Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 18 wrz 2012, 16:43
millie napisał(a):ale wlasnie dlatego głupio byłoby zrobic to za pieniadze. ale nawet on nie podbuduje waszej meskosci, nie ułatwi kontaktów z pannami.
lepiej za pieniądze niż w ogóle i nigdy. co nie zmienia faktu, że prostytutki nie są dobrym wyborem

pomijajac juz fakt, że kiedy już rozprawiczony facet zacznie się z kimś spotykać, to ciekawe co powie o swoim doświadczeniu... wiem, że czesc z was ma to w dupie, ale okłamywanie partnerki to kiepski poczatek zwiazku, wyznanie prawdy - jeszcze gorszy...
ja nie mam w dupie. przede wszystkim dlatego jeszcze nie poszedłem.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Hans 18 wrz 2012, 17:00
millie, dlatego też w burdelach usługi świadczą z reguły kobiety, a nie mężczyźni. Nie wiem co złego w burdelu, szatan tam mieszka? Ale to chyba nie w tym rzecz. A i jeszcze jakby kobietom miało starczyć, jakby jeszcze musiały zapłacić :pirate: to już trochę odwrócenie kota ogonem :twisted:

Zadaj sobie teraz pytanie, czy utrata dziewictwa tyle zmieniła/zmieni? Może do końca życia nie znajdą już partnerki, ale na łożu śmierci pomyśli 'zaruchałem'. To tak jak w czasie II wojny Niemcowi w mordę dać, zresztą od burdelu do dupy wyrwanej z drinka droga krótka, a taka, która odda się z uczucia, to po czym ten chłop to pozna, skąd może mieć pewność, że nie będzie miała ukrytego interesu? Ja jakbym miał taki dylemat, to bym szedł na łatwiznę, wedle maksymy obiad zjedzony - dzień zaliczony i nie ważne, czy były to homary w Mariocie czy naleśniki w barze mlecznym.
Feed your head
Feed your head

przez carlosbueno 18 wrz 2012, 17:09
Zapomnieliście o jednym pójście do burdelu wymaga jednak pewnej odwagi a większość osób tu piszących jej brakuje są nieśmiali i maja lęki. Ja kiedyś poszedłem w sumie przypadkowo będąc pijany za namową kolegi ale nie skorzystałem bo właśnie byłem za pijany plus l strach i skończyło się na tym że zapłaciłem a nie zaliczyłem bo nie byłem w stanie. A po tej sytuacji moja samoocena ocena zdolności seksualnych itd spadła do zera.
Ogólnie to nie będę nikogo namawiał ano odradzał seksu za pieniądze ale na pewno nie tędy droga. ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez millie 18 wrz 2012, 17:09
lepiej za pieniądze niż w ogóle i nigdy

inbvo, jak taki facet pojdzie do burdelu to raz na zawsze straci mozliwosc przezycia tego ze swoja partnerka.potem mozesz miec x partnerek, ale juz zawsze twoja pierwsza bedzie pani, której nawet prawdziwego imienia nie poznasz:P ja jestem kobieta, wiec mysle innymi kategoriami, ale wolalabym nie odbierac sobie tej jedynej szansy. a Nigdy nie masz pewnosci czy nie spotkasz kobiety, z ktora sie zwiazesz. poza tym ja zakładam, ze chetni na 1 seks w burdelu robia to wlasnie z nastawieniem, ze w przyszlosci bedzie im latwiej, wiec chyba zakladaja mozliwosc jakichs zwiazków, bo inaczej po co isc? dlatego trzeba myslec o konsekwencjach. osobiscie facet ktory tak załatwiłby swój 1 raz byłby na ostatnim miejscu u mnie, a bywam wyrozumiala. to po prostu swiadczy o jakiejs niedojrzałosci emocjonalnej albi nie wiem o czym... nieumiejetnosci radzenia spobie z presja.. a wiec i z innymi problemami tym bardziej? co powiesz potem partnerce? to pytanie retoryczne, ale chodzi mi o to, że wlasnie w tym problem, ze bedziesz zyl z kolejną tajemnicą... po co zamienic jedna tajemnice na druga?

