[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez misigan 30 kwi 2007, 08:37
W tym temacie znajdę jedynie cząstkę odpowiedzi na jedno z pytań. Nie szukam opisu forum i co na nim robicie.
Zależy mi żeby poznać wasze problemy. Was. I pokazać czym może być internet w walce z chorobą.
Home is behind, the world ahead...

przez didado1 30 kwi 2007, 11:51
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:33 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez agapla 30 kwi 2007, 15:00
A ja sie pytam skąd te nagłe zainteresowanie tym forum? już powstawały programy ,felietony ,rózne prace i pytam sie co w zwiazku z tym wszystkim wynika dla nas? Czyżby to był chwytliwy temat? Przecież masz rózne inne fora w internecie więc materiału ci nie zabraknie.Sorki ale według mnie jedynym człowiekiem który zrobił coś bezinteresownego dla innych to był założyciel tego forum .To jest też tylko i wyłącznie moje zdanie ale sama napisałaś że to jest twoja praca którą wykonujesz ,więc za to bierzesz pieniadze ,ja to rozumiem ale zauważ ze to jest nasze życie a nie jakis banalny temat!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 30 kwi 2007, 19:26
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:33 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez misigan 01 maja 2007, 16:30
agapla!

Przede wszystkim - temat jak każdy inny równie dobry jak śmieć Blidy czy wybory prezydenckie.
Po drugie nie prowadzę misji ratunkowej dla osób chorych czy potrzebujących a jedynie próbuję pokazać innym kim są ludzie spędzający czas na forum.

Dziennikarstwo zawód jak każdy inny!!! A jeżeli chodzi o zarobki to uwierz mi, że dziennikarz w tym kraju zarabia tyle ile każdy przeciętny człowiek a czasem haruje więcej niż nie jeden pracoholik. Parszywa robota. Ale nie o tym chciałam tutaj rozmawiać.

Są chętni do rozmowy i doceniam to!!! Szanuję te osoby, bo są gotowe poświęcić mi swój czas. A osoby, które nie chcą nie muszą - nikogo do niczego nie zmuszam.

pozdrawiam

przez didado1 01 maja 2007, 16:58
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:34 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez agapla 01 maja 2007, 21:25
,,Przede wszystkim - temat jak każdy inny równie dobry jak śmieć Blidy czy wybory prezydenckie.
Po drugie nie prowadzę misji ratunkowej dla osób chorych czy potrzebujących a jedynie próbuję pokazać innym kim są ludzie spędzający czas na forum...''(cytat)

Więc wszystko jasne ;) są chętni to ich sprawa ja mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyraziłam ,pozdrawiam

przez misigan 02 maja 2007, 22:09
Czy wy na prawdę uważacie, że ja was z czegoś okradam? Że wpadam na to forum, żeby tylko zamącić, napsuć wam krwi i tyle?

tak bardzo chcecie być inni i niezrozumiali?

didado1!!!
"jest to dośc irytujące kiedy ktoś pisze jestem taka sama jak Wy akurat Ci wierze bo...... muszę Wink"

Wybacz ale chyba też jesteś człowiekiem, co? Nie muszę chorować na depresję czy nerwicę, żeby powiedzieć tak teraz jestem dokładnie taka jak wy i godna waszej uwagi.

DIDADO1 nie wiem dlaczego uważasz, że nie zrozumiem? Nie wiem czy nie doceniasz mnie czy uważasz, że nikt poza chorującymi nie jest w stanie zrozumieć.

Czasem trzeba doceniać ludzi i wierzyć, że można im pokazać coś więcej niż wyciągnięta rękę "Nie, sorry koleżanko ale ty nie wiesz o czym tu mowa. Nie ma sensu ci niczego tłumaczyć, bo po co."
A ja właśnie dlatego piszę ten reportaż bo widzę w tym sens!!! I wierzę, że jestem w stanie zrozumieć to co przeżywacie - nie mam pojęcia jak to jest, przeżywać coś takiego ale mogę próbować zrozumieć, cały czas próbować zrozumieć.

Ja w to wierzę i będę to powtarzać z uporem maniaka. Wystarczą dobre chęci i trochę samozaparcia.

pozdrawiam serdecznie

przez didado1 02 maja 2007, 23:05
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:34 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Misigan ty k....nko

przez Al 02 maja 2007, 23:19
Sluchaj no koleżako jak mozesz pisac cos o nas nazywajac nerwice chorobą. Nie przypominam aby była ona chorobą, jeżeli tak to jaką moze jeszcze powiesz psychiczną?? Promozycja moja jest taka, najpierw przeczytasz cos "o nas" i o dolegliwosciach jakie mamy i bedziesz mogla to zrozumiec, wowczas zabierz glos w dyskusji i popros o napisanie art. ale najpierw sie przygotuj gruntownie z materialu bo jeszcze za cieniutka jestes na porywanie sie na tak powazne rzeczy.
Al

przez cinnamon_inspiration 03 maja 2007, 09:56
Ludzie SPOKOJNIE!

Czemu to ma byc cos zlego, nie rozumiem. Dziennikarstwo to piekna sprawa, ukazuje tragedie w spoleczenstwie. Bez dziennikarzy nie wiedzielibyscie kim jest nasz prezydent i nie mogli byscie narzekac na ministra edukacji bo byscie go nie znali!

Dlaczego po prostu, z dobrego serca, nie chcecie POMOC. To ma byc wykorzystywanie? Tak samo mozna stwierdzic, ze nauczyciel wykorzystuje uczniow , zeby miec z tego pieniadze, tak samo psychiatra, psycholog, dentysta, czy ktokolwiek.

Nie reagujcie od razu agresja. Chociaz pewnie za ten post dostane internetowego kopa, z gory dzieki.

przez GRACJA 03 maja 2007, 11:54
No i znowu afera.
Czym jest nerwica?
Nerwicę najkrócej można określić jako chorobę emocji, które reagują na otoczenie w sposób nieadekwatny, utrudniający funkcjonowanie w świecie i powodujące duży dyskomfort i cierpienie. Nerwica jest zaburzeniem psychicznym.
cinnamon_inspiration napisał(a):Nie reagujcie od razu agresja

cinnamon_inspiration napisał(a):Tak samo mozna stwierdzic, ze nauczyciel wykorzystuje uczniow , zeby miec z tego pieniadze, tak samo psychiatra, psycholog, dentysta, czy ktokolwiek.

misigan napisał(a):Nie chcę jednocześnie nikogo do niczego zmuszać, nie poluję na sensację

misigan napisał(a):Są chętni do rozmowy i doceniam to!!!
.
NIe traktujcie tego forum jak swojego prywatnego poletka do którego oprócz nas nerwicowców nikt nie ma dostępu. Jeszcze nie jedna osoba zgłosi się tu z podobnymi propozycjami i zawsze znajdą się chętni do kontaktu z tymi osobami. Trzeba otwierać się na ludzi a nie zamykać w swojej skorupie. Nie chcę to nie odpowiadam na taki post ale nie atakuję jej autora.
cinnamon_inspiration napisał(a):Nie reagujcie od razu agresja

Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez snaefridur 03 maja 2007, 12:23
Niektórzy są tu chyba 'troszeczkę' przewrażliwieni na swoim punkcie.;)
snaefridur

przez didado1 03 maja 2007, 12:28
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:35 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg