Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez LucP84 03 wrz 2012, 22:10
Z elementami erotycznymi, poza tym normalna znajomość ze zwykłymi rozmowami także.
LucP84

przez inbvo 03 wrz 2012, 22:34
cudak napisał(a):
Ten pierwszy raz zarezerwuj sobie dla osoby, która Cie darzy uczuciem - i nie musisz sie stresować, nawet jeśli nie będziesz idealnym kochankiem ;) :P
Wiesz, ale Tobie łatwo pisać. A jak się nie mam żadnych perspektyw w tym polu to można i do śmierci trzymać rezerwację. Każdy by chciał ze szczególną osobą itd..., ale życie jest ciężkie. A stresować się zawsze będziesz.

Sorry, piszesz jakbyś miał trąd co najmniej.... niby dlaczego nie masz żadnych perspektyw ? bo co ? nie masz urody modela i jeszcze problemy z psyche ? to każdy na tym forum taki jest, nie jesteś wyjątkiem ;)
Wydaje mi się że nie mam perspektyw bo nigdy mi się nie udało. Nie mam podstaw żeby twierdzić inaczej.

Odnoszę wrażenie że uroda modela i wszystko inne nie dyskwalifikuje - wielu "brzydszych" sobie radzi. O wiele bardziej liczą się umiejętności społeczne, a z tym u mnie najgorzej i to od zawsze.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bittersweet 03 wrz 2012, 22:51
inbvo napisał(a):Odnoszę wrażenie że uroda modela i wszystko inne nie dyskwalifikuje - wielu "brzydszych" sobie radzi. O wiele bardziej liczą się umiejętności społeczne, a z tym u mnie najgorzej i to od zawsze.

Umiejętności społecznych można się nauczyć. No i do tego samozaparcie, żeby nie zniechęcać się na starcie ani po kilku porażkach. Do tego można mieć wsparcie w terapeucie... nie trzeba ze wszystkim sie szamotać samemu. Warto zawalczyć o siebie. To trudne ale możliwe :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 03 wrz 2012, 23:19
cudak napisał(a):Umiejętności społecznych można się nauczyć. No i do tego samozaparcie, żeby nie zniechęcać się na starcie ani po kilku porażkach.
To jest sprawa dyskusyjna - czy nie jest tak, że tego uczymy się w dzieciństwie? reszta będzie wtórna. Tu może nawet nie chodzi o umiejętności społeczne - bo tu sobie jakoś radzę (nie najlepiej ale można z tym żyć) - tylko o ogromną, wręcz patologiczną nieśmiałość. Do tego bardzo niska samoocena i kompletny brak pewności siebie. Te ostatnie bardzo zależą od otoczenia i nawet psychiatryk nie pomoże jak wrócisz do chorego domu w chorej miejscowości. Robię wszystko żeby się stąd wyrwać, ale to długo potrwa.

Tak naprawdę to uważam, że jak się umie "bajerować" i jest śmiałym, pewnym siebie to bycie prawiczkiem i inne rzeczy nie przeszkadzają. Pewność siebie wszystko nadrabia.

... nie trzeba ze wszystkim sie szamotać samemu....
Ja muszę - pisałem wyżej.

przez Candy14 03 wrz 2012, 23:21
czy nie jest tak, że tego uczymy się w dzieciństwie?

mowia , ze mezczyna dojrzewa do 5 roku zycia a potem juz tylko rosnie ;) ale nie wierz w to.. czlowiek uczy sie i zmienia przez cale zycie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 03 wrz 2012, 23:34
Tak naprawdę to uważam, że jak się umie "bajerować" i jest śmiałym, pewnym siebie to bycie prawiczkiem i inne rzeczy nie przeszkadzają. Pewność siebie wszystko nadrabia.
tylko że takie osoby zwykle przestają być prawiczkami w wieku kilkunastu lat. Nie znam, nie znałem żadnego śmiałego, pewnego siebie prawiczka z dobrym bajerem który by miał ponad 20 lat.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 03 wrz 2012, 23:38
carlosbueno napisał(a):tylko że takie osoby zwykle przestają być prawiczkami w wieku kilkunastu lat. Nie znam, nie znałem żadnego śmiałego, pewnego siebie prawiczka z dobrym bajerem który by miał ponad 20 lat.
Tylko tu nie chodzi o stracenie dziewictwa ale poderwanie dziewczyny (w końcu do tego się to sprowadza). Mogą zostać prawiczkami - np. Ci głęboko wierzący.

mowia , ze mezczyna dojrzewa do 5 roku zycia a potem juz tylko rosnie ;) ale nie wierz w to.. czlowiek uczy sie i zmienia przez cale zycie
hehe Jak z nauką języka obcego: możesz umieć i PL i ang, ale tylko po polsku mówisz naturalnie. To czego się uczysz w dzieciństwie pozostawia trwały ślad, a pozbyć się go jest ciężko.

przez Candy14 03 wrz 2012, 23:40
To czego się uczysz w dzieciństwie pozostawia trwały ślad, a pozbyć się go jest ciężko.

Oj tak.. wciaz mam slady zjebanego dziecinstwa ale sukcesywnie sie tego pozbywam :) Dziecinstwo to nie wyrok... wtedy nie mielismy na to wplywu.. teraz jako osoba dorosla moge cos z tym robic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez carlosbueno 03 wrz 2012, 23:45
Candy14 napisał(a):
To czego się uczysz w dzieciństwie pozostawia trwały ślad, a pozbyć się go jest ciężko.

Oj tak.. wciaz mam slady zjebanego dziecinstwa ale sukcesywnie sie tego pozbywam :) Dziecinstwo to nie wyrok... wtedy nie mielismy na to wplywu.. teraz jako osoba dorosla moge cos z tym robic

ja to bym najchętniej rozstrzelał moich byłych "kolegów" z klasy za wypaczenie mi psychiki.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 04 wrz 2012, 00:01
Carlos lepiej przekierowac ten gniew w determinacje i zawalczyc o siebie

przez inbvo 04 wrz 2012, 00:15
carlosbueno napisał(a):ja to bym najchętniej rozstrzelał moich byłych "kolegów" z klasy za wypaczenie mi psychiki.
wiem o czym mówisz ale to już nikomu nie pomoże. mam na myśli agresje ;)

przez eroica 04 wrz 2012, 00:32
w ogóle "prawiczek" to strasznie brzydkie słowo, wolę "dziewic"
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez bakus 04 wrz 2012, 03:43
Cóż. Wróciłem :( Nadal w tym samym stanie co przed tem :/ W ogóle szkoda gadać, ten caly wylot do USA to lipa :/ Zauwazylem jednak jedno... czy polak czy amerykanka poprzez slowaczke i panne z ekwadoru. Wszystkie lecą na imprezowiczów a na spokojnych niestety nie. Gdzie sie nie obejrzałem jakis związek wakacyjny, a ja nic.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Guzik 04 wrz 2012, 07:29
Osobiście nie jestem fanką imprez, i trudno mi sobie wyobrazić związek z jakimś "imprezowiczem", bo albo nie chodziłabym na te imprezy albo chodziłabym i czułabym się fatalnie. Bez sensu.

Sortuj wg