Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kiya 03 cze 2012, 23:40
ajajaj89, ale ów narcystyczny osobnik długo nie zabawi w tym wątku, bo wyrywa jak leci :P Więc może powinieneś brać z niego przykład :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Marsal2 03 cze 2012, 23:40
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat. Przykro mi, ze nie potrafił się zdecydować jak miał ku temu okazję, a teraz się poddaje.
Marsal2

przez Luc84 04 cze 2012, 00:20
Marsal2 napisał(a):*Monika*, no to krótko, było ZA-JE-BI-ŚCIE. ;) Bez szczegółów bo jeszcze to przeczyta i się obrazi. :P
Potwierdzam :) Bo spotkałem się też z K. (nie chcę ujawniać imienia ani nicka bo też może się obrazić) w sobotę, nawet trochę dłużej, bo 9 godzin ;) i jakby nie to że musiałem iść już na pociąg to gadaliśmy by jeszcze dłużej. Naprawdę niesamowita kobieta :D Zwłaszcza że dziewczyna która nie jest zbyt chętna na posiadanie dzieci to dla mnie prawdziwy skarb :D

Jedną z przyczyn rozpadu mojego poprzedniego związku było właśnie to że była dziewczyna zaczęła bardzo pragnąć dziecka, a ja wolałbym nie mieć go. Na pewno nie teraz, a czy kiedykolwiek to też wątpię, bo brakuje mi jakiegoś takiego instynktu raczej.

Tak więc na pewno warto o nią walczyć. Ja się przynajmniej tak łatwo nie poddam, a na razie mam te 3 godziny przewagi :mrgreen:
Luc84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 04 cze 2012, 00:39
ajajaj89 napisał(a):
I proszę już o nie kłócenie się!

Z mojej strony zawieszam walki na tydzień :pirate:

Ale nie ukrywam ze niejaki tu narcystyczny osobnik dziala na mnie jak plachta na byka :silence:

Narcystyczny to jesteś bardziej Ty niż osoba o ktorej piszesz. Nie wiem co masz za myslenie ale bardzo odbiega od standardów
nawet zaburzeń osobowości.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez ajajaj89 04 cze 2012, 10:17
Słuchajcie - zwisa mi to , ze macie tu kółka wzajemnej adoracji, bo to już się robi naprawdę nudne.

Co do tej dziewczyny to na początku tego roku stłumiłe mysli o niej. Ale pozniej wtrakcie aytoanalizy wspomnienia znowu splynely na wierzch. Zrozumialem tez ze nie ma w tej sytuacji dobrego rozwiązania - zawsze cos sie straci. Rodzice w ciagu tego roku pogodzili sie z tym ze moglbym sie z nią związać. Ale ja generalnie nie jestem nadal pewny czy to jest MIŁOŚĆ. Jak moge być pewny skoro spędziliśmy ze sobą raptem cztery dni rok temu. Są wspomnienia głębokich emocji. Ale na samych głębokich emocjach MIŁOŚĆ się nie trzyma. Chcialem do niej pojechac zeby porozmawiac w cztery oczy, ale coż z tego żę ona akurat uwaliła swoje studia, a teraz musi znwu leciec do Anglii. Zatrzymywac jej nie mogę. I generalnie już jestem tym wszystkim zmęczony...

-- 04 cze 2012, 09:19 --

A jeszcze mam za tydzien gigantyczny -m egzamin do kotrego nic nie umiem
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez pawelbdg24 04 cze 2012, 10:43
ajajaj89 a wgl to Cie nie za bardzo rozumiem ,bo raz piszesz co powiedza znajomi,ze zwiazales sie z niepelnosprawna a pozniej ,ze jednak nie wiesz co czujesz,ale chcialbys z nia pogadac,troche to takie nie zdecydowane

przez ajajaj89 04 cze 2012, 11:02
Ale na co ja mam sie zdecydowac? Mam pojechać teraz do Krk z pierscionkiem zaręczynowym i powiedziec: "NIe jedz do Anglii , przejezdzaj do mnie do Wawy i bedziemy zyli długo i szczęsliwie"?

-- 04 cze 2012, 22:13 --

Jej ręka to nie była jedyna przeszkoda dla związania się z nią. Przecież dziliła nas odległość, jej hulaszczy i zalkoholizowany tryb zycia nie pomagal w kontakowaniu sie z nia, moje studia nie pozwolaly mi na voyage. Już nie mowię o innych czynnikach w mojej podswiadomosci, t.j. lęk przed związkiem, cheć pozostania wolnym kawalerem, mozliwe tęsknota, za nią z powodu jej opiekunczosci, a ja jako slaby czlowiek lece na takie cechy u kobiet...

-- 06 cze 2012, 06:47 --

http://kwejk.pl/obrazek/1212824/dzien,seksu.html

Wcale nie śmieszne i zreszta po komentarzach tez to widac.

-- 06 cze 2012, 07:16 --

Dalej nie wiem co robic z tą dziewczyną. Jestem w niej zadurzony na tyle, abym nie chciał by wyleciala za granice, a zarazem znamy się za mało, abym mogl ja powstrzymywac.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez bakus 06 cze 2012, 20:48
W ogóle co sie stało?? Na zgrupowaniu był dzień seksu czy co :P że tak tematu umarł :>?
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 06 cze 2012, 21:11
bakus wszystkie prawiczki się seksią na potęgę i temat już ich nie dotyczy ;)
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 06 cze 2012, 22:14
Ex prawiczki :P
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Marsal2 06 cze 2012, 23:37
Ja prawiczkiem jestem i jeszcze nim zostanę, a temat ucichł, bo ile można wałkować jedno i to samo.
Marsal2

przez bakus 07 cze 2012, 00:17
W sumie off topiców było tu prawie tyle co samego tematu :P

przez Marsal2 07 cze 2012, 00:25
Masz rację, jednak obecnie jestem w tak kiepskim stanie, że nie mam siły offtopować w żadnym temacie.
Marsal2

przez ajajaj89 07 cze 2012, 13:43
http://www.wprost.pl/ar/9403/Rozwod-z-milosci/

Ciekawy artykul na temat rozpadu struktury malzenstwa

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg