Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 28 cze 2015, 17:33
Widzę ze kazda kobieta troche inaczej spostrzega faceta z jajami ;) A facet ktory zachowuje sie jak swirus tzn ma dobre poczucie humoru zartuje,wyglupia sie ? :D
emilk

Pytanie do pań.

przez NN4V 28 cze 2015, 17:37
emilk napisał(a):Prawdziwy facet to ma amstafa albo cos podobnego a nie kociaka :P

Facet nie ulega frajerskim tekstom. Nie Ty decydujesz o tym, co ja chcę mieć. Stado również nie.
A Ty powtarzasz durnoty jak owca w stadzie.
Miekka cipka.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez Masturbow 28 cze 2015, 17:42
prawdziwy facet to taki, który umie sobie polizać jaja, ech... :(
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez Maikus20 28 cze 2015, 17:46
Facet to ma być po prostu facet, facet który ciągle w domu przed telewizorem z puszką żubra, nie jest przebojowy, nie ma własnego zdania a na wszystko odpowiada "Dobrze Kochanie" "tak" "jak chcesz ,sama zdecyduj" jest na starcie skreślony, do tego dochodzi sfera seksualna która w związku jest bardzo ważna jeżeli nie potrafisz zaspokoić partnerki seksualnie to też taki związek długo nie przetrwa bo działanie "włóż-wyłóż" każde dziecko w 5 klasie podstawówki zna, prawdziwy seks to coś innego a jak faceci będą umieć doprowadzać kobiete do szaleństwa w łóżku to nie będzie wieczornego "boli mnie głowa, nie dzisiaj, jestem zmęczona" a kobieta sama będzie się domagała seksu :) ale tego trzeba się nauczyć, a przede wszystkim trzeba CHCIEĆ się nauczyć a nie traktować seks jak mechaniczne rżnięcie w celu zaspokojenia siebie i dojścia do orgazmu jak najszybciej.
Maikus20

Pytanie do pań.

przez emilk 28 cze 2015, 17:51
NN4V mnie to wali co Ty masz mozesz mię nawet chomika i tak będziesz ciota,po avatarze widzę ze jesteś raczej pizdus ;) pozdro
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 28 cze 2015, 17:54
Tak ale jak facet nie bedzie posłuszny to kobieta sobie zaraz znajdzie takiego ktory zrobi dla niej wszystko bez żadnego ale ;) gadacie zd musi byc twardy,ale postaw sie kobiecie to zaomnisz co to jest sex itp :P
emilk

Pytanie do pań.

przez Maikus20 28 cze 2015, 18:07
Emil po pierwsze czemu obrażasz kogoś po awatarze? ;) po drugie nikt nie mówi że facet ma być ostatnim chuiem i lać babki po ryju wykrzykując "skocz mi po ćwiartke żołądkowej" tylko o to że ma mieć własne zdanie, a nie przytakiwać na każde słowo kobiety, zgadzać się we wszystkim i odpowiadać "zrób co uważasz za słuszne" bo to facet ma "kierować" tym wszystkim. Jeżeli kobieta szantażuje Cie seksem to oznacza że nie masz u niej żadnego szacunku i wie że wymiękniesz jak pipka bo zamknie swoje zgrabne uda a Ty zaczniesz się łasić do niej i zaczniesz się zgadzać na wszystko, niestety kobiety często to wykorzystują bo wiedza że taka zasada zadziała. Dużo by pisać, "ale jak facet nie będzie posłuszny" <- wymiękłem :d
Maikus20

Pytanie do pań.

przez jetodik 28 cze 2015, 18:30
white Lily,
Coż to za skrajności?Taki który umie zadbać o swoją partnerkę w każdej sytuacji.

to jest dopiero skrajność ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pytanie do pań.

przez Arhol 28 cze 2015, 18:37
zmieńcie ton,albo polecą ostrzeżenia.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Pytanie do pań.

przez Argish 28 cze 2015, 18:54
To jest prawdziwy facet :P Co wy tam wiecie :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Pytanie do pań.

przez NN4V 28 cze 2015, 18:55
emilk napisał(a):NN4V mnie to wali co Ty masz mozesz mię nawet chomika i tak będziesz ciota,po avatarze widzę ze jesteś raczej pizdus ;) pozdro

A ja po tekstech, żeś nierozgarnięty dupek.
Niepozdrawiam.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez emilk 28 cze 2015, 23:13
NN4V napisał(a):
emilk napisał(a):NN4V mnie to wali co Ty masz mozesz mię nawet chomika i tak będziesz ciota,po avatarze widzę ze jesteś raczej pizdus ;) pozdro

A ja po tekstech, żeś nierozgarnięty dupek.
Niepozdrawiam.

No coz kazdy ma inne zdanie ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 28 cze 2015, 23:17
Maikus20 napisał(a):Emil po pierwsze czemu obrażasz kogoś po awatarze? ;) po drugie nikt nie mówi że facet ma być ostatnim chuiem i lać babki po ryju wykrzykując "skocz mi po ćwiartke żołądkowej" tylko o to że ma mieć własne zdanie, a nie przytakiwać na każde słowo kobiety, zgadzać się we wszystkim i odpowiadać "zrób co uważasz za słuszne" bo to facet ma "kierować" tym wszystkim. Jeżeli kobieta szantażuje Cie seksem to oznacza że nie masz u niej żadnego szacunku i wie że wymiękniesz jak pipka bo zamknie swoje zgrabne uda a Ty zaczniesz się łasić do niej i zaczniesz się zgadzać na wszystko, niestety kobiety często to wykorzystują bo wiedza że taka zasada zadziała. Dużo by pisać, "ale jak facet nie będzie posłuszny" <- wymiękłem :d

Nikogo nie obrazam,tylko pisze to co widze i wnioskuje ;) Kobiety chca miec wladze nad facetami to jest fakt,tylko pytanie jak dogodzic kobiecie w dzisiejszych czasach zeby owca byla cala i wilk syty,wymagania kobiet sa coraz wieksze ;) bedziesz twardy zle,bedziesz zbyt miekki tez nie dobrze :P
emilk

Pytanie do pań.

przez Saraid 29 cze 2015, 04:26
jetodik napisał(a):white Lily,
Coż to za skrajności?Taki który umie zadbać o swoją partnerkę w każdej sytuacji.

to jest dopiero skrajność ;)
Skończ w koncu komentować moje posty!nie zwracałam się do Ciebie i piszesz jak zwykle nie na temat.
Saraid

Sortuj wg