :)

Chętnie popiszę o tym na forum jak znajdę odpowiedni wątek - ja wreszcie znalazłam jakąś nadzieję, może i inni się zainspirują.. bo rozumiem, że nie każdy bywa w WaW bądź z domu może wychodzić

Świętokrzyska grupa Pozytywnego Myślenia

przez PantaRhei 28 mar 2014, 03:22
O super, ja mieszkam niedaleko Kielc ale uczęszczam na zajęcia rozwojowe w innym mieście.. Może do Was zajrzę :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez White Rabbit 28 mar 2014, 03:22
Ja jestem ze Śl, ale dużo mi dawala gr. wsparcia dla osób zaburzonych w moim mieście swego czasu.

przez PantaRhei 28 mar 2014, 03:30
W grupie jest lepiej zawsze.. już nawet 2 osoby więcej zdziałają razem niż każda pojedyńczo..
Szukałam grup wsparcia ale w końcu postanowiłam sama założyć :) zwł. że chcę pracować z konkretną metodą.

przez White Rabbit 28 mar 2014, 03:46
Jasne, ze tak. Ta, na ktora ja uczeszczalam nie dzialala pod konkretnym szyldem, na zajeciach nie przepracowywalismy programowo konkretnych problemow, ale kazdy wnosil przezycia z minionego tygodnia. Na sali obecnych bylo dwoch terapeutow i jeden doszkalajacy sie. Sporo dobrego daje takie miejsce. Szkoda, ze warunki w jakich zyje sie diametralnie zmienily, bo chetnie wpadlabym uslyszec, co u nich. Trudno mi sie pisze, bo czuje silne nekrecenie.

przez PantaRhei 28 mar 2014, 04:06
Ja się staram sobie minimalnie pomagać nawet jak nie mam warunków: tu troszeczkę, tam milimetr i okazuje się zaraz że jestem dość do przodu.. Dlatego np. dałam sama ogłoszenie. Najwyżej się nie uda ale przynajmniej odkryłam "zaburzone "forum ;)

Może jednak uda Ci się skontaktować z nimi.. nie wiem jaka sytuacja ale warto rozważyć coś z kilku stron :)

przez Lukrecja 26 29 mar 2014, 10:40
Mnie też może uda się przejechać :))
Ziemię wchłania woda, wodę – ogień, ogień – wiatr, wiatr – czysta świadomość.

Tybetańska Księga Umarłych

projekt grupy wsparcia dla młodych

przez klaudusia22 04 kwi 2014, 09:32
Witajcie. Chciałabym krok po kroku stworzyć grupę wsparcia dla ludzi młodych, jak myślicie czy to się przyjmie u nas w Kielcach? Potrzebowałabym ludzi do stworzenia jakiejś grupy nawet zamkniętej na facebooku czy gdzieś indziej ? Sama potrzebuje pomocy i chciałabym dać coś z siebie innym. Początkowo mogłoby się to odbywać online,a później jakieś może spotkania i wspólne pomysły. Zawsze chciałam stworzyć coś takiego jeśli ktoś byłby chętny to piszcie tutaj pod postem a najlepiej na e-mail który sprawdzam każdego dnia. Bardzo bym prosiła abyście się wypowiadali na ten temat , krytyka jest mile widziana. Mój e-mail pierwszy_krok@onet.pl

przez asia1247 10 kwi 2014, 17:58

Grupa Wsparcia dla Ludzi z Nerwicą i Depresantów - WROCŁAW

przez lady_in_black7 24 kwi 2014, 16:26
cześć,
Piszę do Was ponieważ sama zmagam się od 2 lat z depresją i poszukuje osób z Wrocławia, które chciałyby ze mną chodzić na nieodpłatną grupę Depresantów/"Nerwików". Takie grupy istnieja w innych miastach (w Warszawie nawet 4) ale nie ma takiej we Wrocławiu. Poznałam w tamtym roku kobiete z Warszawy, która mogłaby nam pomoc, przekazac jakies wskazówki. Znam też terapeute który kiedys wstepnie zgodzil sie na uruchomienie takiej grupy. Gdyby zebralo sie pare osób to moglibysmy sobie pomóc.

dajcie znać, sama juz nie wiem co mam ze soba robic a to jest jedno z wyjsc, ktore wydaje mi sie rozsadne...

pozdrawiam Was i tulę mocno!

przez klaudusia22 25 kwi 2014, 21:46
Witajcie śpieszę Was poinformować, że na 99 % w poniedziałek 5 maja od godziny 17 do 19 odbędzie się I spotkanie nowej młodzieżowej grupy pod szyldem Stowarzyszenia "Razem pokonamy depresję", którą prowadzić będę ja.

