Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby

przez klarai 11 lut 2010, 19:02
Witam serdecznie
Czuje sie tak jakby ktoś położył mi cegłę na piersi,albo ktoś deptałby mi na klatkę piersiową. Mam duszności zrobiłam badania i nic. Diagnozna : NERWICA. Nie wiem jak sobie radzić z tymi dusznościami przeraża mnie to. Pomóżcie !!

Re: Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

przez tg--ice 12 sty 2011, 18:32
Witam serdecznie.
Podoba mi się to że napisałeś o swojej nerwicy, tak na luzie, jakby tak już musiało być. Chyba to jest jedna z najtrudniejszych rzeczy w nerwicy, powiedzieć sobie samemu ,,Mam nerwicę" i przede wszystkim uwierzyć w to ...
Mi to zajęło prawie rok!!!
Chodziłem do psychiatry, brałem leki ( również jak ty REXETIN) ale tak głęboko w duchu, to nie wierzyłem że moje objawy to nerwica!!!

[Dodane po edycji:]

klarai
Podobno dobre jest systematycznie codziennie po 15 min. oddychanie przez słomkę.
Również bardzo dobre są ćwiczenia oddechowe.Regularne dotlenianie się na spacerach.
Mi to nawet pomogło.
Pozdrawiam
NO FEAR...!!!

Re: Witam wszystkich dzis dolaczam do was zeby walczyz z nerwica

przez goska69 15 sty 2011, 01:39
jestem nowa czytam o waszych problemach,ale patrzę na daty ,są tak odległe -czy ktoś tu zagląda,jestem nowa w obsłudze komputera mało kumata ale czytam co piszecie -jestem jedną z Was tyle że z objawami chyba już nie do pokonania,poza tym czy to dziadostwo które mną zawładnęło,które nie daje mi żyć a nawet wegetować można przegonić.czytam co piszecie macie lęki,inne towarzyszące objawy ale trzeba iść do pracy idziecie ja nie mam tego komfortu lęk który mam w tej chwili nie daje mi nawet być w domu,domu-jeszcze do niedawna azylu w którym nic mi się nie stanie,teraz gdy tylko zostaję zostawiona sama dostaję duszności ,kołatania serca ,uczucia ze to już ta pora że trzeba odejsc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg