Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Rebelia 17 wrz 2013, 20:27
Nie żebym się bała, bo inaczej nie kręciłyby mnie kolczyki czy tatuaże, ale takie rzeczy należy oddać do roboty profesjonalistom.

Lol, kolczykowałam kiedyś stare pryki, a i tak niektórzy korzystali z dostępnego pluszaka, żeby niby zacisnąć ręce jakby bolało :D

Co do gojenia - to normalne. Naskórek goi sie szybko, srodek duzo dluzej. Nawet do pol roku z tego co mi gadali. Chociaz z drugiej strony ja mam 2 miesiace po i kompletnie nic mnie nie swedzi.

Aż mnie moja stara dziara zaswędziała. Ach te wspomnienia okrutne :lol:

przez Tyrr 17 wrz 2013, 20:27
Jeden i to nie dokonczony na dodatek :D Na okolo godzine przed koncem wywalilo prad w centrum miasta i pozamiatane. A mam twarz pol kobiety-pol czaszki robiacej gest "cicho" (czy inaczej mowiac - zakrywajacej usta palcem) Foty nie mam bo jeszcze nie zrobione w calosci wiec to bez sensu, jak dokoncze to wrzuce. Zajmuje praktycznie cala lydke
Plany na kolejne jakies tam juz sa, moze nawet za miesiac bedzie robiony.
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Ophelia 17 wrz 2013, 20:27
Vett, mialam kolczyki w wardze w roznych wariantach, snejki w sensie, no i mam po jednym blliznę, a po drugim ani śladu. ale u mnie generalnie jest tak, że szybko się goją ranki. mam monroe - obecnie najdluzej, bo w trybie ciaglym nosze go juz 3 lata. bylam w salonie, znudzil mi sie, wyciagnelam, zaroslo bardzo szybko, ale mi sie odwidzialo i wkulam sie w to samo miejsce - sama. :) wydaje mi sie, ze nawet jesli będziesz miała jakąs tam bliznę, to będzie niewielka, no bo jakas wybierzesz srednice 1.2mm? aona i tak się skurczy, jesli je wyciagniesz, a od srodka się zarosnie, jako ze jest w jamie ustnej wilgotno :P tak jak już Rebelia, napisała, wszystko zalezy od indywidualnego toku gojenia. na poczatku musisz liczyc sie z lekką opuchlizną, trzeba troszke odczekac zanim warga "zaakceptuje" kolczyk :D więc piercer dobierze Ci pewnie dluzszzy labret, jak się wygoi zmieniasz na krótszy i nic o szkliwo nie ociera i nie niszczy zębów, także bez obaw. moja towarzyszka zbrodni borderline.kowalsky zna się na rzeczy, ale coś jej tutaj dawno nie było, na pewno by Ci wytłumaczyła temat dogłębniej. powodzenia :D
Ophelia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez libertynka 17 wrz 2013, 20:28
Tyrr, to idź dokończyć i się pochwal :)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Rebelia 17 wrz 2013, 20:32
Ophelia, szczerze to nie znam w sumie przypadków, żeby komuś coś z zębami się działo. Aczkolwiek słyszałam o takich. Zresztą piercer powinien wsio ładnie jak krowie na granicy wyłożyć, od zasad higieny po możliwe powikłania przed zrobieniem kolca.

Swoją drogą wyciąganie kolczyków w trakcie gojenia i ładowanie w dziurwę na siłę nowego towaru to straszna masakra. Kiedyś jakaś dziewucha w czasie licealnym w kiblu podmieniała kolczyk w pępuszku, krew się polała. Jak historia się skończyła, to nie wiem. W każdym razie chyba żyje :D

przez Ophelia 17 wrz 2013, 20:36
Rebelia napisał(a):Ophelia, szczerze to nie znam w sumie przypadków, żeby komuś coś z zębami się działo.

ja też nie, ale pewnie gdybym zapytała o zdanie moich dziadków, usłyszałabym, że wypadną mi wszystkie ;)
Ophelia

przez Tyrr 17 wrz 2013, 21:38
kupmitrumne napisał(a):Dmitriy Samohin

Mistrz nad mistrzami, mam zamiar kiedyś się do niego wybrać. Swoją drogą ciekawe jak jest u niego z terminami :twisted:

A tak jeszcze ogólnie odnośnie tatuaży - ostatnio spędziłem tydzień w szpitalu (podejrzenie żółtaczki), jak się dowiedzieli że stosunkowo niedawno miałem robioną dziare wszyscy lekarze byli pewni co do powodu mojego samopoczucia itd. Oczywiście wszystkiemu był winien tatuaż :roll: :lol: Chociaż jeśli chodzi o higienę to na jakąś operację wolał bym się wybrać do mojego studia tatuażu niż do szpitala :D
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez MamSwojePoglady 17 wrz 2013, 22:18
Tyrr, ile ja się nasłuchałam o tym, jak źle postąpiłam, że nie poszłam najpierw na szczepienie przeciw WZW... już mi przypisali chorobę. Na szczęście wszystko było okej. Chociaż myślę, że następnym razem zaszczepienie nie zaszkodzi :P

przez libertynka 18 wrz 2013, 07:34
myślę, że czołowe warszawskie studia, które mają najlepsze adresy (swoją droga parę ładnych tysi za czynsz) nie mogą sobie pozwolić żeby poszła fama, że nie dbają o higienę, wszystkie mają swój autoklaw, używają jednorazowych igieł (pewnie też dlatego ceny zaczynają się od 200zł nawet za najmniejszy tatuaż), kurcze 21 wiek mamy, jak się wchodzi do studia to mówią 'dzień dobry pani, w czym możemy pomóc, proszę sobie usiąść' a nie 'siema stary kiedy wyszedłeś?'
zakładam, ze w innych miastach też tak jest, nie wiem, nie byłam, ale standardy pewne się trzyma. społeczeństwo wierzy w stereotypy, ja też myślałam, że tatuażysta będzie wydziaranym po szyje wulgarnym typem, który mnie wyśmieje za mój pomysł na napis "vegan", ale tak się nie stało, pełna kulturka, klient i usługa, te sprawy. lekarze ze szpitala mogliby czasem wyjść i się porozglądać po świecie. przecież te studia kontroluje sanepid, przecież codziennie tam się dziarają ludzie, który później zamieszczają opinie w necie, jak by ktoś się zaraził żółtaczką to by studio po miesiącu było zamknięte.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez kupmitrumne 18 wrz 2013, 12:11
Tyrr, domyślam się , że z terminem będzie cieżko i z ceną też :)
Kolega chciał zrobić sobie tatuaż u Amiego z Miami Ink , jak zaśpiewał mu cene to ten , powiedział , że za jeden jego tatuaż obdziabałby się w Polsce prawie cały :)

przez buka 18 wrz 2013, 19:30
Za jeden tatuaż w polsce ja mogę Cie odziabać po całości;]

przez Arhol 18 wrz 2013, 23:17
Hmm,trochę nad tatuażami myślałem,wstępnego terminu nie mam,pytałem o cenę tylko,pewnie 1 minimalna krajowa pójdzie,waham się tylko jeszcze z motywem
Obrazek
lub
Obrazek

Raczej podobny do tych, pójdzie na przedramię (skłaniam się ku pierwszemu wzorowi jednak bardziej.)

Drugim będzie coś takiego
Obrazek
Tyle że wiadomo bez breloka,i krzyża w środku,jeszcze nie wiem co tam wsadzę,pewnie jakąś rękę z nożem albo coś tego typu dziwnego : D.
Pierwszy tatuaż obstawiam że styczeń luty 2014,drugi z 2 miesiące później,zależnie od kosztów..

Ktoś poleci jakieś studia na południu?
Sam zamierzam odwiedzić Prykasa w rybniku,Co do Victora Portugala,prace epickie,ale pewnie terminy zaklepane na 100 000 lat. :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Fatale 19 wrz 2013, 16:37
Podobno u Prykasa robią dobre i w Incognito- Koleżanka sobie tam niedawno robiła, wyszło całkiem ładnie ;)

Fajny temat i mam pytanko. Robił sobie ktoś surface bar? Chciałabym sobie zrobić pod obojczykiem albo między piersiami, wiem, że najlepiej byłoby pójść do piercera ale rozważam opcję, by zrobiła mi to koleżanka która sobie robiła i to dużo..
Byłam i jestem..

przez kupmitrumne 19 wrz 2013, 18:06
Kestrel, motyw biomechaniki bardzo dobrze wygląda :D

Sortuj wg