Skocz do zawartości
Nerwica.com

samotnosc w swieta


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dzisiaj jest naprawdę ciężko nie wiem co z sobą zrobić chciałbym się z wszyskimi zobaczyć ale już się załączyła blokada i nie dam rady .Nie długo wigilja a ja nawet boję się usiąsc przy stolę z moją rodziną tak mnie dzisiaj wzieło.Za długo jestem sam i to jest powodem depresji lękowej bo moja rodzina nie rozumie dlaczego się tak zachowuję i myślą że poprostu się na nich obraziłem .Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obchodzę świąt. Jestem z matką i jej nie chce się robić na dwie osoby, a żeby do kogoś pojechać to brak chęci, bo nawet na prezenty brak kasy. Nie zależy mi na świętach, zbyt przykre były te ostatnie, ale mimo wszystko, głupio, bo ludzie wysyłają smsy, mają opisy świąteczne itd i tak głupio odpisać wesołych świąt z uśmieszkiem, ale tak lepiej, niż tłumaczyć się, że mu świąt nie obchodzimy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w końcu sama w te swięta, a jednocześnie boli , że tak jest.Kiedyś, kiedy jeszcze wszyscy zbierlismy sie u babci był to najfajniejszy czas dla mnie, potem to sie zmieniało, aż przestałam lubic te dni. Miałam jednak nadzieje ,że znów zacznę je lubić, ale stało się tak, ze od jakiegos czasu strasznie się meczyłam w święta i teraz wymarzone święta w samotności. Ale...

Chciałam to gdzies podzielić, na razie tyle tylko bo ciężko mi to uzewnętrznić. Jak niektórzy z Was usmiecham się odpisuję na zyczenia, ale z obojętnością i brakiem świątecznego nastroju.

Szukałam dzisiaj tego forum bo zniknęło mi gdzieś, a chciałąm zobaczyć co u Was .

 

 

 

Mimo wszystko, może nie wesołych, ale Spokojnych świąt.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z tymi świętami. Każdy kiedyś inaczej je przeżywał. Zmiana odczuć związanych ze świętami to najczęściej efekt jakichś osobistych dramatów, niepowodzeń etc. Dzieje się tak też wtedy, gdy zmienia się nam osobowość. Np. przestajemy żyć wartościami, które kiedyś wyznawaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×