Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kamastar1985 29 lip 2013, 17:08
czerwona-malina przepustki są od piątku po południu /czytaj po ostatnich Twoich zajęciach np. psychokredkach czy sesji/ i najpóźniej możesz wrócić w niedzielę o 20-ej. Oczywiście jeśli chcesz możesz wziąć przepustkę na jeden dzień /wracasz na noc/ albo możesz wziąć przepustkę tylko na kilka godzin. Tylko jak się spóźnisz to możesz nie dostać przepustki np. w kolejnym tygodniu.
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez dno 30 lip 2013, 18:52
Właśnie zdobyłem skierowanie do szpitala we Wrocławiu na ul. Korzeniowskiego, był tam ktoś może?
dno

przez Arek M. 31 lip 2013, 08:43
Z przepustkami jest dokładnie tak jak napisała Kamastar.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dno 31 lip 2013, 13:34
Ja z przepustek prawdopodobnie nie skorzystam, mam dość swojego domu
dno

przez essprit 31 lip 2013, 14:36
Dno, to jest wątek dotyczący 7f ... !

Czytaj ze zrozumieniem, załóż odrębny wątek albo przeszukaj już istniejące.

przez ailinn 02 sie 2013, 20:38
Wielkimi krokami zbliża się termin mojego przyjęcia na F7, zaczynam trochę panikować. Chyba już ze 100 razy się wahałam, czy tam jechać, czy się wycofać, jak zareaguje na nowe środowisko, czy się tam odnajdę, czy mi się nie pogorszy i czy nie wypiszą mnie z jakiegoś powodu za wcześnie ,boję się po prostu, za dużo pytań i wyobrażeń jednak decyzja zapadła.Chyba warto zaryzykować dla własnego dobra?

Zastanawiam się też nad takimi prozaicznymi sprawami np: jak to czy brać tam ze sobą swoje leki czy nie ma takiej potrzeby,
ile tam tak naprawdę w pokojach jest miejsca dla jednej osoby bo nie wiem czy brać ze sobą dosłownie wszystko co uważam ,czy może darować sobie na razie rzeczy zimowe i ograniczyć ciuchy żeby nie brać za wiele?, nie wiem też czy potrzebne sa tam własne sztućce ,kubek i talerzyk, czy nie. Nie orientuję się tez do końca w sprawie dokumentów ubezpieczenia , chyba ZCNA, ważna książeczka ubezpieczenia i dowód osobisty wystarczą jeśli jestem ubezpieczona u taty w pracy,czy potrzebne jest coś jeszcze?przed przyjęciem na oddziale trzeba być przed 12:00 tak?

Przepraszam że trochę marudzę i że pytam o takie rzeczy, które powinnam wiedzieć sama. Będę jednak wdzięczna za odpowiedź.
pozdrawiam

przez radio 03 sie 2013, 04:50
Przez chwile myślałam, że to ja napisałam tego posta. Mam identyczne odczucia więc chyba wszyscy przez to przechodzą.
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 12:06 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawione :)

przez motorek230 03 sie 2013, 23:28
- własne sztućce, kubek, talerza nie trzeba, miejsca w szafie jest średnio ale pod łóżko ci wejdzie jak dostaniesz to stare na kółkach bo są też nowe niskie takie jak domowe i nie wsadzisz chyba że tam do środka się da ale pewnie mniej wtedy, z ubezpieczeniem to chyba teraz w systemie cie widzą jak jesteś ubezpieczona, leki biorą od ciebie wszystkie bo nie wolno mieć przy sobie i dają Ci te same ale od siebie, ludzie są tak jak wszedzie i spoko i niektórzy mniej, jak w życiu, plus do tego każdy ma jakiś problem zaburzenie ale nie ma tam strasznie, jedynie najgorsze jest wolne po południu to sobie zoorganizuj. Ludzie są z całej Polski tam, przeważnie młodzi, chłopaki mają 2 pokoje, dziewczyny kilka więcej:) nie wiem co jeszcze :)

-- 03 sie 2013, 22:33 --

( miałem na myśli że TYLKO talerza nie trza brać !!)

przez ailinn 05 sie 2013, 00:33
dzięki za odpowiedź jestem już spakowana dzisiaj o 7:00 wyjazd...Mam nadzieje że nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażam...pojadę to się przekonam...
pozdrawiam ;)

przez Ophelia 11 sie 2013, 12:34
Mam termin na przyszły rok. Dokładniej na początek przyszłego roku. Będę się starała go przyśpieszyc.
Dopiero po wykonaniu telefonu zaczęłam śledzic ten wątek i w sumie przeczytałam cały od deski do deski.
To dobre w celach czysto informacyjnych, żeby wiedziec, od początku "ok, jest tak i tak", natomiast nikt nie powinien kierowac się subiektywnymi odczuciami innych, a myślę, że niestety tak się dzieje, bez względu na to, czy są one pozytywne, czy negatywne.
Ophelia

przez kamastar1985 24 sie 2013, 17:11
Ailinn... to normalne, że się tak czujesz. Czemu przepraszasz, że pytasz? Tylko głupiec twierdzi, że wie wszystko. Rzeczą ludzką jest pytać. I nie ma za co przepraszać. Pytając nikomu nie wyrządzasz krzywdy. Wręcz przeciwnie - pomagasz samej sobie zredukować lęk wynikający z tego, że nie wiesz do końca w co się pakujesz :P
Już trochę po czasie piszę, ale powiem Ci to: uszy do góry i dbaj o siebie!
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez Ophelia 24 sie 2013, 21:58
chcialabym przyspieszyc ten pobyt, ale co mi to da, skoro czuje sie jak przemielona przez maszynke do miesa.
Ophelia

przez Lusesita Dolores 25 sie 2013, 09:37
Ophelia ja mam pierwsza konsultacje 10 wrzesnia. Zadzwon i zapytaj czy nie ma wolnego wczesniejszego terminu:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez *Monika* 25 sie 2013, 10:17
czerwona-malina, Ophelia, dobrze dziewczyny, że myślicie o sobie. Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko ułożyło się jakoś. I żeby ten pobyt był dla Was szansą na normalne życie.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg