Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 21:25
JERZY62 napisał(a):Ḍryāgan, to trza myśleć o dupie Marynie :smile:
staram się właśnie o tym myśleć...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 21:28
Panowie, czyżby się szykował nowy wątek na nerwicy pod tytułem "o dupie Maryny" , czyli błahe rozmowy w męskim gronie ? :P

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 21:32
rolosz napisał(a):Panowie, czyżby się szykował nowy wątek na nerwicy pod tytułem "o dupie Maryny" , czyli błahe rozmowy w męskim gronie ? :P

A czemu tylko w męskim? Panie też zapraszamy do dyskusji. :mrgreen:
Arfour

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 21:37
Jutro jest jeszcze dzień, więc może się zbiorę w sobie i się przemogę w kwestii rozmowy. Rodzice się mnie nie wyrzekną, jak się dowiedzą, że ich córka jest chora psychicznie, To jest mój wewnętrzny problemem z przełamaniem się, jakbym się wstydziła swojej choroby.

Z chęcią się przyłączę do rozmowy "o dupie Marynie". :P
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:00
Zaraz 22.00, dzieci poszły spać - to w takim razie pora porozmawiać na temat seksu, co? seksu i relacji męsko-damskich. Wszelakich
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:09
Ḍryāgan napisał(a):Zaraz 22.00, dzieci poszły spać - to w takim razie pora porozmawiać na temat seksu, co? seksu i relacji męsko-damskich. Wszelakich

Mam iść razem z dziećmi? :oops:
Arfour

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:11
Arfour, dlaczego? Wstydzisz się takich tematów?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 maja 2016, 22:13
Arfour, ja się zwinę z Tobą, bo Smok mnie od dzieciaków przezywał ostatnio, więc no ten tego nie wypada mi uczestniczyć w rozmowach o seksie i relacjach damsko-męskich. :P
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 maja 2016, 22:13
Ḍryāgan, a dlaczego takie ograniczenia stawiasz? :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:17
Ḍryāgan napisał(a):Arfour, dlaczego? Wstydzisz się takich tematów?

Wcale, ale jeśli ma być rozmowa na temat seksu i związków damsko-męskich (wszelakich) to ja po prostu z braku jakiegokolwiek doświadczenia w tych tematach odpadam z dyskusji. :bezradny: Chociaż nie, mogę o tym jednym jedynym razie napisać. Ale to nie z miłości było.

Zawsze oczywiście mogę poczytać tą dyskusję, bez włączania się w nią. Ale tylko z ciekawości, bo śmiem wątpić żebym miał okazję kiedykolwiek wykorzystać którąkolwiek z porad.
Arfour

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 maja 2016, 22:31
Trochę pikanterii w piątkowy wieczór na Spamowej ...?

Arfour napisał(a):
Ale tylko z ciekawości, bo śmiem wątpić żebym miał okazję kiedykolwiek wykorzystać którąkolwiek z porad.

Arfour tego nigdy nie wiesz na pewno.

Spamowa wyspa

przez Arfour 13 maja 2016, 22:35
rolosz napisał(a):Trochę pikanterii w sobotni wieczór na Spamowej ...?

Arfour napisał(a):
Ale tylko z ciekawości, bo śmiem wątpić żebym miał okazję kiedykolwiek wykorzystać którąkolwiek z porad.

Arfour tego nigdy nie wiesz na pewno.

Na pewno nie wiem, ale na podstawie dotychczasowych sukcesów w relacjach damsko-męskich (a właściwie zupełnym braku jakichkolwiek sukcesów) mam podstawy tak przypuszczać. Bo kurde w wieku 22 lat to chociaż by wypadało być po pierwszej w życiu randce. :bezradny:
Arfour

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:41
Arfour, to może potrzebujesz jakiejś rady w tej kwestii. Doszkolimy w teorii z praktyką pojdzie łatwiej/
Carica Milica, nie przesadzaj ;-)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 maja 2016, 22:43
cyklopka, jaki ograniczenia? Nie stawiam ograniczeń. Mam ochotę poświntuszyć w piatek 13 maja. Żeby się odstresować

Sortuj wg