samotnosc w swieta

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

samotnosc w swieta

przez monika03 23 gru 2009, 21:13
nie lubie swiat kiedys było inaczej teraz nie maja one dla mnie zadnego znaczenia:((
monika03

Re: samotnosc w swieta

przez Donkey 24 gru 2009, 09:27
Monika dlaczego jesteś tak zle nastawiona?

przez ewaryst7 24 gru 2009, 10:16
Witaj.Napisz cos więcej , może pomożemy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krzyś1182 24 gru 2009, 15:03
Oj dzisiaj jest naprawdę ciężko nie wiem co z sobą zrobić chciałbym się z wszyskimi zobaczyć ale już się załączyła blokada i nie dam rady .Nie długo wigilja a ja nawet boję się usiąsc przy stolę z moją rodziną tak mnie dzisiaj wzieło.Za długo jestem sam i to jest powodem depresji lękowej bo moja rodzina nie rozumie dlaczego się tak zachowuję i myślą że poprostu się na nich obraziłem .Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt.

przez Donkey 24 gru 2009, 16:28
dasz radę !
Tylko w to uwierz!

przez Marcinekk 24 gru 2009, 16:42
tez siedze sam, nie mam planow. Jeszcze kilka dni temu uwazalem, ze wigilia to cos pieknego, dzis to tylko koszmar
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

przez michol 24 gru 2009, 18:01
Ja nie obchodzę świąt. Jestem z matką i jej nie chce się robić na dwie osoby, a żeby do kogoś pojechać to brak chęci, bo nawet na prezenty brak kasy. Nie zależy mi na świętach, zbyt przykre były te ostatnie, ale mimo wszystko, głupio, bo ludzie wysyłają smsy, mają opisy świąteczne itd i tak głupio odpisać wesołych świąt z uśmieszkiem, ale tak lepiej, niż tłumaczyć się, że mu świąt nie obchodzimy :/

przez Mundi131 25 gru 2009, 21:50
...w końcu sama w te swięta, a jednocześnie boli , że tak jest.Kiedyś, kiedy jeszcze wszyscy zbierlismy sie u babci był to najfajniejszy czas dla mnie, potem to sie zmieniało, aż przestałam lubic te dni. Miałam jednak nadzieje ,że znów zacznę je lubić, ale stało się tak, ze od jakiegos czasu strasznie się meczyłam w święta i teraz wymarzone święta w samotności. Ale...
Chciałam to gdzies podzielić, na razie tyle tylko bo ciężko mi to uzewnętrznić. Jak niektórzy z Was usmiecham się odpisuję na zyczenia, ale z obojętnością i brakiem świątecznego nastroju.
Szukałam dzisiaj tego forum bo zniknęło mi gdzieś, a chciałąm zobaczyć co u Was .

Mimo wszystko, może nie wesołych, ale Spokojnych świąt.!

przez Jan Dytko 27 gru 2009, 15:18
Tak to jest z tymi świętami. Każdy kiedyś inaczej je przeżywał. Zmiana odczuć związanych ze świętami to najczęściej efekt jakichś osobistych dramatów, niepowodzeń etc. Dzieje się tak też wtedy, gdy zmienia się nam osobowość. Np. przestajemy żyć wartościami, które kiedyś wyznawaliśmy.

Sortuj wg