Cześć chciałbym sie przywitac :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć chciałbym sie przywitac :)

przez Ridllic 12 sie 2007, 20:30
czesc mam na imie bogdan i witam was wszystkich serdecznie trafiłem tutaj dzisiaj przypadkiem i postanowilem sie zarejstrowac od trzech lat borykam sie z tym czym nazywamy zespołem nerwicy lekowej myslalem ze nie a sie o tym rozmawiac w taki sposob jak Wy to robicie usmieszki la was wszystkich i gorace pozrowienia :D
Ridllic

przez gusia 12 sie 2007, 21:14
Cześć bogusp1981. Witaj na pokładzie ;)

bogusp1981 napisał(a):od trzech lat borykam sie z tym czym nazywamy zespołem nerwicy lekowej myslalem ze nie a sie o tym rozmawiac w taki sposob jak Wy to robicie

Również mam za sobą trzy lata walki,niefajne to prawda?
Można rozmawiać ,można więcej w grupie ,uwierz.Mam nadzieję że to forum doda Ci troszkę otuchy ;) .
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

barzo dziekuje

przez Ridllic 12 sie 2007, 21:21
wiesz chciałem Ci bardzo poziekowac za te mile slowa nie wiem od czego zaczac moze o tego ze to sluszny wybor zarejstrowac sie tutaj :)
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 12 sie 2007, 21:28
Zarejestrowanie się tutaj to bardzo słuszny wybór. Pełno tutaj wspaniałych ludzi którzy zawsze coś poradzą albo ciepłe słowa napiszą :) najważniejsze, że rozumieją i są szczerzy ze swoją dobrocią. Powodzenia w walce :smile:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Twilight 13 sie 2007, 01:28
Witamy ciepło!

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez anulka78 14 sie 2007, 09:22
:)
Ja również witam na pokładzie!
Nerwica... niestety wiem co to za koszmar...
Mam nadzieję, że zagrzejesz tutaj miejsce i poczujesz się jak u siebie w domu :)

dżejem napisał(a):Twoja fotka, jaką zamieściłeś wcale mnie nie wystraszyła ;) :D

Podpisuję się pod słowami Dżejem ;)

przez inez3 14 sie 2007, 12:21
bogusp1981 witaj! my sobie tak tutaj tylko rozmawiamy :P wspieramy sie, a czasem pomagamy sobie w rozwiazywaniu problemow. pozdrawiam

Re: Cześć chciałbym sie przywitac :)

przez Ridllic 12 sty 2009, 08:47
podwojna okazja 1.5 roku na forum i cos tam jeszcze :do tego matoła autora tematu :mrgreen: ty IDIOTO dosc ze piszesz z bledami to nadodatek Ci usmieszki nie pasuja a pozatym dalej tutaj jestes :!: :mrgreen: i powiedzmy sobie szczerze nie masz " zespolu nerwicy lekowej" tylko jestes <cenzura> :mrgreen:

a wiec pozdrawiam stary bucu :mrgreen:
Ridllic

przez shadow_no 12 sty 2009, 13:41
Ridllic, no popatrz nawet Cię nie przywitałem. W sumie takiego buca witać... Hmmm...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

BTW. Metamorfoze przeszedłeś konkretną.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez zapominajka 13 sty 2009, 20:51
witajcie:) mam nadzieje,ze nie bede zalowac, ze tu trafilam. Mam nerwice od bardzo dawna, jednak zdiagnozowana dopiero niedawno. Wywrocila moje zycie do gory nogami..... mam caly zbior objawow...i czuje,ze przechodze kryzys. Zalamanie wiary? mam nadzieje, ze tu choc troche sobie pomozemy:)
pozdrawiam

przez chloe 13 sty 2009, 21:01
witaj, zapominajko z wlkp:)
Ja tu jestem nieco ponad miesiąc, i naprawdę można znaleźć info, rady, pocieszenie a nawet kopa w dupsko jak trzeba :)
witamy :)
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez Rani 13 sty 2009, 21:04
Witaj!
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez another_memory 13 sty 2009, 22:55
Czesc moi drodzy! :) Mam na imie Aneta- od paru ladnych lat borykam sie z nerwica lekowa. Rok temu przestalam radzic sobie z nia na wlasna reke-dosieglam punktu kulminacyjnego beznadziejnosci- zglosilam sie po pomoc do specjalisty. Uzyskalam swiadomosc na czym polega moj problem, zaczelam sie leczyc farmakologicznie- pomoglo :) Jakis czas temu odtawilam leki ale napady nerwicowe szybko znow daly sie we znaki. Natretne jest to cholerstwo! :?

Przez przypadek trafilam na to forum. Chcialabym do Was dolaczyc. Chyba jednak razniej jest nie tkwic w tym samej.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez marta8103 14 sty 2009, 01:14
Czesc wszystkim.. :) jestesm nowa.. mam na ime Marta..dzis postawnowilam sie zarejestrowac choc myslalam juz o tym od dawna.. sadze ze dobrze jest porozmawaic, wylac wszystko co w nas siedzi.. Ciesze sie na sama mysl..pozdrawiam wszystkich. :smile:

Sortuj wg