Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 09 maja 2012, 17:19
SadSlav, a co? Wiesz jak to jest mieć orgazm dopochwowy? :lol:
Marsal2

przez Akasha 09 maja 2012, 17:23
Z normalną, czyli jaką;?-)

Ciekawe czy lepiej mieć psychiczne problemy z tego powodu, że się coś zrobiło, czy dlatego że nie miało się nawet okazji zrobić.

Marsal, zainteresuj się kimś. Pewnie nigdy nie przyszło ci to do głowy;-) I okaż to jej. Jak chcesz normalną, to te normalne czekają na jakiś sygnał, same raczej nie pierwsze się nie wyrywają. Zmuś się do pierwszego kroku. Inaczej tu w tym wątku zagnieździsz się na dobre;-) "Wyglądasz" również na normalnego, więc się bez sensu nie marnuj:-D

SadSlav, słyszeć słyszałam, ale nie doświadczyłam. Ale ponoć dużo kobiet tego nie doświadcza. Zdarza się, że po urodzeniu dziecka to się zmienia. Hmm, być może dlatego sam stosunek nie jest dla mnie tak ważny jak wszystkie inne detale w seksie.

przez Marsal2 09 maja 2012, 17:48
Akasha, interesowałem się niejednokrotnie. Niejednokrotnie byłem zauroczony, ale nie potrafię się przemóc i zagadać. Tu zmuszanie się nic nie da. To tak jakbyś od osoby bez nóg wymagała, żeby Cię w dupę kopnęła. ;) Ja po prostu uważam, że nie mam nic do zaoferowania takiej kobiecie. Zero zainteresowań, zero pasji, nudziła by się ze mną. Ja po prostu nie wiem o czym miałbym z ludźmi gadać.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 09 maja 2012, 17:51
To tak jakbyś od osoby bez nóg wymagała, żeby Cię w dupę kopnęła.

:lol: :lol: :lol:

Ja po prostu uważam, że nie mam nic do zaoferowania takiej kobiecie.

Mysle, ze nie znasz swoich mozliwosci :) Poza tym w zwiazku fajnie jak partnerzy maja rozne zainteresowania. Ja pokochalam gry planszowe bo tym mnie zarazil moj mezczyzna. Oboje zarazilismy tym znajomych. Rzniemy w Talisman i swietnie sie bawimy :D Gdybym go nie poznala nie mialabym pojecia ze taka dziedzina mi podpasuje.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Akasha 09 maja 2012, 17:53
A ja to pełna pasji niby? Heh, a robisz coś, żeby podnieść się z tego? Tzn. żeby zwiększyć swoją wartość we własnych oczach?

Beznogi nie kopnie nikogo w dupę, ale Ty zagadasz, bo masz język i umiesz mówić.

przez SadSlav 09 maja 2012, 17:54
Marsal2 napisał(a):SadSlav, a co? Wiesz jak to jest mieć orgazm dopochwowy? :lol:

Nie :P Ale podobno to zajebiste uczucie :mrgreen:

-- 09 maja 2012, 17:55 --

Akasha, jakie detale?
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Marsal2 09 maja 2012, 17:55
Candy14 napisał(a):Mysle, ze nie znasz swoich mozliwosci

Nie znam, bo niby skąd miałbym je znać skoro nigdy w związku nie byłem...

Candy14 napisał(a):Poza tym w zwiazku fajnie jak partnerzy maja rozne zainteresowania.

"Mają" słowo klucz, a jeżeli tylko jedna osoba ma te zainteresowania?

-- 09 maja 2012, 17:59 --

Akasha napisał(a):Beznogi nie kopnie nikogo w dupę, ale Ty zagadasz, bo masz język i umiesz mówić.

No to inaczej. Od osoby sparaliżowanej, żeby Cię kopnęła.

Akasha, szukałem jakiś zainteresowań, ale przy niczym nie zostałem na dłużej niż parę dni. Wszystko mnie po prostu nudziło. Teraz czekam na wakacje, żeby na psychoterapię pójść. Sam nie wiem co mógłbym więcej zrobić.
Marsal2

przez Candy14 09 maja 2012, 18:01
"Mają" słowo klucz, a jeżeli tylko jedna osoba ma te zainteresowania?

to druga ja wciagnie w swoje... mnie moj man wciagnal nie tylko w gry ale i rower .... zeby zachecic sam mi zakupil i nie mialam wyjscia :D Tylko jezeli chodzi o bieganie to sie opieram...za leniwa jestem :roll:

-- 09 maja 2012, 18:02 --

A jezeli chodzi o rower to polaczylam dwie pasje ..jazde + zakupy :mrgreen: I dokupuje sobie tam do niego rozne fajne rzeczy...ostatnio siodelko a mysle juz nad rekawiczkami fajnymi czy strojem rowerowym ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 09 maja 2012, 18:05
Candy14, tyle, że najpierw trzeba sobą tą osobę zainteresować i skłonić do zostanie przy mnie.
Marsal2

przez SadSlav 09 maja 2012, 18:18
Marsal2, co znaczy skłonić? Liczysz na prawdziwe uczucie więc to chyba mogłoby Ciebie z kimś połączyć.
A zainteresować się da i to jak najbardziej. Swego czasu wciągnąłem moją byłą w gry komputerowe i zabijaliśmy razem Locusty w Gears Of War. Jakie to było romantyczne :twisted:
W każdym razie da się :P
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Akasha 09 maja 2012, 18:23
Wiem, co to paraliż, bo mam nerwicę lękową, zanim poszłam do Urzędu Pracy zarejestrować się, to od pół roku krążyłam i się patrzyłam na drzwi, ale mnie paraliżowało i wejść nie mogłam. W końcu walnęłam się w palec u nogi tak mocno, że się zastanawiałam czy nie jest złamany. Mogłam iść do lekarza prywatnie, ale jako bezrobotnej mi się to nie uśmiechało. Kilka dni później byłam już zarejestrowana i miałam ubezpieczenie. Coś cię kiedyś musi skłonić do działania. Ja w ramach hobby piekę ciasta. Cholera mnie brała jak jeden za drugim zakalec mi wychodził;-) Jazdę rowerem też podciągam w swoim wypadku pod zainteresowania, choć wiecej jeżdzę z musu niż chęci. Po prostu nudno mi tak samej jeździć. Nie trzeba mieć jakiś wyszukanych hobby, skoki spadochronowe, wspinaczka wysokogórska. Mnie też nudzi robienie tego samego, ale jak upiekę ciasto raz na tydzień to jestem happy. Robienie tego dzień w dzień pewnie by mnie zraziło.

przez Marsal2 09 maja 2012, 18:23
SadSlav, ale żeby to prawdziwe uczucie się rozwinęło trzeba czymś tą osobę w sobie zainteresować, żeby miała ochotę lepiej mnie poznać.
To z tymi grami jest w jakimś stopniu pocieszające. Jednak są dziewczyny które za nic w świecie nie zainteresują się grami.
Marsal2

przez Akasha 09 maja 2012, 18:30
Kurka a tak w ogóle to jak się kimś interesuję, to dlatego że gada ze mną na różne tematy i mogę potem w przybliżeniu określić czy mamy życiowo coś ze sobą wspólnego. Można mieć wspólne hobby i kompletnie nic poza tym!

przez Marsal2 09 maja 2012, 18:33
Akasha napisał(a):(...) gada ze mną na różne tematy (...)

I to właśnie to czego nie potrafię... Jak nie mam zielonego pojęcia o temacie, albo jak nie mam nic ciekawego do powiedzenie w nim, to milczę...
Marsal2

Sortuj wg