Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 08 cze 2016, 20:27
lulinasky napisał(a):Skąd bierzecie te brednie? :smile: Kobiety były po prostu tak kiedyś wychowywane na takie świętoszki, mężczyznom więcej uchodziło płazem. Ale... to dawne dawne czasy :oops:

Kiedyś,dobrze piszesz.

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 11 cze 2016, 11:51
wiejskifilozof napisał(a):
lulinasky napisał(a):Skąd bierzecie te brednie? :smile: Kobiety były po prostu tak kiedyś wychowywane na takie świętoszki, mężczyznom więcej uchodziło płazem. Ale... to dawne dawne czasy :oops:

Kiedyś,dobrze piszesz.

Czy kiedyś było lepiej?

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 11 cze 2016, 13:23
Trudne pytanie.Zależy w czym,za Kaliguli było nie ładnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez Lonley Paladin 01 lip 2016, 21:00
Kiedyś było o tyle dobrze dla nas mężczyzn że kobiety były gorzej traktowane. Było mniej samotnych ludzi bo swatanie było czymś popularnym. Ludzie musieli pracować wśród innych ludzi a nie jak dzisiaj że zamykają się w pokoju przed ekranem i wszystko załatwiają przez sieć.

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 02 lip 2016, 01:05
Nieudacznik musi mieć wszystko podstawione pod nos... Jeżeli nie możesz sobie znaleźć partnerki, to znaczy, że jesteś zwykłym gamoniem niepotrafiącym zainteresować sobą żadnej rozsądnej laski.
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 02 lip 2016, 01:22
lulinasky napisał(a):...Czy kiedyś było lepiej?

Kiedyś w Egipcie były fajne wolontariuszki... :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 02 lip 2016, 11:53
W Rzymie też ;)

Kółko ateistyczne.

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 15:04
Reynevan napisał(a):Nieudacznik musi mieć wszystko podstawione pod nos... Jeżeli nie możesz sobie znaleźć partnerki, to znaczy, że jesteś zwykłym gamoniem niepotrafiącym zainteresować sobą żadnej rozsądnej laski.

Czy człowiek niewidomy czy bez nóg czy penisa jest nieudacznikiem ponieważ nie może znaleździ partnerki(a na 90 % takie osoby nie mogą znaleździ kogoś)? Sam jesteś nieudacznikiem bo obrażasz ludzi na forum i się tym dowartościowujesz jaki ty jesteś super. Myślisz że to sztuka zaliczyć jakąś pierwszą lepszą laskę? Sztuką jest utrzymać ja przy sobie ale ja niestety z powodu choroby mam to utrudnione. Znam o wiele większych nieudaczników którzy mają baby. Ale ONI MAJĄ ZDROWE GŁOWY. Poza tym nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem w realu i nie masz prawa mnie obrażać

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 02 lip 2016, 15:31
Lonley Paladin napisał(a):Czy człowiek niewidomy czy bez nóg czy penisa jest nieudacznikiem ponieważ nie może znaleździ partnerki(a na 90 % takie osoby nie mogą znaleździ kogoś)?

Jeszcze nie widziałam na forum, by udzielali się tutaj w/w niepełnosprawni, jojcząc, że baby są gupje, bo mnie nie chco. Tak więc idź pan w chvj z takim argumentem.

Lonley Paladin napisał(a):Sam jesteś nieudacznikiem bo obrażasz ludzi na forum i się tym dowartościowujesz jaki ty jesteś super.

Po pierwsze, nie jestem nieudacznikiem i to nawet nie dlatego, że jestem kobietą. Dowartościowywać się nie muszę, bo mam adekwatną samoocenę, tzn. że lubię siebie. ;) Po drugie, zejdź na ziemię, nie jesteś "ludźmi". Po trzecie, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Lonley Paladin napisał(a):Myślisz że to sztuka zaliczyć jakąś pierwszą lepszą laskę? Sztuką jest utrzymać ja przy sobie ale ja niestety z powodu choroby mam to utrudnione.

Nie wiem, na jakiej podstawie stwierdzasz, że tak uważam. Potraktuję to jako atak z powodu braku argumentów.
Btw, śmieszy mnie zasłanianie swojego nieudacznictwa chorobami. Nie lubię się licytować chorobami jak starzy ludzie, jednak napomknę, że mam niedoczynność tarczycy, która ma wpływ zarówno na metabolizm, jak i psychikę, a potrafię spiąć dupę w troki i spędzać życie nie użalając się nad swoim losem. Wystarczyło trochę popracować nad sobą, bo wiem, że to ja mam wpływ na swoje życie.

Lonley Paladin napisał(a):Znam o wiele większych nieudaczników którzy mają baby.

Jojczysz o braku szacunku, a sam wyrażasz się jak zwykły cham. Naucz się prostego słowa "kobieta".

Lonley Paladin napisał(a):Ale ONI MAJĄ ZDROWE GŁOWY. Poza tym nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem w realu i nie masz prawa mnie obrażać

No tak, znowu pieprzenie, jaki to jesteś poszkodowany... :lol: A masz na to dowód, czy jesteś tak zaślepiony swoim egocentryzmem, by widzieć tylko czubek własnego nosa?
Poza tym nie mów mi, jakie mam prawa. Nie jestem etyczką i nie poczuwam się do posiadania szacunku do osoby, która reprezentuje miałki poziom argumentacji, elokwencji i kultury. Na szacunek - tak jak na podziw - trzeba sobie zasłużyć.
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 17:03
Już ci ulżyło ? Dowartościowałaś/eś się ? Nie każdy jest w stanie zainteresować sobą kobiety niestety taki już świat jest. Ale napewno nie dam się obrażać w ten sposób. Nie życze sobie takich inwektyw typu nieudacznik czy gamoń w moją stronę. Bo ja w przeciwieństwie do ciebie pisze ogólnie i nie przypieprzam się prywatnie do jakiejś osoby na forum. I niech będe sobie gamoniem a ciebie niech nie gamonie nadal walą o ile wogóle tacy się znajdą

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 02 lip 2016, 17:04
Ble, ble. Ja o zupie, ten dalej o dupie.

EOT
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 02 lip 2016, 18:00
Dobra,nie moja kłótnia nie biorę udziału.
Mam pytanie,kto z Was wybiera się na Dni Młodzieży ?

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 02 lip 2016, 21:42
wiejskifilozof napisał(a):Dobra,nie moja kłótnia nie biorę udziału.
Mam pytanie,kto z Was wybiera się na Dni Młodzieży ?

Co tam będzie tak ciekawego, by swą dupę wlec?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez Liber8 03 lip 2016, 09:10
Mam wątpliwości co do 2 rzeczy, pierwsza to istnienie Boga, druga - płeć Reynevan :D
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

Sortuj wg