Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 sty 2015, 20:47
Witam Spamową :D

Mój dzień także pełen wrażeń był...
- wizyta w banku, bo zablokowałam sobie kartę kodów
- wizyta w sklepie z ziołami, głównie dla Męża, bo u mnie trochę lepiej-dokupiłam gripovitę, bo juz się skończyła, nowy syrop dla diabetyków a także Zioła zakonnika, które wspomagają przemianę materii /czyli jakby na odchudzanie, choć w to nie wierzę/
- zakupy w Biedronce również były - z granatem włącznie, ale obierał mój Mąż, bo On to robi jakoś "bezboleśnie" dla mojej kuchni :D , a ja dostaję gotowe do jedzenia /mam szczęście/, poza tym tak jak wspomniała Araszka, dzisiaj były obniżki ręczników papierowych i papieru, kupiłamwięc ten największy, bo jest bardzo wydajny. Te obniżki nie są zbyt duże, ale człowiek ma satysfakcje, gdy kupi cokolwiek troszkę taniej, nie rezygnując z dobrej jakości

- ponowne wyjście z pieskiem

Opisałam to wszystko po to, by nawet sobie uświadomić, że już mogę, chcę, jestem szczęśliwa, że powracam do normalnego funkcjonowania, prawie bez lęków, z lekkimi zawrotami głowy i chociaż noc miałam bezsenną, znowu ;) udało się :D

Wiatam nową koleżankę :D zaczarowanaą :great:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sty 2015, 20:50
kosmostrada, a zapomniałam... kupiłam w Kauflandzie "Lesia " - J. Chmielewskiej, dowcipna powieść sensacyjno-humorystyczna... poczytamy, zobaczymy.

Miłego, rodzinnego oglądania :D
Idę pod prysznic i na kolację.

-- 16 sty 2015, 20:55 --

jasaw, podziwiam i gratuluję aktywności :great: Zuch Kobitka, tak trzymaj!

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 sty 2015, 20:57
mirunia, podobno Lesio jest najlepszy, a tym, które ja wypożyczyłam, jestem rozczarowana...już więcej nie wypożyczę Jej książek, bo nie tego szukam w literaturze. Kryminały bardzo lubię, ale nie tej autorki.

-- 16 sty 2015, 19:57 --

mirunia, dziękuję :D , naprawdę to wiele dla mnie znaczy...
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 21:04
papiery toal i reczniki kuchenne do niedzieli -20% :D
hejka tym co nie widziałam :papa:
już 3 razy wyszłam dziś z domu :uklon: jeszcze pojde raz z psiakiem, teraz herbatke na rozgrzanie robie bo cos i zimno, pogapiłam się na mecz w ręczną polska Niemcy facetów :P
na jutro tez mam już plany :shock: :P jakos mi w dzień lżej jak jestem wśród ludzi, a jak sama to se pobeczę, choć dziś uroniłam łezkę przy siorze

-- 16 sty 2015, 20:07 --

jasaw, :great: super ciesze się ze dobrze czujesz kochana:**
ja za chwilke umykam do wanny zrelaksować się
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 sty 2015, 21:08
Heeeej...

Oszukali mnie w szkole. Stypendium nie będzie 70 pieniędzy zniżki tylko 40 pieniędzy, a i tak musiałabym zaliczyć sprawdzian z antybiotyków w niedzielę na 5 i jeszcze się wykazać, że pamiętam coś z poprzednich działów, u pani, która od dwóch lat nie dała nikomu piątki :lol: A mógł mi facet od WFu dać 6, bo i tak te zajęcia się nie odbywały, więc co by mu ubyło? :evil: Chyba machnę ręką i nie będę się spinać, bo leki biorę, ciężko mi się na pamięć czegoś uczyć, jak mi zwykłych słów brakuje jak mówię :hide: A chciałam jeszcze jutro się chociaż na godzinkę z kolegami zobaczyć, żeby nie zapomnieli jak wyglądam 8)

W ogóle taka sytuacja, pan od psychologii chciał, żebyśmy ocenili jego zajęcia. Słuchałam z niedowierzaniem, jak koleżanki mu słodziły odczytując całe referaty o tym, jak dużo się dowiedziały o sobie ( :shock: ), że jest kompetentny i ciekawie wykłada ( :shock: ). Ja wybrnęłam, bo powiedziałam tylko, które tematy można wykorzystać w prawdziwym życiu, a nic o jego osobie.
Bo o jego osobie to mogę powiedzieć tyle, że nie budzi mojego zaufania, zadaje zbyt osobiste pytania na zajęciach (a nie jesteśmy u niego na terapii), opowiada o swoich pacjentach i jeszcze rozdarł na mnie mordę przed świętami z powodu nieporozumienia z inną osobą. I serio, chciał, żeby każdy mu litanię komplementów wypisał. Ja mu, /cenzura/, zaraz wypiszę paszkwil na forum, bo się pajac przyznał, gdzie przyjmuje, żeby nie chodzić do niego, bo on potem o tym opowiada na zajęciach :blabla:

A teraz jestem głodna, ale nie ma serialu. Jak jeść bez serialu?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 sty 2015, 21:09
amelia83, :great: mobilizujesz się znakomicie :!: Wszyscy, którzy Cię kochają, przesyłają Ci mnóstwo pozytywnej energii, a Ty "wyłapujesz" ją :D Będzie dobrze Kochana...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Arasha 16 sty 2015, 21:09
Zalatana23, kosmostrada, przyszłego Technologa Żywności ( jak dożyję ) chcecie pouczać jak przechowywać żywność :nono: Toż ja ze swoją emetofobią niczego przeterminowanego bym się nie tknęła.

Zmieniłam avatar na bardziej niegrzeczny
:pirate: Ale musiałam użyć zmniejszacza, bo miał za duże wymiary niestety i nie ma już efektu wizualnego takiego jak oryginał, ale ważne, że się w ogóle dało go zmodyfikować !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 21:13
Arasha, ale masz fajny awatar :yeah:

-- 16 sty 2015, 20:15 --

ja zawsze mam roblem z tym edytowaniem rozmiarow :oops:
jutro pobudka 9, spacer z psiakiem, pojde zobaczyć jak siostrzeniec wystepuje w kinie na jasełkach potem pewnie pomoge rodzicom cos ogarnąć<posprzatac> i wieczorem umowilam się z sasiadka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez jasaw 16 sty 2015, 21:17
cyklopka, poziom Twojej inteligencji emocjonalnej jest bardzo wysoki :brawo:

-- 16 sty 2015, 20:19 --

Arasha, nawet nie wiedziłam, że można cos takiego zrobić :roll: Eh, ależ ja jestem opóźniona w stosunku do Was, młodych... ;)
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 sty 2015, 21:20
cyklopka, hejka..nosz oszusty w tej szkole..ty tak pięknie wszystko zdajesz...same 5 i 6 ogarniasz
fajna bajka na dwojce się zaczela :smile:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sty 2015, 21:24
Hej Arasha Ty palisz, no nie chyba, co? :hide:

Przyznam się że ja paliłem przez około 17 lat :D To były czasy dymkiem się zaciągnąć :pirate: :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Arasha 16 sty 2015, 21:25
jasaw, kosmostrada, mirunia, co Wy z tymi granatami robicie ? Jecie tak na surowo ? Czy wyciskacie sok ? Sok z granatów ( ale taki 100% ) jest bardzo zdrowy, mi.n na układ krążenia ;) Ale wiadomo, trzeba odpowiednio zapłacić za jakość :bezradny:

A ja jutro trzecia tura po kolejny papier toaletowy :mrgreen: ( jak kupię kilka sztuk, to więcej zyskam ... aczkolwiek ja nie jestem zwolenniczką kupowania rzeczy na zapas ... wyleczyłam się z tego jakiś czas temu, a ten papier to taki bardziej motywacyjny, bo mam do Biedronki w Krakowie kawałek )

Ja chyba nie umiem być niegrzeczną dziewczynką :bezradny: ... zmieniłam avatar i dostałam mdłości :why: Poczekam jeszcze chwilkę i jak nie przejdzie wracajcie zabawki ... nie ma rady :time: Jestem skazana na infantylność do końca życia :!: :!: :!:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 sty 2015, 21:31
jasaw, ojej, dziękuję :oops:
Koleżanka mi dzisiaj powiedziała, że ja to się umiem postawić, wiem co lubię w życiu robić i w ogóle mam fajne notesy :great: Fajnie być dla kogoś wzorem. :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 16 sty 2015, 21:32
witajcie ponownie... widze temat o paleniu... ja raz pale a raz nie pale jak mi się chce... chociaz ostatnio dawno już nie palilam :)

Sortuj wg