Dla kogo skierowane jest to Stowarzyszenie ?
Dla osób do 30 roku życia , dla osób cierpiących na depresję, nerwicę , ludzi zagubionych w niełatwym świecie, w którym przyszło nam żyć, przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą i próbują walczyć z tym co im psychicznie doskwiera.

Nie jestem lekarzem, ani psychologiem, ale zależy mi aby taka grupa wsparcia z pozytywnym myśleniem w tle powstała, Aby powstało miejsce przyjazne z dobrą energią, gdzie będziesz mógł/ mogła porozmawiać o tym co Cię boli, znaleźć wyjście z mogło by się wydawać złej sytuacji.

Daję Wam swój czas, możliwość rozmowy, wyjścia z domu, zobaczenia dobrych stron życia, poczucie że będziesz potrzebny i wspólną walkę z tym co w Nas siedzi i nie daje normalnie funkcjonować.

Wiem co to znaczy jak świat traci barwy, kiedy nie wiadomo co ze sobą zrobić.

Nie zajmujemy się osobami agresywnymi i uzależnionymi od substancji alkoholowych czy używek, niestety nie posiadamy takiej wiedzy, ani kwalifikacji.

Na naszych spotkaniach alkohol i używki są zabronione. Zabroniona jest także krytyka i wynoszenie usłyszanych informacji w ramach Spotkań. Myślę, że nie jest to zbyt wygórowana cena za pierwszy krok ku lepszemu, ku zdrowiu i poczuciu się dobrze z samym sobą, we własnej skórze. Nie wejdę "z buciorami" w Twoje życie, ale mogę Ci pokazać, że rzeczywistość nie musi być szara, a poniedziałek nie musi być nie lubiany, że Twój los nie każdemu jest obojętny.

Poszukujemy także ludzi chętnych do wolontariackiej pomocy w Stowarzyszeniu. Jeśli zapytacie o korzyść, to nie koniecznie musi być ona finansowa, pomoc drugiemu człowiekowi uskrzydla i daje satysfakcję nieprzeliczoną na żadne pieniądze.

Spotkania odbędą się prawdopodobnie w Bazie Zbożowej w Kielcach. O każdej nowości będę informować zainteresowane osoby.

W oczekiwaniu na 5 maja z doskwierającym problemem natury psychicznej możecie dzwonić pod bezpłatny telefon zaufania, gdzie porady udzieli Wam Pani Psycholog Natalia Wójcik.
Dzwonić można w następujące dni :poniedziałek 17-19
wtorek i piątek od godziny 16-18

pod numerem telefonu 41 367-65-28

Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Stowarzyszenia zapraszam do korespondencji e-mailowej gdzie udzielę odpowiedzi na pytania.

klau19ck@wp.pl

-- 30 kwi 2014, 13:21 --

Zmiana organizacyjna Stowarzyszenia do Walki z Depresją

Zapraszam serdecznie osoby chcące uczestniczyć w młodej grupie Stowarzyszenia do walki z depresją . Początkowo działać będziemy przy grupie starszych , a co drugi tydzień w osobnej sali. W miarę powiększenia się grupy mamy możliwość zmiany miejsca spotkań. Bardzo serdecznie zachęcam do uczestniczenia w spotkaniach osoby które potrzebują wsparcia emocjonalnego , rozmowy, mają chęć wspólnie z nami tworzyć ciekawą inicjatywę.

Na spotkania zapraszam w każdą środę o godzinie 15:30 do Klubu Seniora przy ul św. Stanisława Kostki 4a (osiedle KSM)

Pamiętajcie depresja i nerwica nie pytają o wiek ! Razem możemy pokonać depresję.

Grupa Wsparcia dla Ludzi z Nerwicą i Depresantów - WROCŁAW

przez piti_88 28 kwi 2014, 22:07
Hej!

Temat ciekawy i godny uwagi.
Ktoś się już zgłosił?
Ja jestem zainteresowany sprawą.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

przez pozytywny15 16 sie 2014, 19:20
Gadając na czacie wpadłem na pomysł zrobienia miejskiej grupki. Widzę potrzebę, by ludzie wzajemnie rozumiejący swoje problemy mogli po prostu się umówić i pogadać. Zbieram więc chętnych (już 3 osoby są) na cykliczne spotkania w Szczecinie, kto chętny??? Zapraszam do deklarowania się. Być może uda mi się zgodzić młoda terapeutkę (nie wiem czy nie trzeba będzie zrzucić się parę zł na takie spotkanie) - zobaczymy jakie będzie zapotrzebowanie / opinie, wasze zdanie.
Hot Dogi x2
Leki naturalne:
Kebab z mięsem x1
Meliska, Potas, Magnez x2
Sex x 3

Chemia:
BZYKAM.... ALE NIE ŁYKAM...
Xanax spontanicznie

Sortuj wg