[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Poznań

przez tomek75 26 paź 2009, 14:52
Witam.
ja chodzę do psycholog Marty Chorosteckiej, ona jest też psychoterapeutą wyczytałem na jakimś forum, że jest dobra więc chodzę i jestem zadowolony. Jest skuteczna,leczenie trwało długo ale widzę u siebie poprawę, moja rodzina również jest zadowolona.
www.psycholog-poznzn.eu

przez andy85 04 lis 2009, 09:09
cinnamon_inspiration napisał(a):
joannamaria napisał(a):Skoro jestesmy juz w Poznaniu- czy ktos zna adresy- terapeutow- specjalistow dot terapii behavioralno-poznawczej? lub NLP?

Są coachingi na powdstawie NLP. Ale to nie jest terapia tylko wlasnie "trening".
http://www.mirachlebowska.pl/nlp/indywi ... onsultacje

Znalazłem tutaj namiary na tą kobietę i poszedłem. Wcześniej przez 5 lat po traumie bałem się wychodzić z domu. To prawda, że to nie jest typowa terapia, ale dla mnie okazała się bardzo skuteczna. Już po pierwszej wizycie przeszedł mi lęk! Wyobrażacie sobie co to znaczy uwolnić się po tylu latach i znów pospacerować ze spokojem na Rynek? :smile: Dziś mam następną wizytę bo jeszcze parę spraw chcę sobie poprawić i już się na nią cieszę :smile: . Polecam tę kobietę :smile:

BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

przez Marta Melka 18 lis 2009, 12:13
Witam serdecznie,

chciałabym zaprosić wszystkie osoby potrzebujące konsultacji psychologicznych lub psychoterapeutycznych na mój dyżur we wtorki (14-18) oraz środy (10-15). Przyjmuję przy ulicy Fredry 7/5 w Poznaniu w siedzibie Stowarzyszenia dla Kobiet Konsola. Konsultacje oraz sesje terapeutyczne są całkowicie bezpłatne.
Zapraszam
Marta Melka
tel: 0796 062 403
http://www.psycholog.w.poznaniu.pl/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Opinie na temat Instytutu Ericksonowskiego w Poznaniu

przez zmeczony1 18 lis 2009, 20:48
Witam.

Czy ktoś korzystał z usług tej placówki w Poznaniu? Dziękuję za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam

Re: Opinie na temat Instytutu Ericksonowskiego w Poznaniu

przez risin 09 gru 2009, 21:31
Witaj

Szkolilem sie u nich wielokrotnie i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze maja tam bardzo dobrych specjalistow.
Swobodnie mozesz sie tam zapisac:)

Szukam dobrego psychoterapeuty z Poznania ?????

przez nascar 10 gru 2009, 00:42
Mam nerwicę lękową , chętnie także z kimś na ten temat pogadam.

Re: Szukam dobrego psychoterapeuty z Poznania ?????

przez linka 10 gru 2009, 00:44
pozna-t2603.html?hilit=poznań Oferty z Poznania
pozna-okolice-t1446.html Temat o Poznaniu.

Warto czasem poszukac...zaczym się założy nowy temat......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Donkey 20 gru 2009, 15:37
A moze ktos cos wiecej napisac na temat tego ośrodka? Pozdrawiam

przez risin 28 gru 2009, 14:54
ale co dokladnie chcesz wiedziec?

przez janinnka 30 gru 2009, 14:52
WITAM!
dzięki tomek75!
Sprawdziłam adres, który podałeś, zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Pani Marta jest sympatyczna i przyjemnie mi się z nią pracuje (pracuje ponieważ postanowiłam chodzić do niej systematycznie a leczenie to praca nad moją osobą).
To naprawdę niesamowite ale czułam się jakby wiedziała o mnie wszystko i bardzo jasno określa problem już po pierwszej wizycie. Moja terapia nie potrwa długo ale zastanawiam się czy nie chodzić dłużej (jest tańsza od innych psychologów i na pewno skuteczniejsza).
Jeszcze raz dziękuję za kontakt tomek75!
polecam poznaniakom www.psycholog-poznan.eu

przez tomek75 30 gru 2009, 15:04
Cieszę się, że mogłem pomóc:)
Oczywiście popełniłem błąd w adresie miało być www.psycholog-poznan.eu ale pewnie trafiłaś po nazwisku:)
pozdrawiam

przez janinnka 05 sty 2010, 18:28
Witam!
od niedawna chodzę do takiej fajnej Pani psycholog.Przyjmuje w Poznaniu na ulicy Poznańskiej. Chętnie podzielę się namiarami: Marta Chorostecka, więcej na www.psycholog-poznan.eu

pozdrawiam

przez nascar 11 sty 2010, 01:58
janinnka napisał(a):Witam!
od niedawna chodzę do takiej fajnej Pani psycholog.Przyjmuje w Poznaniu na ulicy Poznańskiej. Chętnie podzielę się namiarami: Marta Chorostecka, więcej na http://www.psycholog-poznan.eu

pozdrawiam

A napisz mi, czy naprawdę warto zainwestować w to całkiem niemałe pieniądze. Jeżeli nie jest to tajemnica na na co cierpisz ????

przez old-Wujek_Dobra_Rada 23 sty 2010, 21:49
Ja zaczynam terapie u bardzo polecanej mgr Noskowiak - Dudziak. Przyjmuje na kasę chorych na os. Pod Lipami. Inwestujesz tylko swój czas;)
old-Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg