[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

przez fidus77 20 lip 2011, 22:20
Witam wszystkich jestem nowy tez staram sie o oddział a na głuskiej... mam juz za soba terapia indywidual. i grupowa, no i lek se brałem jeden... Niestety uciekłmi dr Kopacz na urlop i musze załatwiac wszystko przez "tych drugich" lekarzy- ciągle słysze- prosze zadzwonic w poniedziałek... a ze mna coraz gorzej- kim jestem?.... Narcyz, osobowosc zalezna i brak emocji, schematyczne postrzeganie rzeczywistosci nie widze swiata widze schematy i statystyki kiruje sie intucja i przeczuciem nie doswiadczeniem wogóle wiem wszystko i nic ale dam rade... jesli mnie przyjmą Odpiszcie Please:)

[Lublin] Katedra i Klinika Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego

przez kite 21 lip 2011, 07:33
jeeee!! oddział a!! byłam tam 2 razy. kocham go i uwielbiam mimo to że mnie wywalili ;) siostry masowe są. siostra ala jest thebeściakowa. ciekawe czy trafisz na grupę czy kryzys. jakby co to pytaj chociażby priv. prosimy o przeniesienie do odpowiedniego tematu :smile:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Korba 21 lip 2011, 07:42
a jakie to miasto?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kite 21 lip 2011, 07:59
Katedra i Klinika Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ul. głuska

-- 21 lip 2011, 06:59 --

nie wiem czy jest taki temat. może warto założyć?
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

[Lublin]

przez finka 05 wrz 2011, 18:04
Witam!

Jestem tu nowa i chcę zapytać- podejrzewam u siebie nerwicę i muszę wybrać się do psychiatry. Chcę iść na NFZ i wiem że jest takie miejsce jak Szp. Neuropsych. na Abramowickiej no i VIAMED na Leonarda. Który z tych miejsc polecacie bardziej? Chodzi mi o normalną wizytę i rozmowę z lekarzem.
Interesuje mnie ile czeka się na wizytę! I do takiej wizyty nie trzeba skierowania prawda?? :uklon: Za odpowiedź dziękuję. A jakby padło jeszcze nazwisko jakiegoś dobrego lekarza...to już byłoby cudnie

[Lublin]

przez clone 05 wrz 2011, 20:08
Ja w swoim mieście czekałem na wizytę 2 miesiące. Czy lekarz będzie chciał z tobą rozmawiać, to już inna sprawa. Pewnikiem przepisze jakiś leki.

[Lublin]

przez napoleon 08 wrz 2011, 22:59
finka ja niedawno byłem na Leonarda. Nie trzeba skierowania no i nie czeka się długo. Polecam doktora Wieczorka który przyjmuje we wtorek!

Katarzyna Tomkiewicz-Lublin

przez amidala 13 paź 2011, 17:29
jaaa napisał(a):Czy ma ktos z nia doswiadczenia? wie gdzie przyjmuje albo ma numer telefonu do niej?

czy jeszcze Cie interesuje p. Tomkiewicz?

-- 13 października 2011, o 17:31 --

napoleon napisał(a):finka ja niedawno byłem na Leonarda. Nie trzeba skierowania no i nie czeka się długo. Polecam doktora Wieczorka który przyjmuje we wtorek!

Równiez polecam doktora Wieczorka. Przyjmuje w Lublinie, Poniatowej, Puławach i .... chyba w Opolu

[Lublin]

przez wtyczka 29 paź 2011, 12:59
Witam.

Szukam dobrego psychoterapeuty (psychologa) w Lublinie. Szczególnie zależałoby mi na osobie zadeklarowanej jako niewierząca lub na tyle profesjonalnej, by być neutralnym światopoglądowo. U psychologa byłam do tej pory tylko raz, zraziłam się, gdyż w gabinecie byłam ewangelizowana i pani psycholog na siłę chciała mnie przekonać do swoich poglądów. Teraz po kilku tygodniach problemy znów powróciły, szukam kogoś profesjonalnego, do kogo mogłabym się zwrócić.

psycholog Lublin, inne formy terapii

przez Maria Bąk 24 lis 2011, 01:58
Ja na Twoim miejscu dałabym sobie z tym spokój. Polecam Panią Monikę Gajewską. Przyjmuje przy M. Curie-Skłodowskiej 4/8. Nam z mężem pomogła. Może pomoże i Tobie. Adres jej strony www.psychologlublin.com pozdrawiam!

[Lublin]

przez lgle 18 gru 2011, 14:12
Dostałam skierowanie do poradni psychiatrycznej z rozpoznaniem napadów paniki, lęków i okresowymi zaburzeniami snu. Możecie polecić mi jakiegoś lekarza? Najlepiej bezplatnego, bo w obecnej chwili nie mam funduszy, a musze udac sie jak najszybciej :(
Quand le doigt montre le ciel, l'imbécile regarde le doigt.

[Lublin]

przez jarasc 14 sty 2012, 23:43
Witam,

moja znajoma z okolic Lublina potrzebuje pomocy psychologa albo terapeuty? Możecie kogoś polecić? Ważne są niestety finanse - dlatego najlepiej gdyby dałoby się to załatwić w ramach NFZ. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam,

[Lublin]

przez monia0204 22 mar 2012, 00:58
Modus na Jana Sawy

[Lublin]

przez hidi 28 mar 2012, 11:24
Polecam dr Perzyńską-Starkiewicz, kompetentna, potrafi słuchać, nie ocenia. Bardzo dobrze sie czuję po wizytach u niej.

Sortuj wg