[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez przemek1973 05 wrz 2014, 15:35
A ja polecam terapeutkę z Krakowa poznawczo-behawioralną - pani Natalia Walerowska. Osoba ma zaledwie 28 lat a już jak twierdzi ogromne doświadczenie jako terapeuta. Ma tak dużą wiedzę i doświadczenie że jak napisała mojemu prawnikowi nie potrzebuje żadnej superwizji, nie prowadzi też dokumentacji z terapii które prowadzi, za około 4 tysiące złotych dostałem pogłębienie depresji z zamiarami samobójczymi. Pani też od roku nie jest w stanie dostarczyć mi ani paragonów fiskalnych ani rachunków za honoraria które jej zapłaciłem. Każdemu polecam gorąco jeśli ma się za dużo pieniędzy i zdrowia. Pani też mimo nagrywania sesji zapomniała o pisemnej zgodzie nagrywanego. Wybitna terapeutka.

[KRAKÓW]

przez lemon1 06 wrz 2014, 13:45
Mam pytanie jaki okres czekaliście na świadczenia na nfz (psychiatra, terapia indywidualna, oddział dzienny, szpital itp. )
Starałem się to porównać do informatora o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne na stronie nfz http://kolejki.nfz.gov.pl/ i rzeczywistość wydaje się nijak do tego co tam pokazuje wyszukiwarka.
Sprawdzałem też informacje na stronie zip https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/m ... o?view=001 też informacje na stronie rejestr usług medycznych niektóre usługi są kontraktowane na 0,5 albo 0,75 godziny a w rzeczywistości trwają ok 10 minut to chyba jakieś lekkie oszukaństwo prywatnie wiadomo tyle trwają ile powinny.

-- 06 wrz 2014, 14:09 --

Jak w ogóle długo czekaliście na oddział dzienny jeżeli ktoś był ?
lemon1

[KRAKÓW]

przez Hatifnatow5 06 wrz 2014, 17:36
Lemon, a który oddział dzienny? bo np. w pro-psyche mnie przyjęli od ręki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez lemon1 07 wrz 2014, 00:01
Ci lekarze i terapeuci też gadają od rzeczy ja muszę czekać 40 dni po nacisku i mówią że to bardzo krótko. Teraz już mniej ale wiadomo każdy ośrodek leczy inne zaburzenia i z reguły jak są większe kolejki tym skuteczniej działają ale nie musi to być normą dla każdego.
Tylko dziwią mnie te rozbieżności podawane na stronach nfz jak przeciętna porada psychiatryczna jest kontraktowana na 30 min a w rejestracji przeważnie zapisują pacjentów co 10-15 min z czego wygląda to w praktyce na przepisaniu recepty i trwa to 5 min. Sami lekarze i rejestracja jeżeli potrzebny jest wcześniejszy termin to zwalają wszystko na kontrakty nfz.
Wyznaczono mi termin za ok 6 tygodni a na stronie nfz podany czas oczekiwania to 23 dni.

-- 07 wrz 2014, 09:34 --

Hatifnatow5,
Być może dostałeś się od ręki ale średni czas oczekiwania na konsultacje lekarską w tym ośrodku to 2-3 miesiące coś za coś :lol: .
W każdym razie łatwo sie w tym wszystkim pogubić tym bardziej żeby zostać potraktowanym poważnie to raczej prywatnie.
lemon1

[KRAKÓW]

przez Hatifnatow5 07 wrz 2014, 12:25
ale po co chcesz czekać na konsultację lekarską tam? poproś swojego lekarza o skierowanie na tamtejszy oddział, będziesz miał konsultację z psychologiem prowadzącym grupę (czekałam... 1.5 tygodnia?) i w następnym tygodniu już mogłam się stawić na oddział. może trafiłam na dobry moment, że akurat nie było kolejek, ale warto spróbować, hm?

[KRAKÓW]

przez lemon1 07 wrz 2014, 12:36
ok ok już gdzieś jestem zapisany i mam termin tylko zależało mi na czasie i tak sobie dywagowałem ale już nie będę więcej nic kombinował
lemon1

[KRAKÓW]

przez Yvonne 08 wrz 2014, 11:27
Czy ktoś z Was leczył się może u p. Magdaleny Solak-Szmuksta? Ciekawa jestem Waszego zdania na temat jej kompetencji psychiatrycznych i w ogóle... :mrgreen:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

[KRAKÓW]

przez Hatifnatow5 08 wrz 2014, 21:28
ja byłam na paru wizytach, oprócz tego, że taka nawet dość przyjemna (w każdym razie nie nieprzyjemna), to chodziłam zbyt krótko, żeby powiedzieć coś o skuteczności.

[KRAKÓW]

przez Yvonne 08 wrz 2014, 22:17
Dzięki... :) No to zobaczymy, dam jej szansę :P
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

[KRAKÓW]

przez getmeoutofhere 09 wrz 2014, 09:39
Dla mnie jest ok, chodzę do niej prawie dwa lata. Nie spławia po 5 minutach, nie wypisuje końskich dawek leków.

[KRAKÓW]

przez izzie 10 wrz 2014, 17:32
Yvonne, Ja chodziłam do niej prywatnie na Lenartowicza. Była w porządku. Nawet powiedziała, żebym zapisała się na NFZ do przychodni, żeby nie płacić. Później poszła na urlop macierzyński i zmieniłam lekarkę i już jej nie zamieniam :)
Generalnie chyba jest w porządku, chociaż widząc ją ostatnio kilka razy na korytarzu w przychodni nie wzbudzała zaufania, pacjenci wchodzili i szybko wychodzili.

[KRAKÓW]

przez Yvonne 11 wrz 2014, 23:58
Dzięki wielkie getmeoutofhere i izzie :D

:105: W sumie byłam dzisiaj i... no jestem raczej pozytywnie zaskoczona chociaż byłam nastawiona wrogo... [kwestia mojego nastroju].
Faktycznie byli pacjenci co wchodzili i wychodzili, może po receptę? Bo z kolei przede mną była osoba, która siedziała dosyć długo, zresztą mnie też poświęciła dużo czasu... Byłam zaskoczona szczegółowością pytań. Trochę muszę się przyzwyczaić do tego, że nie siedzę "na wprost pod lekkim kątem" tylko po drugiej stronie biurka, i że zamiast kontaktu wzrokowego cały czas, mam doraźny bo notatki są prowadzone na komputerze... no, ale szansę daję. ;)

W sumie póki co, jak na razie, spodobało mi się to, że nie zbywa, przy lekach nie mówi "bo tak i juz", ale generalnie jeśli ma jakiś zamysł to przedstawia argumenty [bo oczywiście wdałam się w dyskusję]. Inna sprawa, że zobaczę, czy mi akurat te leki pomogą... :8):

Zobaczę jak będzie dalej. Na razie namawia mnie ostro na 7F chociaż ja się waham jak huśtawka. :?
----------------
Krzyk

[KRAKÓW]

przez getmeoutofhere 12 wrz 2014, 00:44
Yvonne, a gdzie byłaś, to znaczy w jakiej poradni? Jestem przerażona notatkami na komputerze :shock:

[KRAKÓW]

przez Yvonne 12 wrz 2014, 15:03
w Scanmedzie.
Czemu jesteś przerażona? Co za różnica, czy ktoś notuje na kratce, czy na komputerze? ;)
----------------
Krzyk

Sortuj wg