Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez KasiaMi11 02 lis 2009, 23:06
Lenka a jaki telefonik sobie kupiłaś?Ja właśnie jestem zainteresowana,bo moja motorolka V8 to już dwuletni złomik :mrgreen: Cieszę się ,że miałaś dobry dzionek w końcu,aby tak dalej.U mnie dzisiaj tak średnio,ale ekg sobie nie strzeliłam :mrgreen: Ale coś cieszę michę teraz.

Jakie serce taki lęk...

przez depresyjny86 03 lis 2009, 01:05
Lena mój brat też dzisiaj dostał telefon i sie nim bawił ;)
NextFriday co u Ciebie słychać? ;)

Ja dzisiaj mam doła,boje sie,że już przegralem całe swoje życie,że nigdy nie osiągne tego co chce osiągnąć w życiu....
:)

przez Aldik 03 lis 2009, 01:40
Fajnie ze ktos miał dobry dzień - mi jak zaczął sie tragicznie tak skończył nawet jakos - przerażony jestem bo jutro znów przychodzą robic remont i musze wstać rano tzn o 9-10, ale dla mnie to noc...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marta89 03 lis 2009, 04:36
Było dobrze do czasu...
Jest 3:34, o 8:00 musze wstać na zajęcia. Jutro znów będę nieprzytomna. Nie wiem, czy dam radę zasnąć, znów mam mdłości, co chwilę latam do toalety, jest mi duszno i serce wali jak szalone. Zaraz oszaleje :(

przez Aldik 03 lis 2009, 11:31
Jakos wstałem, jakoś żyje, ciekawe jak reszta dnia ... narazie sam jakbym sie doszukiwał zmęczenia, niechęci itp, jeszcze zaspany i dzięki temu realnia docierają do mnie, po za tym na noc bralem xanax....

przez mała defetystka 03 lis 2009, 12:02
Wyspałam się :) Posiedziałąm na gg zrobiłam "obchód" ulubionych stron www, teraz zabieram się za pisanie sprawozdań a potem na zajęcia - moze kolejni dzien nie bedzie taki straszny

przez Koturre 03 lis 2009, 12:18
Jak narazie bardzo dobrze. Wstałem o szóstej i pracuje, proszeczki zjedzone i samopoczucie the best :) Ogólnie super :D
Koturre

przez aga1978 03 lis 2009, 12:28
Dziś znów jestem uziemiona bo mały chory więc nawet po gazetę nie wyszłam.Jak zwykle bitwa o to kto przy kompie ma siedzieć,poszłabym chętnie spać ale ..........może po obiadku poczytamy sobie książki to nas senność złapie.

przez Razorbladerka_ 03 lis 2009, 13:35
A ja dzisiaj chyba wstałam lewą nogą.... nie wiem sama... mialam z samego rana zchlopakiem do lekarza jechac i w ogole tyle rzeczy mielism razem robic bo ma wolne, i dupa... siedze ja przy lapku, on przy kompie tuz obok i sie do siebie nie odzywamy... juz chyba wolalabym przespac caly dzien niz w ten sposob go spedzic......
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez malenka20 03 lis 2009, 14:12
Ja dziś wstalam po 11, po nieprzespanej nocy oczywiscie. Wczoraj wieczorem czulam sie dobrze, bo wzielam leki znajomego (swoich na arzie nie mam). Ale rano znowu porazka. Strach przed wszystkim, wlaczylam tv zeby nie myslec o niczym i zaczeli straszyc i jeszcze gorzej. Znow sie poryczalam. Czekam na moje leki. Wiecie moze czy mozna zazywac jednoczesnie paromerc i xanax?

przez magdalenabmw 03 lis 2009, 15:06
Malenka- chyba mozna, bo jeden to antydepresant a drugi to na lęki... W sumie chyba kazdy z nas przyjmowal antydepresanty z antylękowymi.. A nie pytalas lekarza?

A ja dzis poszlam po wyniki rtg kręgosłupa... i dowiedzialam sie, ze mam przyjsc jutro. Bo cos im sie nie podoba. Ponoc cos wyszlo nie wyraznie i musza zrobic jeszcze raz dolną, prawą cześć.
Zapytalam babki wprost:
-Czy mam guza? Czy ja mam raka?
Powiedziala, ze na guza to trzeba sobie zapracowac, ja byc prawdopodobnie mam cos tam zwężone(?) i mam przyjsc jutro na rtg, wyniki od ręki od lekarza, na szybko.

Trzymajcie kciuki.

I dzisiaj ostatni posilek o 14, zeby 'na czysto' tam isc.....masakra.
magdalenabmw

przez malenka20 03 lis 2009, 15:15
magdalenabmw trzymam kciuki! ;) Dopiero wybieram się do lekarki, więc zapytam.
Ja chyba calkowicie zrezygnuje z ogladania wiadomosci w tv... Pozostaja mi tylko komedie na dvd i miodowe lata... :] Inaczej zwariuję.

przez magdalenabmw 03 lis 2009, 15:26
Dzięki ;) Stresuję sie, ale cóż, skoro mówią że guza nie ma...
A te leki jeden i drugi masz od tego samego lekarza? jeśli tak to nie moze Ci przepisac lekow ktorych razem brac nie mozna. Wg mozna je brac, jak napsialam- kazdy z nas je antydepresanty z antylękowymi.
magdalenabmw

przez malenka20 03 lis 2009, 16:09
Mialam przepisany paromerc ale zastanawiam się czy brac jeszcze xanax. Paromerc jest tez antydepresantem wiec chyba 2 leki na raz nie beda potrzebne jak myslisz? Chce po prostu zmaxymalizowac dzialanie.

Sortuj wg