[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[WARSZAWA]

przez MDJ 07 cze 2015, 11:32
WOLNE MIEJSCE DLA MĘŻCZYZNY W NISKOPŁATNEJ DWULETNIEJ GRUPIE PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ

KIEDY? Raz w tygodniu, czwartki 19.00-20.30

GDZIE? Na Saskiej Kępie, w siedzibie Instytutu Analizy Grupowej RASZTÓW (ul. Genewska)

JAKI KOSZT? 100 zł/miesiąc (25zł/sesja)

KTO PROWADZI? Dyplomowana psycholog, psychoterapeutka.

Z wykształcenia jestem:
• Magistrem psychologii – absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalizacja psychologia kliniczna
• Doktorantką Kliniki Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski)
• Kursantką czteroletniego Szkolenia Psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW – szkolenie posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego
• Ukończyłam cykl seminaryjny w zakresie podstaw psychoterapii psychoanalitycznej
• Jestem członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
• Obecnie kończę studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

SZCZEGÓŁY, ZAPISY NA KONSULTACJE:
tel: 662 147 287, grupa.czwartki@gmail.com
MDJ

[WARSZAWA]

przez ZbigniewK 16 cze 2015, 12:07
Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne.

W ramach oferty: jedno - dwa spotkania 50 minutowe o charakterze konsultacyjnym.
Jeżeli:
• dręczy Cię niskie poczucie własnej wartości, poczucie winy, lęk
• masz poczucie braku perspektyw, beznadziei, wewnętrznej pustki, smutku
• uciekasz od życia w wirtualny świat, uzależnienie, pracę
• trudno Ci się cieszyć z prostych, codziennych spraw, odczuwać radość i zadowolenie z siebie
• trudno Ci nawiązać bliskie, intymne relacje z innymi, zaufać, czujesz się samotny, inny
• czujesz bezradność, zagubienie w nowej, kryzysowej sytuacji
• chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie
Podczas konsultacji możesz sprawdzić, doświadczyć i dowiedzieć się:
• jak wyglądają spotkania z psychologiem, na czy polega psychoterapia, i jakiej formy pomocy potrzebujesz
• miejscach, specjalistach, różnych sposobach pracy terapeutycznej. Mogę pomóc wybrać Ci, skuteczne i adekwatne, do zgłaszanego problemu, sposoby jego rozwiązania
• z jakiego rodzaju pomocy, wsparcia możesz najlepiej skorzystać
• jakie jest źródło doświadczanych trudności i jakie są sposoby na trwałą zmianę
• jakie kroki i decyzje możesz podjąć, aby zmienić swoje życie
Zapraszam na jedno - dwa spotkania konsultacyjne. Czas trwania - 50 minut. Jedyna opłata to 15zł, za jedną konsultację, za wynajęcie gabinetu.
Zapisy: Telefon: 692-910-866; mail: terapiadda@op.pl
Miejsce: Stowarzyszenie Od-Do, Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 kl. II domofon 9.
Nazywam się Zbigniew Kołakowski. Mam 37 lat. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, edukatorem seksualnym i trenerem. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) i dorosłymi pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych. Jako trener - od 2013 roku przeprowadziłem ponad 400h warsztatów, szkoleń i treningów dla osób dorosłych. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy, jako psycholog szkolny, z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, a także pochodzącą z rodzin dysfunkcyjnych.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, zapraszam na strony: www.terapiadda.pl oraz www.od-do.org

[WARSZAWA]

przez sebastian86 30 cze 2015, 16:27
czy ktos mi moglby polecic poradnie seksuologiczną na nfz gdzie nie ma dlugich kolejek?
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[WARSZAWA]

przez polaraksa 21 lip 2015, 06:56
Poszukuję bezpłatnych mitingów DDD/DDA w Warszawie. Ktoś ma jakieś namiary?

[WARSZAWA]

przez adam289 25 lip 2015, 10:06
Ja Ci mogę polecić Małgorzatę Jedlecką z Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej (www.cdpp.pl). Naprawdę fachowa, kompetentna osoba z dużym doświadczeniem. Do tego przyjaźnie nastawiona do pacjenta, co w przypadku psychologa jest przecież bardzo ważne.

[WARSZAWA]

przez ekspert_abcZdrowie 26 lip 2015, 22:37
polaraksa, zajrzyj na stronę: http://www.dda.pl/baza-mityngow/ Może tam znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

[WARSZAWA]

przez IMMUTARE 07 sie 2015, 14:11
Potrzebujesz zmiany?

Czujesz, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie zawodzą?

Nie radzisz sobie z problemami tak dobrze jak wcześniej?

Potrzebujesz praktycznych wskazówek jak poprawić swoje samopoczucie?

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji IMMUTARE to skuteczna i profesjonalna terapia poznawczo – behawioralna. Zapraszam do rezerwacji wizyt w Warszawie, w przyjaznych lokalizacjach na Mokotowie, Białołęce i Ursusie.

Więcej informacji:

www.pracownia-immutare.pl
T: 885 151 388
kontakt@pracownia-immutare.pl

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Marta Dymowska
Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji IMMUTARE

[WARSZAWA]

przez Krzysztof_J 09 sie 2015, 21:01
Bezpłatny Trening interpersonalny, warsztat asertywności, warsztat nt.budowania związków dla studentów z województwa mazowieckiego
Stowarzyszenie PRO zaprasza studentów (szczególnie kierunków tzw. pomocowych tj. psychologia, pedagogika, medyczne, pomoc socjalna etc)
z województwa mazowieckiego do udziału w bezpłatnym projekcie.

Projekt składa się z 3 etapów:
Trenigu interpersonalnego (40 godzin)
Warsztatu z zakresu asertywności (20 godzin)
Warsztatu nt. bodowania związków i doboru partnera
Uczestnicy w trakcie mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji

Rekrutacja do udziału w projekcie trwać będzie do momentu wyczerpania miejsc.
Kryteria rekrutacyjne są następujące:
1. Posiadanie statusu studenta (pierwszeństwo dla studentów kierunków pomocowych)
2. Osoba która nie założyła jeszcze własnej rodziny
3. Bierzące trudności wynikać mogą z pochodzenia z rodziny, w której istniał problem alkoholowy
4. Zameldowanie na terenie województwa mazowieckiego

Więcej informacji na: http://stowarzyszeniepro.pl/

Terminy:

Trening interpersonalny: 24-27.8.2015

Warsztat asertywności: 19-20.9.2015

Warsztat ABC udanego związku i poszukiwania partnera: 10-11.10.2015

[WARSZAWA]

przez ICD-10 23 sie 2015, 14:36
Dzień Dobry. Szukam dobrego psychiatry. Mój przypadek jest bardzo trudny. Od września borykam się ciągle z lękami i uczuciem choroby. Od stycznia jestem pod opieką psychiatry, który nie jest w stanie mi dobrać leków: SSRI mnie otępiają, BDZ nie mogę brać ze względu na ryzyko uzależnienia, inne leki ( trazodon, sulpiryd, moklobemid, coaxil) - nie działają. Chcę zmienić psychiatrę na innego, bo z tym chyba nigdy do niczego nie dojdę.
Klomipramina 225mg

[WARSZAWA]

przez monia8 03 wrz 2015, 12:16
Pewnie, że lepiej zmienić psychiatrę niż się męczyć. Niestety nie każdy jest w stanie pomóc każdemu pacjentowi, należy więc szukać do skutku.
Na początek mogę ci polecić pana Andrzeja Radzikowskiego, który przyjmuje w pracowni psychorozwoju na Gocławskiej. ja leczyłam się u niego przez 3 lata, kiedy mieszkałam w Warszawie i dał mi się poznać, jako świetny specjalista i genialny lekarz.
Naprawdę bardzo mi pomógł, z lekami też nie było problemu. Z tego, co słyszałam, to wiele osób go chwali.
Oczywiście nie zagwarantuję, że i tobie pomoże, ale są na to duże szanse.
Jest to osoba, która ciągle przyswaja nowa wiedzę i interesuje się nowościami w medycynie, często też stosuje różne nowe środki, wiec jeśli szukasz kogoś z nowoczesną wiedzą i otwartym umysłem, to jest to lekarz dla ciebie.

[WARSZAWA]

przez coccinella 07 wrz 2015, 10:48
[WARSZAWA]

mogę polecić dobra terapeutkę z Wawy. Prywatnie.
Jak ktoś chce, to priv, nie chcę robić nikomu reklamy.
Nie chce mi się.

psychiatra na nfz w Warszawie - gdzie?

przez anrog 02 paź 2015, 14:26
Może nie na nfz ale czasem warto wydać parę pieniążków i trafić w dobre ręce. A takie są dr Pameli Kubaszewskiej z Psychomedic. Bardzo skutecznie leczy, jest bardzo miła i świetnie porozumiewa się z pacjentem.

[WARSZAWA]

przez wanda3 02 paź 2015, 15:35
Nerwica to okropna choroba. Sama się z nią męczyłam długo, póki nie zgłosiłam się do kliniki na Filtrowej 62 (PsychoMedic), a dokładniej do pani doktor Agnieszki Sławińskiej. Niesamowita kobieta, ma podejście i wie co robi. Śmiało mogę ją polecić każdemu, mi pomogła.

[WARSZAWA]

przez anrog 05 paź 2015, 13:40
Ja również leczyłem się w klinice na filtrowej Psychomedic ale u dr Joanny Gajewskiej i muszę powiedzieć że również jest bardzo dobra na wszelkiego rodzaju zaburzenia nerwicowe. Jej terapie leczące są skuteczne. Jestem teraz trochę szczęśliwszy bo jest obok mnie ktoś kto walczy ze mną z tym, nie zostałem z problemem sam.

Sortuj wg