Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 09 kwi 2012, 19:01
ajajaj89 napisał(a):A czy w wolontariacie mozna poznac ludzi ponizej 25 rz?
A czy wypada lekarzowi uczestniczyc w wolontaraicie? I czy jako lekarz bede mial czas na cokolowiek oprocz pracy? "(

Boje sie ze jak wpadne w wir lekarskiej pracy to juz bedzie koniec z wychodzeniem do ludzi :(
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez huhmhmhyh 09 kwi 2012, 19:10
ajajaj89 napisał(a):A czy w wolontariacie mozna poznac ludzi ponizej 25 rz?
A czy wypada lekarzowi uczestniczyc w wolontaraicie? I czy jako lekarz bede mial czas na cokolowiek oprocz pracy? "(

zależy gdzie;> a praktyki w szpitalu podobaja Ci sie? ;> tam też możesz trafić na młodych :P chyba, że przydzielą Ci paliatyw -.-
Expect the best
Be prepared for the worst
Fuck what others think & do your own thin

przez linka 09 kwi 2012, 19:18
No zaiste jak ktoś chce zostać wolontariuszem, tylko po to żeby kogoś poznać to nie wróżę mu długiej pracy..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Apofis 09 kwi 2012, 19:28
Wolontariuszem jestem od trzech lat. Robię zakupy pacjentom na hematologii, koordynuję zbiórkę żywności dwa razy w roku, poza tym akcje dla dzieci, również z niepełnosprawnymi. Gdyby ktoś dziś zapytał mnie w którym miejscu miałem największe szanse (poza internetem) poznać kogoś ciekawego to odpowiedź mogłaby być tylko jedna.
Poza tym jest to dobre miejsce na ujście emocji które nam codziennie towarzyszą, zwłaszcza ludzi samotnych jak ja. To w zasadzie jedyne takie coś gdy czuję się potrzebny. Gdy ktoś na mnie liczy.
Rozejrzyjcie się i poszukajcie. Poświęćcie tyle czasu ile możecie. Są szpitale, hospicja, czasem wystarczy pomóc starszemu sąsiadowi lub komuś z ubogiej rodziny odrabiać lekcje.,,
Jeszcze noc się wokół tli, a już wiem, że dzień jest zły...

przez Pieprz 09 kwi 2012, 20:28
huhmhmhyh napisał(a):Przebrnęłam przez wszystkie strony i przeraża mnie to, że tak wiele osób stad rozumiem. Źle mi z tym, że jestem sama. Nie narzekam na brak zainteresowania mam inny problem - jak już zaczyna mi na kimś zależeć wycofuje się :| Ost przestałam się umawiać bo i tak wiem, że nic z tego nie wyjdzie.

Ale przecież wiesz że to założenie jest na wyrost. Czemu tak naprawdę się wycofujesz? Domyślam się że boisz się otworzyć przed innymi? Masz niskie poczucie wartości?

A TERAZ JESTEM WKURWIONY ZE WPADLEM NA TO TERAZ GDY JUZ KONCZES STUDIA
Się ciesz że nie wpadłeś na to za 5 lat.

huhmhmhyh, Ja z tą ucieczką to hmm też ucieklem przed skompromitowaniem
Jakim znowu skompromitowaniem... Jeśli nie czujesz się dobrze ze sobą to nikt nie będzie się czuł dobrze z Tobą.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez huhmhmhyh 09 kwi 2012, 21:32
Mushroom napisał(a):
huhmhmhyh napisał(a):Przebrnęłam przez wszystkie strony i przeraża mnie to, że tak wiele osób stad rozumiem. Źle mi z tym, że jestem sama. Nie narzekam na brak zainteresowania mam inny problem - jak już zaczyna mi na kimś zależeć wycofuje się :| Ost przestałam się umawiać bo i tak wiem, że nic z tego nie wyjdzie.

Ale przecież wiesz że to założenie jest na wyrost. Czemu tak naprawdę się wycofujesz? Domyślam się że boisz się otworzyć przed innymi? Masz niskie poczucie wartości?

Nie, nic z tego. U mnie problem polega na tym, że boje się konaktu fizycznego. Jako dziecko zrobiłam coś, czego żałuje do dzisiaj. Tak więc: poznaje kogoś, podoba mi się, chcę z nim być ale wycofuje się bo nie potrafie się przełamac i koniec.
Expect the best
Be prepared for the worst
Fuck what others think & do your own thin

przez linka 09 kwi 2012, 22:51
huhmhmhyh, a byłaś na terapii indywidualnej? Jakoś próbowałas przepracować ten problem?
Bo to samo nie zniknie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Kiya 09 kwi 2012, 23:00
Czytając Was mam wrażenie, że ja chyba jakoś wyjątkowo paskudna jestem, bo nigdy nikt nie zaczepił mnie "na ulicy", choćby patrząc się na mnie znacząco... :-|
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Sorrow 10 kwi 2012, 20:16
Ja mam całkowitą blokadę jeśli chodzi o te sprawy. Mój ojciec był typem kasanowy. Ciągłe rozprawy o alimenty, kilkanaście dzieci. Kilka żon po kolei. Może to od tego.

przez shinobi 10 kwi 2012, 21:13
Kiya napisał(a):Czytając Was mam wrażenie, że ja chyba jakoś wyjątkowo paskudna jestem, bo nigdy nikt nie zaczepił mnie "na ulicy", choćby patrząc się na mnie znacząco... :-|

Jak na mnie ktoś znacząco patrzy, to mi się zdaje, że mam brudną gębę, albo coś...

przez bittersweet 10 kwi 2012, 21:28
shinobi napisał(a):
Kiya napisał(a):Czytając Was mam wrażenie, że ja chyba jakoś wyjątkowo paskudna jestem, bo nigdy nikt nie zaczepił mnie "na ulicy", choćby patrząc się na mnie znacząco... :-|

Jak na mnie ktoś znacząco patrzy, to mi się zdaje, że mam brudną gębę, albo coś...

a Ty po prostu masz rwanie, shinobi :great:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez shinobi 10 kwi 2012, 21:39
cudak, nie sądzę.

przez linka 10 kwi 2012, 22:36
8) mam to samo , zaraz sprawdzam, czy nie mam gdzieś resztki pasty do zębów na twarzy, albo resztki śniadania w zębach i czy mam zapięty rozporek .......... no i zwykle okazuje się, że to jednak tego typu "powodzenie" :lol:
Przyjaciel forum

przez Pieprz 10 kwi 2012, 23:35
linka napisał(a):huhmhmhyh, a byłaś na terapii indywidualnej? Jakoś próbowałas przepracować ten problem?
Bo to samo nie zniknie.....

Dokładnie. Możesz to zakopać ale tylko będzie gnić w ukryciu. To co zrobiłaś i uczucia z tym związane musisz przepracować z terapeutą.

-- 10 kwi 2012, 23:37 --

Bo ja wiem, mnie też nigdy nikt nie zaczepił na ulicy a podobno przystojny jestem. Może to kwestia tez innych rzeczy, np, chodu, miny jaką mamy kiedy nie myślimy o tym jaką mamy minę, i innych takich.

Też tak czasem mam, u mnie to od nastroju jaki mam akurat zależy. Np, jak mam dobry humor i dziewczyna się jakaś na mnie gapi to myślę sobie że pewnie się jej podobam. Jak jestem zły to myślę że co się *#&$ gapi. Jak mam smutny to sobie myślę że pewnie coś beznadziejnego przykuło jej uwagę.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg