Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 05 lip 2016, 01:20
ja. ale z doskoku.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 01:29
HoyaBella napisał(a):ja. ale z doskoku.

Tradycyjnie jesteś na nocnej zmianie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 03:50
No pewnie. ;) Zapewne coś w stylu "czemu ten gruby lamus znowu się tłucze w środku nocy?" :mrgreen:
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2016, 09:14
Nihil napisał(a):cyklopka Aniołek Charliego! :mrgreen:

Aktualnie preferuję Avengersów ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2016, 09:29
Witajcie:*********
Po nocy z bolami ide jeszcze do innej lekarki sie dostac . Wyczytalam ze dicklofenac czesto powoduje zawroty glowy pochodzenia blednikowego wiec jak ja mam chory blednik to pewnie dlatego mialam ten wieczny kolowrot. I wez tu zastrzyk jak tam ta sama substancja.No nie wylecze sie bo nie mam jak. :why: :why: :why: :why: :why: :why: /cenzura/ , /cenzura/ , /cenzura/ mac!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nihil 05 lip 2016, 11:11
cyklopka, hmm ..., to moze bądź jak Bastila Shan ? :D ;)

Obrazek
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2016, 12:56
Dzień dobry!

Dochodzę do siebie, właśnie wróciłam od dentysty. Wytrzymałam 1,5 godziny na fotelu, w czwartek idę na dwie. Dlaczego ja mam takie zęby... :why:
Smiesznie było, jak dziś na koniec włożyła mi zacisk z taką pianą w środku na fluoryzację i mówi - wiem, że to nieprzyjemne, jedna pacjentka ma na to odruch wymiotny... A mi tylko powiedzieć taką rzecz i siedzę, ta piana rośnie mi w ustach, a w gardle gul... :hide:
No ale wytrzymałam. Jestem miszcz. ;)
Pooglądałyśmy moje zdjęcie i mam w ósemce w kanale - tadam - zostawione narzędzie... :pirate:
A tak to masę rzeczy do zrobienia, które muszą poczekać, bo nie mam aż tyle piniondza. :bezradny:

Pogoda zmienna, zaraz przez słomkę wypiję kawę, bo nie wyrobię dwie godziny bez. Jak do siebie dojdę to zabieram się za odgruzowywanie szafek w kuchni.

Miły akcent na dziś, rano przyszedł fachowiec i mam naprawioną zmywarkę! :great:

Miłego popołudnia wszystkim życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 lip 2016, 13:08
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 lip 2016, 13:19
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2016, 13:41
Dzień dobry! :papa:

Naharowałam się dzisiaj w pracy od rana jak głupi osioł... teraz chwila przerwy na oddech i kawkę.
Pogoda fajna, mogłaby taka już zostać całe lato + deszcz w nocy. :D

kosmostrada, to faktycznie jesteś Miszcz przez duże M! Ja bym z tą pianą w gębie nie wytrzymała, a jak jeszcze by rosła, to natychmiastowy rzyg. :mrgreen:
Pielęgnuj i dbaj o ząbki... miałam robiony kilka razy kiretaż na szyjki, nieprzyjemny i bolesny zabieg, więc nie dopuść do tego! Usuwanie kamienia to podstawa.
Ale mamy podobne doświadczenia przy kanałówkach... też miałam zostawioną/ złamaną tą igłę do czyszczenia kanału w dolnej 6. Inna dentystka mi to zostawiła, a moja powiedziała, że to może być też dobre wypełnienie kanału, jeżeli "igła" była sterylna. Siedziała sobie w końcu kanału, o tyle dobrze. Ząb został wypełniony i zamknięty, ale gdzieś po ok. 8-9 miesięcy zaczął się robić ropień + antybiotyk = i ekstrakcja! /niestety

platek rozy, bardzo Ci współczuję tych dolegliwości... ale Kochana nie nakręcaj się tak pesymistycznie, może coś innego da Ci ta inna lekarka i oby pomogło! :great:
Bardzo jesteś podatna na sugestie, ale ja to rozumiem, bo też to miewam.... małe pocieszenie od lekarza potrafi mnie uzdrowić i poprawić nastrój. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2016, 13:57
Kochani a ja sie wysiedzialam w kolejce u lekarki rehabilitacji i wlasnie wrocilam . Wzielam lek _ dostalam Trosicum to niby cos jak opokan i movalis ale jakis nowoczesniejszy - wieksza dawka ale rozpuszczalna w buzi i omijajca zoladek oraz ma miec mniej ubokow . czekam czy mnie sieknie czy nie? :pirate: Do smaorwania mam silny ke tonal na recepte. Za tydzien kontrola a jak nie minie to w piatek.
Wszystko mi w kolejce bylo , leki , slabosci ... trzesawiaca. Wy tez tak macie u lekarzy???

mirunia, no w tym sek ze wlasnie ponoc dicklac moze tak dzilaac na blednik a jak ja mam chory to moga byc jazdy spore . Tak mi dzis lekarka powiedziala a ona jest dobra bo mi uratowlaa razem z neurochirurgiem kregoslup wiec jej ufam.

kosmostrada, bravo za dentyste ! :uklon: :brawo: :brawo: Dalas rade Kochana i bardzo sie ciesze. TEraz nagroda w formie perfumek :105: :105: :105: :105: :105: :105:

Pije mleko sojowe o smaku chokolady i czekam . Bedzie mnie siekalo czyliz nie bedzie? :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 14:09
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2016, 14:56
Pije mleko sojowe o smaku chokolady i czekam . Bedzie mnie siekalo czyliz nie bedzie? :pirate:

platek rozy, a chcesz klapa w dupsko Płateczkowa??? :angel: :angel:
Nie czekaj, nie myśl w ogóle, że coś wzięłaś, zapomnij! Zajmij się obiadkiem, albo czytaniem i nie myśl o tabletkach, nie wywołuj wilka z lasu!!! :pirate:
Skoro dała Ci coś dobrego, co nie daje takich uboków i jej zaufałaś, to bądź dobrej myśli, że nic Ci nie będzie - to nie diclofenak! :pirate: :pirate:

Oj Płatuś, Płatuś... :nono: wiele spraw zależy od naszej psyche i nastaw się na pozytywne tory. :D

A to specjalnie dla Ciebie :D :D i dlatego tutaj!

Purpurowy, witaj Marcin! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 lip 2016, 15:15
Dzień dobry Kochani :D

U mnie przyjemny dzień, taki jak lubię. W piątek wieczorem wyjeżdżamy. Na 6 dni. Dla mnie to wystarczy, tym bardziej, że 14 mam badanie tętnic.

kosmostrada, to naprawdę nie lada wyczyn, tyle czasu wysiedzieć na fotelu i jeszcze być poddawaną licznym, nieprzyjemnym zabiegom - brawo :brawo: Wprawdzie nieprzyjemne są wizyty u stomatologa, ale ta przyjemność, że już zrobione, że w buzi porządek, jest tego warta.
Choć wiadomo, że portfel szczupleje dzięki temu, niestety ;)

mirunia, "idzie żyć', jak to mówią, takie lata bywały za mojej młodości i to było fajne. Upały niepotrzebne nam zupełnie :D

platek rozy, Kamilko, jestem pewna, że ból nasila obniżona forma psychiczna. To wymaga wyciszenia, jak pisałam Ci wcześniej. Coś wyraźnie Cię osłabiło /domyślam się, co , ale nie chcę niczego Ci sugerować/, dlatego tak silnie reagujesz. Trzymam kciuki, by bóle fizyczne odpuściły!!!

Ja przed każdą wizytą, czy u lekarza rodzinnego, czy specjalisty, dostaję trzęsienia, drętwienia, zawrotów głowy, ale świadomość, że tak mam, pozwala mi, z trudem to z trudem, w miarę opanować się, a po wyjściu z przychodni, czuje się jak wypompowana :hide:

Purpurowy
, :D pospałeś dzisiaj trochę?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg