Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Gorgona 25 lut 2013, 23:23
oohwowlovely napisał(a):wedlug mnie np 2 osobom ktore lubia rzadzic, ciezko byloby stworzyc zwiazek
wlasnie o uzupelnianie chodzi.
zwiazek 2 niesmialych osob tez wydaje mi sie byc niewypalem, musi byc jedna osoba,ktora robi pierwszy krok, ale to tylko moje zdanie...

Całkowicie się z tobą zgadzam.

przez półnormalny 25 lut 2013, 23:24
Tzn ja z nawiązywaniem znajomości werbalnej nie mam najmniejszego problemu baaa nieraz bywało że to ja podrywałem za kumpli im dziewczyny... bariera nie do przeskoczenia pojawia się w momencie kiedy widzę, że dziewczyna jest gotowa na poznanie się bliżej (przytulanie itp.) wtedy z automatu się wycofuje przez co niejedna na bank sobie o mnie myśli że jestem nieźle /cenzura/..ty. poprostu nie wyobrażam sobie że jest na tym świecie jakaś dziewczyna która widząc te wady była w dalszym ciągu mną zauroczona - w końcu potencjalnie mogłbym być ojcem jej dziecka, po to ludzie uprawiają seks.Czuje się przez to jak totalny odpad cywilizacyjny, wypadek przy pracy ewolucji...

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 23:25
półnormalny, czyli masz cos takiego ,ze jak ktos sie zaczyna angazowac to ty uciekasz? witaj w klubie
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 25 lut 2013, 23:25
a pisalas, ze neurotyk z neurotykiem to dobra opcja Gorgona.
zmienny

przez półnormalny 25 lut 2013, 23:26
oohwowlovely napisał(a):półnormalny, czyli masz cos takiego ,ze jak ktos sie zaczyna angazowac to ty uciekasz? witaj w klubie

Witam również hehehehhehe

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 23:28
półnormalny, to jest meczaceee.
oohwowlovely

przez carlosbueno 25 lut 2013, 23:28
oohwowlovely napisał(a):nie chodzi mi takie straszne przeciwienstwa typu metal z solara.
wedlug mnie np 2 osobom ktore lubia rzadzic, ciezko byloby stworzyc zwiazek
wlasnie o uzupelnianie chodzi.
zwiazek 2 niesmialych osob tez wydaje mi sie byc niewypalem, musi byc jedna osoba,ktora robi pierwszy krok, ale to tylko moje zdanie...

2 nieśmiałych se wyobrażam i znam nawet takich choć rzeczywiście trudno się spotkać, przełamać lody wówczas. Ale taki związek ma szansę napewno lepszą niż 2 niezaradne życiowo osoby. Często parami są przeciwieństwa typu on flegmatyk ona żywiołowa albo odwrotnie o ile pochodzą ze zbliżonej klasy, grupy społecznej, która ma większe znaczenie niż charaktery.
Największy Forumowy Maruda

przez Gorgona 25 lut 2013, 23:29
Dajcie już spokój z tym wyglądem. :blabla: Jakby to paszczury ;) w związkach nie były.
Jak mi, któryś napisze np, że nie może być z dziewczyną bo np. jak pójdzie na randkę to dostanie w knajpie ataku paniki, nie będzie mógł oddychać, zacznie drętwieć, albo w ogóle nie da rady dotrzeć na umówione spotkanie- to będę współczuła.
Już wczoraj mnie tym wkurzyliście. Przecież Wy głównie o wyglądzie rozprawiacie, albo o braku perspektyw- brak pracy itp.

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 23:29
carlosbueno, no to wlasnie o to mi chodzi, a ty mi zaprzeczasz :D
oohwowlovely

przez carlosbueno 25 lut 2013, 23:30
półnormalny, Ty masz typową dysmorfofobię wg mnie i to Twój główny problem.
Największy Forumowy Maruda

przez Gorgona 25 lut 2013, 23:31
Pisałam pisałam, bo żadnego nie znałam, ale czytając to forum stwierdzam, że się myliłam.
Zresztą nie każdy neurotyk ma takie same cechy charakteru. Można mieć jakąś fobię ale być przebojowym.
Można być nieśmiałym i nerwowym. Albo śmiałym i wygadanym, ale również z nerwicą.

przez półnormalny 25 lut 2013, 23:34
najlepszy numer wykrecilem mając lat 14. spodobala mi sie wtedy piekna dziewczyna, która jest teraz modelką. poderwałem ją zakochała się we mnie. spotykalismy sie ok miesiaca po czym zaczela sie do mnie przytulać. poczulem sie nieprawdopodobnie skrepowany chociaż ona najwyraźniej się nie kapnela co ze mnią nie tak - sklonilo mnie do szybkiego odwrotu póki nie jest za późno. ja tez sie w niej zakochalem i nie potrafiłem znieść faktu że bedzie ze mną z litości albo mnie zostawi i jeszcze puści famę po szkole. Przeze mnie bardzo cierpiała bo zakochała sie we mnie od znajomych i jej kolejnych chłopakow dowiedzialem sie że ma jeszcze po mnie pamiątki i o mnie pamięta. zachowałem sie strasznie ale tak naprawdę to nie było z premedytacją, to była reakcja obronna. od tamtej pory nie spotykałem sie z żadną dziewczyna na poważnie żeby nie wykręcic po raz drugi takiego numeru. Tym sposobem 12 lat poźniej jestem własnie tutaj z Wami :mrgreen:

przez *Wiola* 25 lut 2013, 23:35
półnormalny, <załamka>,
Moderator

przez abraxas 25 lut 2013, 23:36
półnormalny napisał(a):
abraxas napisał(a):półnormalny, w ostatnich postach masz przecież odpowiedź... Człowiek nie składa się z bycia prawiczkiem i posiadania jakiegoś defektu, przecież każdy może mieć coś, co czyni go zarąbistym.

Faktycznie brzmi to wręcz poetycko i bardzo filmowo ale zadam ci konkretne pytanie. Podchodzi do Ciebie koleś zagaduje totalny suchar, nagle okazuje sie że ma zapadnięta klatę (klatka lejkowata), a na dokładkę ma białe plamy na rękach (brak pigmentu-bielactwo). Idealny kandydat na partnera nieprawdaż? Co byś zrobiła? Pytanie jak najbardziej kieruje również do pozostałych forumowiczek.

No suchary to ja mogę schrupać co najwyżej, jakby do mnie zagadywały to dopiero miałabym problem.
Niestety, może i brzmi głupio romantycznie, ale nie gadam ani z jego białymi plamami ani z klatą, a żeby kogoś uznać za partnera to najpierw muszę z nim porozmawiać i poznać. Jakoś po pierwszym spotkaniu kompletnie zapomina się o wyglądzie, a jak dziewczyna nie dotrwa do kolejnego, to chyba nie warto za nią płakać? Sama nie jestem miss, więc na wygląd nie patrzę. Jasne, mam jakiś swój ulubiony typ urody. Jak ktoś się nie wpasuje, ale charakterologicznie podoba mi się, to niby czemu mam z kogoś takiego rezygnować.
To już niestety Twój problem jeśli skupiasz się na plamach i klacie, bo pewnie jakoś w Twoim zachowaniu to wychodzi. Chyba, że mówisz o kimś innym.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Sortuj wg