sorry ze wyszło jakbym chciała konkretnie ciebie przekonac, a mysle ze nie musze, ale juz nie bede poprawiac wypowiedzi do 2 osoby zamiast 3os l.p;p;p

-- 18 wrz 2012, 17:18 --

Hans napisał(a):millie, dlatego też w burdelach usługi świadczą z reguły kobiety, a nie mężczyźni. Nie wiem co złego w burdelu, szatan tam mieszka? Ale to chyba nie w tym rzecz. A i jeszcze jakby kobietom miało starczyć, jakby jeszcze musiały zapłacić :pirate: to już trochę odwrócenie kota ogonem :twisted:

nie wiem czy mówimy o tym samym, bo sie zamotałam, ale dla jasnosci, chodziło mi, ze facet w burdelu nie nauczy sie fajngeo seksu tylko mechanicznej czynnosci:d i może jemu to wystarczy, ale jego późniejszym partnerkom niekoniecznie.

Zadaj sobie teraz pytanie, czy utrata dziewictwa tyle zmieniła/zmieni? Może do końca życia nie znajdą już partnerki, ale na łożu śmierci pomyśli 'zaruchałem'. To tak jak w czasie II wojny Niemcowi w mordę dać, zresztą od burdelu do dupy wyrwanej z drinka droga krótka, a taka, która odda się z uczucia, to po czym ten chłop to pozna, skąd może mieć pewność, że nie będzie miała ukrytego interesu? Ja jakbym miał taki dylemat, to bym szedł na łatwiznę, wedle maksymy obiad zjedzony - dzień zaliczony i nie ważne, czy były to homary w Mariocie czy naleśniki w barze mlecznym.

z tym to nawet nie bede dyskutowac, z całym szacunkiem do Twojej osoby:) po prostu nawet nie probuje zrozumiec faceta, dla ktorego celem zyciowym jest 'zaru...'..... moze to twój problem, ze wydaje ci ze ze wszystko kreci sie wokol seksu. a tropem naleśników /wyciełam, bo wstyd/ :mrgreen:

przez bakus 18 wrz 2012, 17:21
inbvo każdy z nas daje sobie programować mózg. Jedni w mniejszym stopniu, inni w większym. To się tyczy manipulacji społecznej, wmawiają nam co dobre co złe, jaki wygląd jest zły jaki dobry... wmawiają nam, że bez tego jesteśmy słabi i nic nie znaczymy, a z tym jesteśmy kimś.
Przez takie coś ludzie są naładowani kompleksami i chodzą do psychologow, psychiatrow itp.
czy wierze w Hipnoterapie?? Wiem, że nie wierze w psychologow i psychoterapie.

New-Tenuis przecież napisalem, ze mam pasje...

Werty, inbvo po części odpowiedział na twoje pytanie zadane w moją stronę, druga sprawa to... jaki z tego morał coś ty napisał??
Owszem mam pretensje… bo jak słyszy się rady które na chłopski rozum nic nie dają… Rady które zbiły mnie z tropu i przez to, że uwierzyłem w to(i tu sam sobie jestem winien)… zmarnowałem 5 lat życia. A ten okres niepowodzeń i podejście do sprawy zbudowane na radach, które wyczytałem tu doprowadziły mnie do jeszcze większej nerwicy, histerii i czego tam jeszcze. Dlatego nie dziw się, ze mnie kurwica trafia jak czytam „bądź sobą”(/cenzura/ byłem sobą – zakompleksiony, cichy, skromny, introwertyk, aktorzyna w teatrze - i co mi z tego przyszło?) albo „nic na siłe”(tak bo samo przyjdzie… od razu jakikolwiek ruch w kierunku poznania kogoś był tu oceniany w kategoriach „na siłe”).
Pytasz co robiłem w kierunku poznania kobiety? Czaty, portale randkowe, rozmowy na FB(a wcześniej jak była moda na NK), w pracy próbowałem umawiać się i wiesz co? Takich sytuacji, ze gdzieś wyszedłem na spacer było niewiele bo nigdy nie było zainteresowania. Teraz powiedziałem zwyczajnie, ze chciałbym mieć odwagę zagadać na ulicy to… „nic na sile, miej pasje a kobiety kochają facetow z pasją”… nosz ludzie.
Po co mi mówisz „Nawet po 30 ”?? Wg mojego spostrzegania swiata, najlepsze lata przegrali bezpowrotnie. Nie zaznają już seksu jako nastolatkowie z młodymi dziewczynami też nie. Pierwszą młodość za sobą mają, już mniej niż więcej im z seksu zostało. A kochankami dobrymi już nigdy nie będą. Mnie też ciekawi gdzie ty bierzesz tych twoich znajmych, po 30 i innych tych, którzy podobno się starali…(coż za ironia, każdy to pisze raczej, ze nie zna nikogo dla kogo prawictwo\dziweictow było problemem).
„Dlatego oszczędź pierdolenia i obwiniania innych za swoje urojone niepowodzenie.”
Rownie dobrze ja mogę napisac zebys wypier*** bo ludzie maja większe problemy niż twoje razem wzięte. Wiec daruj sobie takie gadanie.

Marsal2 nie wymądrzaj się bo jak pisałem wcześniej, nie znasz sytuacji. I nie wspominaj mi o tym. Jeżeli nazwałem ją dziewczyną to źle nazwałem ten nasz „związek”. Wiedzielismy, ze nie ma to szans bo jesteśmy z innych kontynentow. Nigdy się nie nazwaliśmy parą. Wspolnie czas spedzlaismy i tyle, ze dwa razy doszło do bliższego kontaktu. Wiadome było ze to nie ma szans. A czemu nie zgodziłem się na seks już tlumaczylem. Może i jestem zakompleksiony ale nie jestem idiotą i nie będę ryzykować ze zostane ojcem.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2012, 17:29 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 18 wrz 2012, 17:25
A kochankami dobrymi już nigdy nie będą.

a to dlaczego? jest jakis limit wiekowy ksztaltujacy dobrych kochankow?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez New-Tenuis 18 wrz 2012, 17:26
bakus, to świetnie, że masz pasję. Pasja trochę ratuje w ciężkich chwilach. :) Mnie chodziło o to, że bardzo łatwo zbijasz argumenty, jakbyś nie chciał, żeby Twoja sytuacja uległa zmianie.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez bakus 18 wrz 2012, 17:28
millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.
Tak tu nawiązujesz do tego "co powiesz partnerce..." Ty mi zatem odpowiedz, co ona powie mi?? "Kochanie, puszczalam sie jak bylam mlodsza?" Albo "nie jestes moim pierwszym?" Znaleźć dzis dziewice po 20 to cud. Ty jestes wyjątkiem... ale wyjątki potwierdzją reguly.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez New-Tenuis 18 wrz 2012, 17:31
bakus napisał(a):millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.
Tak tu nawiązujesz do tego "co powiesz partnerce..." Ty mi zatem odpowiedz, co ona powie mi?? "Kochanie, puszczalam sie jak bylam mlodsza?" Albo "nie jestes moim pierwszym?" Znaleźć dzis dziewice po 20 to cud. Ty jestes wyjątkiem... ale wyjątki potwierdzją reguly.

Właśnie o to mi chodziło... :roll: Masz swoją wizję świata i nie widzisz nic, co mogłoby ją zmienić.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez bakus 18 wrz 2012, 17:34
Candy14 napisał(a):
A kochankami dobrymi już nigdy nie będą.

a to dlaczego? jest jakis limit wiekowy ksztaltujacy dobrych kochankow?

Nie wiem czy wiesz ale facet po 25 roku zycia ma coraz mniejsza ochote na seks. A po 30 juz roznica jest widoczna... zreszta tacy po 30 to mają zazwyczaj mase blokad. A zanim je zwalcza(o ile w ogole) to będą musieli brac wiagrę bo nie podołają. Wy babki macie inaczje. Wam to dopiero szyt ochoty przychodzi w wieku ok 40.

przez Hans 18 wrz 2012, 17:34
millie, nie jesteś mężczyzną i nigdy tego nie zrozumiesz, do tego jedne sprawy demonizujesz ponad miarę, jak burdele, a inne idealizujesz, jak związek dwóch nieskazitelnie czystych osób. I chyba za dużo zjadasz homarów (bez przenośni), bo nie doceniasz tych naleśników z baru mlecznego, kupionych za ostatni grosz ;)

I czyż w tym temacie nie chodzi o 'zaruchać'? Dlatego nie widzę powodu do szukania wyrafinowanych synonimów tego słowa.
Feed your head
Feed your head

przez bakus 18 wrz 2012, 17:36
New-Tenuis napisał(a):
bakus napisał(a):millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.

Właśnie o to mi chodziło... :roll: Masz swoją wizję świata i nie widzisz nic, co mogłoby ją zmienić.

Prawda jest taka, ze zaden z nas prawdopodobnie o ile w ogole kogos pozna to dziewicy miec nie bedzie.
Druga sprawa, jest taka ze jak by ktos przyszedl i sie zalil ze nie moze zaakceptowac przeszlosci to argumenty by byly typu "Glupi, co Cie obchodzi co bylo kiedys..."
"to jej sprawa co robila kiedys a ty nie masz nic do tego", "Teraz jest z toba, docen to" i wiele wiele innych. Zatem jaki jest sens pisania teraz czegos takiego jak millie?

przez carlosbueno 18 wrz 2012, 17:40
ja już odczuwam mniejsze libido niż parę lat temu o blokadach to już w ogóle nie wspominam bo ich tyle jest właściwie to potrzebowałbym psychiatry ze specjalnością seksuologia.
Największy Forumowy Maruda

przez millie 18 wrz 2012, 17:42
bakus napisał(a):Owszem mam pretensje… bo jak słyszy się rady które na chłopski rozum nic nie dają…

Ostatnio czytałam fajny artykuł, którego tytuł mówi wszystko i powinien byc sloganem wyświetlanym na każdej podstronie każdego forum o problemach:
NIE UDZIELAJ TANICH RAD! :mrgreen:
niektórzy (no ja w pierwszej kolejności :D ) jak słyszą o problemie zaraz poczuwają się do udzielania rad, a to niestety zamach na inteligencje tego kto przychodzi z problemem... czasem chodzi tylko o wysłuchanie, wymiane doświadczen, wspolne wnioski...

millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.

no a co taki seks za kase daje? sorry ale mozesz sobie zrobic dobrze albo kupic gumowa lale, według mnie korzysci niewiele sie roznia. ja nikogo nie zmusze do zmiany myslenia, to nie moj cel, poza tym mowilam, ze jestem kobieta i mysle innymi kategoriami. Jezeli twojej partnerce przeszkadzałoby ze nikogo nie miales, albo tobie ze ona miała - to swiadczy tylko o was, bo albo kogos akceptujesz albo po co ten cyrk. poza tym to jakis medialny szit ze ludzie dziela sie na tych którzy mieli xx partnerow lub zadnego... tak samo z tym, ze kazdy woli doswiadczonych. czy w ogole proboales umawiac sie z kims kto wiesz ze nie byl nigdy z nikim zwiazany? czy juz taka mało doswiadczona nie byłaby wystarczajaca dobra? to pytanie retoryczne.

----
DOBRA, JUZ NIC NIE MÓWIE, KOBIETY MYSLA INACZEJ, MOJ BLAD ZE SIE WCIAGNELAM W DYSKUSJE, A JEDYNE CO CHCIALAM TO ZAUWAZYC NA KONSEKWENCJE 1 SEKSU W BURDELU
Ostatnio edytowano 18 wrz 2012, 17:44 przez millie, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg