Ohayo :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Hiluluk 28 mar 2012, 16:49
Witam! Jestem Mateusz i mam 19 lat. Prawdopodobnie choruję na nerwicę żołądka. Wpadłem na te forum w poszukiwaniu info i porozmawianiu z ludźmi, którzy są w podobnej sytuacji i rozumieją, że czasami psychika może nam płatać figle ;)
Pozdrawiam!

przez Nivia 28 mar 2012, 18:35
Witam! Ja również jestem tu nowa, lecz niestety jestem młodsza niż kolega wyżej, bo mam 17 lat. Także poszukuję tu pewnej "pomocy" no i wsparcia, bo osoby z tym problemem rozumieją się najlepiej :)

przez Hiluluk 28 mar 2012, 19:13
Szkoda, że nie jest tak fajnie z ludźmi z po za tematu, którzy przeważnie nie rozumieją tego zjawiska. Swoją drogą, witam ciebie również :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Denial 28 mar 2012, 19:20
Szkoda, że nie jest tak fajnie z ludźmi z po za tematu, którzy przeważnie nie rozumieją tego zjawiska. Swoją drogą, witam ciebie również :)

Ależ, ależ - pogadać można. Tematów Ci tu dostatek. :D

Witam serdecznie.
I sing the body electric...

przez Nivia 28 mar 2012, 19:54
Hiluluk napisał(a):Szkoda, że nie jest tak fajnie z ludźmi z po za tematu, którzy przeważnie nie rozumieją tego zjawiska. Swoją drogą, witam ciebie również :)

co racja to racja.. tak jest w moim przypadku - nie mogę liczyć na pomoc rodziców, bo nie zainteresowali się moim problemem i nie wykazują żadnej chęci ;/

przez Hiluluk 28 mar 2012, 20:02
Właśnie napisałem maila do poradni leczenia nerwic czy przyjmują bez skierowania. Zobaczymy co odpiszą :)

-- 28 mar 2012, 20:02 --

Nivia, ja ci chętnie posłużę pomocą. Pisz, chętnie wysłucham ;)

przez Nivia 28 mar 2012, 20:07
Poradnia leczenia nerwic, hmm. Mnie czeka 28 maja wizyta u psychiatry i szczerze? Liczę na to,że dostanę jakieś leki,które mnie wyswobodzą z tej przeklętej męczarni. Chwilami mam ochotę zabić to coś co tak mnie męczy.. Od czwartku czuję się powoli tak jakbym umierała,dosłownie.. mam "atak" mojej prawdopodobnej nerwicy i koniec. Nie mogę wstać z łóżka, nie mogę podnosić rąk ( wiem,że chwilami objawy są podobne do depresji,ale kto wie może i ją mam..) a w domu zamiast spokoju dostaję kolejną wielką dawkę emocji,które tylko pogarszają mój stan. Aktualnie jestem na etapie brania Hydroxyzinum,które przepisał mi lekarz rodzinny, ale jakoś słabo pomagają, bo nadal sobie powoli umieram -.-

przez BurningEyes 28 mar 2012, 20:22
Figle figlami, ale czasem potrafi splatać calkiem duzy klopot
You were sorta punk rock, I grew up on hip hop
But you fit me better than my favorite sweater, and I know
That love is mean, and love hurts
But I still remember that day we met in December

przez Nivia 28 mar 2012, 20:28
oj tak... ;/

przez *Monika* 28 mar 2012, 20:34
Hiluluk, Witaj na forum!
Obrazek
Główny Moderator

przez Hiluluk 28 mar 2012, 20:42
Też wcinałem Hydroxyzinum. Obecnie mam 1 paczkę. Średnio oceniam ten lek. Ale biorę doraźnie i w małych dawkach. Ostatnio przed próbną maturą z angielskiego wziąłem i nie było tak źle. Nie wymiotowałem i poszło mi dobrze (96%) :)
Pokładam nadzieję w tej poradni. Jak furtka będzie otwarta to skorzystam. Nie będzie łatwo ale nie należę do szybko poddających się.
Nivia, trzymaj się. Wierzę, że będzie lepiej i dziękuję wszystkim za powitanie ;)

przez BurningEyes 28 mar 2012, 21:04
Optymista;-)
You were sorta punk rock, I grew up on hip hop
But you fit me better than my favorite sweater, and I know
That love is mean, and love hurts
But I still remember that day we met in December

przez Hiluluk 28 mar 2012, 22:26
Staram się :) Jakoś trzeba sobie radzić i mieć nadzieję na powrót dobrych czasów.

przez Nivia 28 mar 2012, 22:35
No cóż, ja mam niestety gorzej. Ostatnio na lekcji tak trzęsły mi się ręce jakbym miała delirkę,że aż mi się głupio zrobiło i ręce chowałam. Najgorsze są jednak uderzenia serca. Co do Hydroxyzinum przestaję być taka przekonana, lekarz zalecił mi 2 tabletki na noc,ale coś mnie muli cały dzień, dzisiaj nie wezmę leków i zobaczę, czy jutro będzie lepiej, aczkolwiek i tak robię sobie wolne. Nadal marne samopoczucie daje o sobie znać ;/

Mateusz to najważniejsze żeby być optymistą ! :) No a próbnej matury to pozazdrościć :P ja się zastanawiam czy w ogóle ją zdam dzięki mojej nerwicy ( mam tak,że jak mnie łapie to zapominam to co przed chwilą powiedziałam i muszę wytężać porządnie umysł,aby sobie cokolwiek przypomnieć,a zajmuje to kilka minut ;/)

Sortuj wg