Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 lip 2016, 13:22
rolosz, fuuuuj nie, żadnych pasztetow. :p Ja za to jem domowe rogaliki. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 lip 2016, 14:01
Carica Milica, domowe rogaliki, mniami. Zbieraj się do wyjścia z pociągu pomału. Żebyś dalej nie pojechała :D
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 lip 2016, 14:25
rolosz, zawsze się boję, że przegapie przystanek. Kiedyś o malo co nie pojechałam dalej, bo tak dobrze mi się spało.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lip 2016, 14:28
Dzień dobry! :papa:

Uff, jak gorąco! Ale jestem bohaterka, dumna z siebie, że w tę duchotę, mimo lęku wyszłam z domu w poszukiwaniu kiecki na niedzielną imprezę rodzinną. Udało się wyjść i dojść do pasażu handlowego. Po drodze miałam taką derealizację, że chciałam się już wracać, ale zaparłam się jak kozioł. :hide: Byłam mokrusieńka.
Jak weszłam do jednego butiku, to derealka puściła i nawet zerknęłam na wiszące sukienki i "zaklepałam" sobie jedną. Poszłam dalej do salonu zobaczyć, co tam mają. Przeleciałam wzrokowo wieszaki i od razu wynalazłam taką jedną, uniwersalną... bawełna 100%, leciutka, zwiewna i długa. Przymierzyłam dla spokoju, bo pani uparła się, że lepiej jednak przymierzyć. No i sukienka moja! A jeszcze zachęciła mnie promocja 20% i tak mam kieckę za 56zł. :D
Wróciłam się do tego butiku i też wzięłam tą upatrzoną, z krótkim rękawkiem, prosta, dzianina w pasy granatowo-czerwono-białe... też uniwersalna. To mam dwie, za całkiem mały piniondz. ;)
No i z tej radości derealka minęła, ale byłam zmęczona tym spacerem w upał, bo niby nie tak daleko, ale dzisiaj dla mnie był to wysiłek, bo też zawroty mi dokuczają.

kosmostrada, Kochana, też miałam taki incydent dzisiaj przy myciu głowy, zawroty, kołowatość i do tego lęk.
Pomału jakoś dasz radę, widzisz, poszłaś do sklepu i na spacer z psem też się uda. Miszczunio jesteś! :great:
A piesa niech Cię strzeże... :D
Jak Ci (Wam) się podoba mój zakup? Może być?

Carica Milica, pewnie już dotarłaś do domu, teraz odpoczywaj umęczona podróżą.

rolosz, takie męczące dni teraz mamy, trzymaj się i nabieraj sił! :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lip 2016, 15:00
mirunia, No pewnie, że nasze strachy trzeba olewać. Ja też dopiero co wróciłam. :great: Ale zakupasy!!! Rozpieszczona, a zarazem zaopatrzona na wyjście... :105: Super Kochana! Kiecka świetna, a jaki seksowny zameczek masz z przodu... :D A jeszcze mówisz, że za super piniondz.
Moja przyjaciółka też sobie na ślub i wesele kupiła taką niezobowiązującą, nie pańciowatą.
Jakiego masz butka do kiecki?

Stwierdziłam, że mam ochotę na melona ( teraz jest na nie sezon przecie ) i polazłam z futrzakiem do Biedry. Akurat było promo na zielonego melona i jeszcze było pokrojony, więc nie musiałam tachać całego. Boszsz jaki pyszny! :105: Zaszalałam i kupiłam sobie też Chupa Chupsa XXL. ( ledwo mieści się w policzku) :mrgreen: Wróciliśmy na około przez krzaczory i teraz Roloszku mam dopiero zaliczone wyjście... ;)
Chwilami duszny gorunc, pies po powrocie od razu poleciał do basenu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 15:15
Dzień dobry.
Już ważę poniżej 82kg. :yeah:

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 28 lip 2016, 15:19
Dober ;)

Purpurowy napisał(a):Dzień dobry.

To tak jak ja :pirate: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 15:19
na_leśnik napisał(a):Dober ;)

Purpurowy napisał(a):Dzień dobry.

To tak jak ja :pirate: .

Tylko że ja przy wzroście 168cm, czyli wciąż dużo za dużo. Ale lepsze to niż te 95kg co było.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 28 lip 2016, 15:21
Purpurowy, ty gonisz w dół a ja w górę. Przy 188 cm jeszcze mi trochę brakuje.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 lip 2016, 15:23
Dzień dobry Kochani :D

Mam za sobą noc nieprzespaną i dlatego nie za fajnie się czuję, ale nie poddaje się :D

kosmostrada, bardzo cieszę się z Twojego poniedziałkowego terminu wizyty :yeah: , bo porządek z tym czas zacząć :!:

mirunia, bardzo ładna sukienka :great: , ciekawy wzór i kolory, dobra na każdą okazję - takie ciuszki lubię :!:

rolosz, Carica Milica, :D Od kilku dni planuję muffinki miodowe upiec /to tak a propos domowych słodkości/, ale chęci do działania brak ;)

Carica Milica, już jesteś na miejscu :?:

Tak bardzo marzy mi się taki normalny, spokojny spacer, ale ta pogoda odstrasza mnie. Nawet ok.22 duszno. Zasmucę niektóre, ciepłolubne osoby - niedługo nadejdzie ochłodzenie do ok.20 i kilku stopni C :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 15:26
misty-eyed, witaj.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 28 lip 2016, 15:28
Purpurowy, jak Twoje sprawy zdrowotne, jest poprawa? Kiedy wybierasz się do specjalisty? Te problemy są mi dobrze znane, ponieważ Mąż miał operację w związku z tą przypadlością ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 lip 2016, 15:30
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, jak Twoje sprawy zdrowotne, jest poprawa? Kiedy wybierasz się do specjalisty? Te problemy są mi dobrze znane, ponieważ Mąż miał operację w związku z tą przypadlością ;)

Badania dzisiaj porobiłem, a do specjalisty wybieram się... no właśnie, termin za dwa miesiące dopiero... chyba pozostała mi (tak jak w każdym aspekcie życia) Warszawa.

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 lip 2016, 15:30
na_leśnik, ja też gonię w górę przy podobnym wzroście. Ciężko w tę stronę.

Purpurowy, hej :)

mirunia, świetna kiecka :great:

kosmostrada, dziś kupiłem w Biedronce płatki i bakalie w promocji. Okazało się, że kasa nabiła normalną cenę - zorientowałem się dopiero w domu, że to nie jest cena z gazetki :bezradny: Okazało się, że serwer był popsuty. Nie tylko mnie tak zrobili, bo dużo ludzi poszło z reklamacją.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Sortuj wg